Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gośćluśka
Cześć, ja czuję się słabo. Brak sił, zawroty głowy, mdłości, senność. Chce mi się kwaśnych rzeczy. Do lekarza idę dopiero 4 listopada, na usg 8.11. Jakoś nie widzę sensu wcześniej. W pierwszej ciąży tak biegłam od razu i to była głupota. Teraz jakoś mam większy luz i spokój. Gdyby się coś działo to bym nie zwlekała ale wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulka a pamiętasz jakiej wielkości była fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po weselu, nie poszalałam, przed północą miałam dosyć :( U mnie zaczęły sie wzdęcia to i brzuch trochę urósł, ale nadal mogę wykręcać się spożywczą ciążą ;) Teściowa wczoraj popiła i chwaliła się wszystkim że będzie babcią... no cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klotka to twoja pierwsza ciąza czy masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Pierwsza, a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Moja druga ciaza. Wydaje mi sie ze brzuch lekko odstaje. Chociaż to malo prawdoodobne bo dopiero 7+3. Dzisiaj caly dzien sprzatania. Ostatnio czuje sie lepiej. Nie ma takich strasznych mdlosci jak na poczatku. Oczywiscie mdli, piersi bola i jestem glodna zaraz po posilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEw
Chodzi o to ze mdli ale juz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klotka jak twoja pierwsza to pewnie jesteś jeszcze młodziutka i ile masz lat jak można spytać? ja mam 30 i to tez moja pierwsza ,u mnie termin z om na 1 lipca - lipcówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Dziewczyny po jakim czasie od ostatniej wizyty (usg) idziecie na kolejne? Macie tak, że jak jesteście długo po wizycie, a długo przed kolejną to się martwcie czy wszystko jest ok? Do momentu czucia ruchów ja już tak będę miała. Z ciążą bliźniaczą chodziłam często i jakoś tak inaczej było eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś dopiero po wizycie :) Majówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja mam miedzy wizytami dwa tygodnie . wizyte miałam w poniedziałek a mi się wydaje jakby wieczność minęła i wieczność musze czekać ;) jeszcze tydzień. A tez się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
zazdroszczę Wam tych częstych wizyt :( Tutaj w UK położną to bd widzieć raz na dwa miesiące. I na całą ciążę przypadają mi aż 2 skany!!! Masakra. Tyle stresu, że masakra. Jak ktoś napisał, czekam na ruchy dziecka, to od razu będę się czuć pewniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka czemu masz tak często wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Lekarz powtarza mi ze ciąża wysokiego ryzyka . poprzednia poronilam w 12 tygodniu. Teraz od początku jestem pod wzmozona opieka. Później maja być rzadziej o ile wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 26 lat ;) ja mam teraz wizytę po 4 tygodniach, ale jestem spokojna, nerwy nic nie dadzą ;) Dzisiaj zaczynam 3 miesiąc, o ciąży wiem o miesiąca i jestem przerazona że tak szybko zleciało ;) Do czerwca to nawet sie nie o obejrzymy. Zresztą zobaczcie, już pojawiają się lipcówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka a masz jakies leki teraz w tej obecnej ciąży ? w tej poronionej miałaś puste jajo płodowe czy coś innego skoro się nieudało donosić? - ja się też boje to jest moja pierwsza ciąza a lenka masz już dziecko ?- lipcówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Tak mam leki. Biorę duphaston. W poprzedniej w 5 tc wykryto ogromnego krwiaka który zluszczal się w okropny sposób ale kruszynce dało sie to przetrwac. Deficyt był 2 tyg. Owulacje musiałam mieć w czasie gdzie powinna przyjść @. Od samego początku problemy. Później sie uspokoiło. I niestety serduszko przestało bić w 12 tyg. Przeżyłam cos strasznego i nikomu nie życze . miała bym synka. A w domku mam juz prawie 5 latka. Oczko w głowie mamusi :) tez niestety ciąża była zagrożona ale udało się . Teraz tez tak musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka0311 ale w domu masz już synka to teraz będzie upragniony drugi maluszek i rodzeństwo dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Kurczę dziewczyny ja jeszcze ani razu nie byłam u ginekologa w ciąży, a ostatni @ miałam 18 września ;D dopiero w listopadzie idę na pierwszą wizytę i to jeszcze nie do tego co zazwyczaj chodzę bo jest na urlopie i musiałabym czekać do grudnia aż wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Dziewczyny jak u Was jest ze szczepieniem? Czy szczepicie się w ciąży? Tutaj w UK proponują mi dwie szczepionki: na grypę i krztuśca. I nie wiem co robić. ??? Nie chcę zaszkodzić maluszkowi :( Jestem też bardzo ciekawa opinii naszego Trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Synek juz od jakiegos czasu ciagle pytał o rodzeństwo. A jak mu powiedziałam to jest taki szczęśliwy :) . Cale szczęście bardzo dużo mi pomaga i rozumie jak tlumacze ze się zle czuje . Co do szczepionek ja nie wiem nic na ten temat . Mój lekarz nic nie mówił póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nigdy nie szczepilam na grypę i rzadko choruje. Jeśli się nie szczepilas wczesniej to nie zaczynalabym w ciąży. Nie wiesz jak zniesiesz szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
no wlasnie chyba odmowie. zwlaszcza z grypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferka. Na krztusiec odradzam w ciąży. Natomiast na grypę szczepią się dziewczyny w ciąży. Z przypadków które ja znam nie było nigdy komplikacji. Ogólnie dziewczyny chwaliły sobie to szczepienie w ciąży. Choć jak dla mnie już jest za późno na ta szczepionkę bo mnustwo wirusów już krąży. Zaleca się szczepić do końca września a najlepiej jeszcze w sierpniu gdzie namnażanie wirusów jest małe. Teraz bym już się bała. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś ruszyły mdłości... I odrzuciło mnie od mięsa. Teściowie dziś przyszli z kotletami. Myślałam, że zejdę. Jadłam ziemniaki i surówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×