Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samobójstwo w ciąży

Polecane posty

Gość gość
kolejna co potrafi tylko krytykować zamiast pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale sie nie dziwie autorce. ja bylam w takiej samej sytuacji ,trafilam na psychopate zmusil mnie do seksu .Zostalam sama samiutka, w ciazy ,zero pompcy z nikad. Pierwsze mysli to rzucic sie pod pociag.W tym kraju nie ma pomocy z nikad i trzeba liczyc samemu na siebie i musialam sie tak pozbierac i zadecydowac ,co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska znieczulica społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajjaja
Dnia 5.09.2017 o 16:48, Gość gość napisał:

W tym kraju nie ma nikogo, kto jest w stanie pomóc. Nikogo. Wszyscy Ci pseudo psycholodzy powtarzają w kółko te same frazesy. Psychiatrzy potrafią wypisywać recepty i nic więcej. Telefon zaufania? Raz zadzwoniłam, to był chyba jakiś żart. Kto tam w ogóle pracuje, ktoś to kontroluje? Nie wiecie, nie macie pojęcia jak ludzie są sobie samym zostawieni. Jaka rodzina, jacy przyjaciele?! Jestem samotna, mam męża ale on nic nie rozumie. JEST GŁUPI. JEST OBŁUDNY. Myśli, że jak się uśmiecham to jestem szczęśliwa. A ja płaczę dniami, nie jem... Od lat się z tym zmagam. Od zawsze. Nikt nie potrafi mi pomóc. A teraz kiedy jestem w ciąży... jest to dwa razy gorsze, już skazałam to maleństwo na cierpienie. Jak ja mogłam w ogóle zajść w ciążę... mam do siebie żal i wstręt. Jedyne co mogę zrobić to zabić siebie i dziecko zanim jeszcze ono przyjdzie na świat. Po co ma doświadczać samych nieszczęść i rozczarowań. Powiecie - prowokacja, proszę bardzo. Bo nic więcej nie zrobicie. Nikogo z was to nie obchodzi. Taka jest prawda.

Psychiatria jest do dupy, racja. Ztymi receptami, ludzie psychicznie chorzy maja różne stany samoswiadomosci, idą do psychiatry a on czeka aż ku powiesz co cijest coma zrobić i jeszcze zapłacisz, dawki zawyzane leczenie przeciąganie, tylko ćpać, ćlpać, ćpać bo hajs leci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×