Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość iwonka
u mnie tsh w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena pytam z ciekawości, bo wiadomo, że najważniejsze jest zdrowe dziecko, ale gdybyś miała wybór to chłopczyk czy dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
jak patrze na moja siostre i jej corke to bym z jednej strony chciala corke :D one takie bardziej kumate szybciej sie rozwijaja niz chłopcy no i te cudne rzeczy dla nich w sklepach :P a z drugiej jakby byl drugi syn to mialabym swiety spokoj z wyprawką :P Alexowi (moj syn) generalnie bez róznicy i z kuzynką sie swietnie bawi i z kuzynem. Mąż za to wolaby chłopca :P generalnie przeczucie mam na chłopca ale wszyscy mowia ze bedzie dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14.25 może i tobie uda się spełnić marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluska
Też nie znam jeszcze płci ale akurat pościel mam uniwersalne kolory - biała z jakimś misiem szarym, albo beże. Łóżeczko mam i białe i drewniane surowe, jedno oddam, drugie zostawię. Materac też kupie nowy. A wózek to jak się okaże słaby ten to wtedy coś pomyślę. Ale prędzej zainwestuję w lekka spacerówkę niż gondolę od początku :) Kosz mojżesza, ubranka i przewijak musze kupic nowy bo poprzednie rzeczy oddałam lub sprzedałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Ja mam X Lander XA. Takiego miałam w przy pierwszym dziecku i teraz kupiłam używany taki sam. Przy synku miałam też inne wózki i to był najlepszy. Także teraz z góry wiedziałam że taki będę chcieć. Co do brzuszka to już mam spory i nawet ostatnio zaczęłam jeść, fakt faktem bez mięsa ale jem. Ths jeszxze nie robiłam ale w poniedziałek mam wizytę u lekarza więc wszystko możliwe. Wszy synku używałam łóżeczka drewnianego a turystyczne służyło nam do wyjazdów lub też w lato brałam je na Ogródek żeby maluch bawił się w nim zamiast kojca. Teraz na pewno też kupię drewniane i turystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Ja chce kupic gondolę i fotelik samochodowy, bo wywalilam, spacerowke na pozniej mam. Ubranka, otulacz, spiworek i przescieradla tez musze kupic nowe, bo nic nie chomikowalam po synku. Poscieli do roku nie uzywam. Laktarora nie mialam, tym razem chce kupic, moze uda sie karmic piersia. Przenosny monitor oddechu mam po starszaku, a to byl dla mnie najwazniejszy sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja musze kupić nowe wszystko . jeszcze nie wiem jakie modele . I nie moge sie doczekać juz jak zaczne buszowac po sklepach ;) brzuszek i u mnie juz widoczny i ruchy coraz wyrazniejsze a przy tym ja spokojniejsza jak czuje ze się maleństwo rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Moja Córeczka ma 2l.5m. Mam kołyski (do 6m bardzo się sprawdzila),w drewnianym łóżeczku śpi nadal. Wózek tez mam -Hartana z miękką gondola. Wózek z białej ekoskory. Moze dla chlopca kolor maloodpowiedni ale nie będę zmieniac. Wbrew pozorom bardzo praktyczna ta biel i niesamowicie widoczna nawet w zmierzchu. Musze kupić fotelik nosidelko (mieliśmy pozyczony) no i ubranka. Cześć neutralnych ubranek będzie po Córci ale nie ma tego dużo. Pościel neutralna - szare kroku, kolorowe ptaszki..Gdyby jednak była druga Córeczka -bardzo bym się cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia dlaczego byś się cieszyła z drugiej córki? Zwykle mamy chcą parke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Wydaje mi się ze Córkę łatwiej wychowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Miałam dość "trudnego" brata, dlatego boje się trochę czy poradzę sobie z chlopcem. Wiem ze nie ma zasady ale takie mam skojarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Julia, a lekarz już coś sugerował czy nic? Każda już cokolwiek wie. Chyba tylko ja kompletnie nie znam jeszcze płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
W 14 tyg. na usg cos mignelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Najprawdopodobniej chlopczyk. Od początku miałam przeczucie ze Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
lissaa ja tez kompletnie nie znam płci ,na prenatalnym w 13tc gin nie chciał zgadywać bo maleństwo nie chciało pokazać co tam ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
dziewczyny a pobiera któras z was 500+? bo nie wiem czy do tego też jest potrzebne to zaświadczenie o dochodach z urzędu skarbowego jak w przypadku becikowego(na drugie dziecko - na pierwsze nie łapię się:P) Bo chciałabym sobie to przed porodem załatwić żeby później mąż tylko zawiozł wszystko.. on nie znosi chodzić po urzędach a mi zawsze wszystko daje do wypisywania... i czy to prawda że jak np. termin mam na 20 czerwca załóżmy ze urodze podobnie i jak nie złoze wniosku do konca czerwca to nie nalicza mi za czerwiec tylko będzie się od lipca liczyc? To troche nierealne moim zdaniem przy pierwszym dziecku na pesel 2 tyg czekałam aż przyjdzie pocztą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
lena ja też nie pobieram świadczenia 500 plus na pierwsze dziecko gdyż oboje pracujemy a to swiadczenie na pierwsze jest z mopsu gdy dochód na osobę w rodzinie jest niski , natomiast na drugie już nie biora pod uwagę dochodów a wniosek możesz złożyć np. w swoim banku i nie potrzeba żadnych zaswiadczen o dochodach i przysługuje wtedy każdemu kto ma 2 dzieci bezwzględu na dochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena musisz poczekać aż dziecko się urodzi z tym składaniem wniosków niestety nic się w tej sprawie nie da przyspieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no ja wiem ze musze urodzic najpierw ;) ale dokumenty moge pobrac wypisac i niech sobie w domu leżą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
no a na zaświadczenie o dochodach do becikowego jednorazowego u nas się czeka do miesiąca czasu - a dochody i tak są brane za rok 2016 wiec mogę np. już maju na spokojnie sobie to załatwić... po co później biegać po tych wszystkich urzędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czerwcówki jest już ktoś po połówkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ja mam dopiero w lutym połówkowe za 4tyg , zaczęłam dziś 17tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Ja mam 7.02 polowkowe. Dosyc szybko bo bede wtedy w 19 tc 5 dni. Dostalam tez juz listy z datami kolejnych usg do czerwca, bo jak sie okazalo ze wzgledu na ciaze wysokiego ryzyka bede od marca miala co 3 tyg. A we wtorek mam wizyte u poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
U mnie połówkowe też jeszcze przed. Dopiero 30.01 będę wtedy dokładnie w 20 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
U mnie polowkowe 30.01 i bede dokladnie w skończonym 21 tygodniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
U mnie połowkowe za tydzień, czyli w 20stym tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Lissa ja też nie znam płci. Może jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie że sobą od kilku miesięcy i wciąż każda o każdej nic nie wie. Który to tydzień? A masz już dzieci? Jaka płeć? Ile Ty masz w ogóle lat? No żenada dziewczyny....... ... Po co razem piszecie skoro i tak nic z tego nie wynika i nic nie wiecie na swój temat?? Czemu nie stworzycie tabeli jak na innych tematach mam oczekujących na dziecko i w ciąży? Ta tabela przewija się przez każdą podstronę, ułatwia życie i wszystko wiadomo. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.45 a ty tez się nie przedstawiasz a piszesz jako gośc lub troll napisz coś o sobie a wtedy możesz od nas czerwcowek coś wymuszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×