Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gośćluśka
Dzisiaj mój najgorszy, jak dotąd dzień. Zero sił. Zero. Nawet mnie nie mdli tylko spać nie mogę, a siły żeby funkcjonować nie mam. Tego sie bałam najbardziej bo pamiętam z poprzedniej ciąży, że to mnie mega wywalało z zycia ale mogłam sobie pozwolic na leżenie a teraz trzeba się zając synkiem! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Moje bliźniaki na szczęście już "stare konie" to i do sklepu pobiegną i koło siebie sami porobią, bo ja sił również mam ZERO! Ja w poniedziałek idę robić wszystkie badania, mam do zrobienia mniej więcej to co Wy. Co z Eweliną??!! Nie odzywa się..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Potrafi któraś z Was zrobić taką tabelkę jak dziewczyny często mają? Imię, termin porodu, miasto, płeć dziecka itp. bo ciągle zapominam kto jest kto :) Majówka I przepraszam, że podczytuje Was i się udzielam, ale majowy wątek umarł zanim się urodził, a ja mam termin na koniec maja, a to prawie jak czerwiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka to zacznij i sama napisz będziemy wiedzieć jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
I ja dzis myślałam ze Ewelina dawno sie nie odzywała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Myślę, że... Login lub imię - wiek - płeć dziecka, której na ten moment nie znamy :) termin porodu hmmm co jeszcze? Może miasto? Jak nie to można coś zmienić :) Każda dziewczyna wpisuje się pod spodem kopiując ostatnią tabelkę :) Majówka.....29l.....płeć.....28.05.....Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Hej hej zglaszam swoja obecnosc :) nie pisalam, ale ciągle podczytywalam ;) ja jutro lece z rana na badania. Lenka , prywatnie robilas swoj***adania? Moze ktos wie ile zaplace za te poczatkowe. Mam jutro ostatni dzien zeby skorzystac z dnia wolnego od pracy meza i ma spokojnie wybrac sie do labolatorium. A jak u was dziewczyny :) nastepna wizyta moja 15.11.a pozniej prenatalne. Uczestnicze w grupie na fb i przeraza mnie to bo juz kilka kobiet odpadlo... nasz troll mial racje. Nie ma co sie cieszyc bo roznie to bywa. Sam pozytywny test to nie jest sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Majówka.....29l.....płeć.....28.05.....Katowice Lisssaa........31l.....płeć.....14.06.....Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina te dziewczyny odpadły teraz? 9tc? To straszne :( z jakich powodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Ja tam chce aby bylo zdrowe. Tak przeczuwam ze bedzie dziewczynka. Maz chce chlopca. pokocham cokolwiek by nie bylo. Z czterema konczynami czy z piecioma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Tak. Nawet w 10 tc. Wole tam nie czytac bo pozniej caly dzien przybita chodze... maz ma pretensje ze siedze i tylko czytam. Zabiera mi telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelina przypomnij to twoja pierwsza ciaza czy kolejna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Z powodow roznych. Wada serca, problemy z hormonami, przeziebienie czy krwiak. Nie nastawiajcie sie ze u was takie cos bedzie. Kazda ciaza jak i orgaanizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Tu nie chodzi o życzenie płci :) tylko potem łatwiej sobie doradzać, zapytać o coś jak wiemy, która dziewczyna ma syna, a która córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaew
Druga. Mam juz corke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ewelina tak prywatnie robię badania bo i lekarz prywatny . nie wiem jak w Twoich okolicach . ja za badania dziś zapłaciłam ciut ponad 220 zł. Za te co wcześniej pisałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Hm. Mam.nadzieje ze i ja tyle zaplace. Na pewno nie bedzie 100% przebitki. Ja tez mam takie do zrobienia na teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa Ania
Mogę dołączyć? Do tej pory tylko czytam :) Majówka.....29l.....płeć.....28.05.....Katowice Lisssaa........31l.....płeć.....14.06.....Kielce Anka............25l.....płeć....14.06......Swietoszow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Znajoma za te same w laboratorium obok zapłaciła 200 ;) wiec różnica paru zł może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
No i w poniedziałek test obciazenia glukoza 75 g. Dziś poczytałam to w tym laboratorium maja cytrynowa glukoze. Ponoć trochę łatwiej się ją pije. Zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Czyli nie tak strasznie. Myslalam ze koszt okolo 500 zl. Juz mialam przenosic sie na nfz, ze wzgledu na adanoa,no ale jednak ufam swojemu prywatnemu lekarzowi. Zero problemow z L4, sprzet o wiele lepszy, wszystko wytlumaczy, usg na kazdej wizycie. Maz mi mowil ze nie ma co oszczedzac pieniedzy, lepiej zaoszczedzic nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Mialas podwyzszona glukoze? Daj znac co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Dziewczyny!! Moja pierwsza ciąża była wiele lat temu i teraz nie wiem czy coś się zmieniło? Też mam w badaniach glukoze! Nie mówcie, że będę już teraz piła to świństwo? Nie było to jakoś potem? W połowie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Tak. Teraz pewnie masz zbadac cukier na czczo. Ja tez mam. U lenki 2 razy wyszedl podwyzszony cukier, dlatego robi test obciazenia. Pozniej znowu sie robi w polowie ciazy i to juz.kazda ciezarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEw
Tzn nie teraz nie bedziesz pila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
A co bierzecie ze sobą do badania?! Głupie pytanie :P wiem, ale mocz pewnie w pojemniczku i coś jeszcze? Swoją glukoze czy jak? Teraz to już się pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ok, rozumiem :) ufff lżej mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ewelina dobrze mówi. Mi lekarz najpierw kazał zrobić mocz. Morfologia. WR i glukoze. Za wszystko około 40 zł zapłaciłam. Dziś powtarzalam i znowu podwyższona. Jak miałam podgląd na wynik zadzwoniłam do gin i od razu mówił o poradni ale najpierw właśnie musze wypić to paskudztwo. A potem jakoś koło 24-28 tyg znowu ale to już każda ciężarna robi. Dziewczyny martwię się trochę ze mam ta cukrzycę chociaż wyniki nie sa straszne. Do tego te leżenie na brzuchu mnie meczy :( strasznie bolą plecy ale musze . dla Maleństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Badanie glukozy na czczo na tym etapie to po prostu badanie krwi . nic ze soba nie bierzesz. Jak masz zrobić test obciążenia glukoza to ponoć zależy od Labolatorium. Jedne ma A do drugiego trzeba iść ze swoja glukoza . Ja dzis z Pania, od pobrania pogadalam to właśnie maja i to jakaś właśnie cytrynowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka nowa
Musisz leżeć na brzuchu? Ja właśnie zrezygnowałam z tej pozycji całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×