Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
Ja na tego Piotra nie moge sie patrzeć,na te jego miny,masakra!!!!!!! odrzuca mnie totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie bede tako gupio jak w zeszło niedziele...kiedy chlopaki mnie rozbierały a jo stołam jak ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotruś robi takie miny bo kupe robi albo szczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Karolek Maślane Oczko to dzieciuch, żadna z kandydatek nie znajdzie w nim oparcia jako w mężczyźnie, bo on sam buja w obłokach. Dziewica Justyna okrutnie napalona i zdesperowana, zachowuje się jak nieokrzesana dzidzia, irytujące to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj to stary obleśny erotoman - taki zboczuch zza krzaka, on patrzy tylko, którą by szybciej przelecieć. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
Ja się dziwię ze ta laska w okularach chce Zbigniewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Zbigniewa ta w okularach jest zbyt aktywna-podróże itp. Ta druga to ideał dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście że wśród kandydatek była znaczna przewaga tych na literke E ? :-) dobrze że kilka odpadło bo by była epidemia E tak jak na kafeterii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten karolek to większa piczka od tych dziewczym.Stary parob a mota te kwiatki jak baba ,błagam troche godności powiedz że to tylko dla kasy .Ło a ta Justyna uuuuu ...za dużo telenowel kambior dolor lusesita alvaro łeb ujebało porke kepasa i odleciała , życie jest piękne .a na wsi też bedzie fajnie ale jak długo ?Jak jest coś nowego to fajnie a potem....pier**le nie robię lato jest, jade na wakacje.Łoroj som w polu...serhio come back

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być nie może był taki film-ta Ewa w czerwonej sukience co bimbrownik ją wywalił podobna do Helen Hunt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara wydaje się być miła i szczera, mogłabym się z nią zaprzyjaźnić :-) A ten Karolek to niby dorosły mężczyzna, a ja patrząc na niego widzę nastolatka. I to nie jest komplement... Piotr to prostak, ta grubawa Emila do niego pasuje, albo ta druga lampucera. Stary się ufarbował na wiśniowo, komedia. Sołtys nudny i nie wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale super Monika dogryzala tłustej Emilce która tylko język wysuwała i silnila sie jakby chłopa nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta emilia to uuuu...szarpałby jak reksio szynke...coś musi być z nią nie tak skoro pietruś to szczyt marzeń. Czy pietrek STANIE na wysokości zadania ? Miękki cycek, hiiii....disko polo mnie rozpolo, wyszczerzy kły i po robocie .opanuj downa. Jeb**y rambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie najbardziej usmialam, jak ten bez reki sie pozbyl desperatki. Drugi raz kolesia widzi na oczy i juz mu sie oswiadcza (proponuje zalozenie rodziny), to jakis hardcore jest:))))) A on wyczul wariatke i pogonil o razu, nieglupi facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:53, przeciez ona ma ze 20 kilo nadwagi i wyglada na 10 lat starsza niz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby sąsiad tego Piotra tu na kafe pisał że ten się nie związał z żadną z programu i nadal się umawia na randki z różnymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wojskowy Piotr to jest taka żenada że jestem w szoku.Jak sie pierwszy raz go zobaczyło to przystojny wysportowany meżczyzna, robi wrażenie i teraz widać że sama uroda nie wystarczy.Ma głupi charakter,robi głupie miny jak gimnazjalista któremu striptizerka dała pomacać cycki :O No jak można strzelać takie miny ? Nie mogłam uwierzyc że to taki cymbał, w dodatku podoba mu się czarna Emilia która wygląda jak rekordzistka w robieniu loda facetom po kolei z rzędu.Widać że lubi facetów, lubi przygody, lubi się rozbierać w tv.:O Facet jest chyba lekko upośledzony czego po nim nie widać i serio nie pisze tego żeby się z kogos nabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się hajtną z nawiedzoną Justynką a na kochanke bym wziął wyrzuconą przez generała Monike od pieska. Jest sexy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;59 no trochę przy kości jest,ale fałdy się nie wylewają.30 włazi na karczycho musi się śpieszyć bierze tego psełdo rambusia-pimpusia.u mnie też taka była ładna dziewczyna, tylu mężczyzn miała żadnego nie chciała potem desperacko się rzuciła na takiego łeee...co teraz uszami klaska bo takiej laski by nigdy nie zdobył.lata lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy to nie ściema z tym bukietem dla królowej,wykonanym przez Justynę od Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściema,ściema,wczoraj kate dementowała te rewelacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie dziewczyny chcą zaistnieć i może coś tam,któraś ugra,bo raczej nie straci nic i z pewnością lepsze to niz wylewanie frustracji na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa bukiety srety tety,te same telenowele oglądały lusesita rządzi !ohhh ahh to takie pikne ,klurowa łangielska ,a tu zderzenie świat realny kupa na furze agregat czteropalczasty(widły) i szarpanina z gów*em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzwoniła do mnie Królowa Ela i spytałem przy okazji o ten bukiet i potwierdziła. Powiedziała nawet że zrobiła sobie selfi z bukietem w tle na pamiątke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od królowej angielskiej do wideł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa do mnie też dzwonią ...batman u mnie nocuje.a jak zamykam oczy to dupa mi sie otwiera.bo mam za mało skóry na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Emilia w "Kto poślubi mojego syna" była... Oczywiscie jej nie wybrał to poszła do następnego programu. Widać, że prostaczka, co to chce się tylko w telewizji pokazać. Zgrywa wielką damę a wypowiedzieć się nie umie. ŻAL ŻAL ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×