Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i nadszedł czas, urodziłam dziecko, ścinam włosy, żegnaj młości

Polecane posty

Gość gość

Mam włosy po pas, dzięki nich czuję się młodo, jak ubiorę do tego biały t-shirt i jasne jeansy i trampki plus te rozpuszczone włosy czuję sie mega młodo, jak 20-latka a mam 28 lat..ehhh teraz scinam, doradzcie jak sciąc bede sie niestety czuła staro, albo w średnim wieku ale i tak chodze po domu w upiętych bo diecku przeszadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma dziecko do scinania wlosow? totalna glupota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy mam czas je prostować, czesać..myć codziennie, do spania splatać, to duzo czasu zajmuje a i tak są niepraktyczne bo dziecku przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem cie. Umycie wlosow krótkich czy dlugich to roznica paru minut. Spleść warkocze przed snem to też chwila. A dziecko raczej ci dyktowac nie ma prawa czy wlosy jego matki je wkurzają. To chore. nie dawaj sie podporządkowywac terroryscie jak ci z dlugimi dobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o wygodę i włosy wypadają garściami. Ja mam do połowy pleców i chce też ściąć bo to nie wygodne. Autorko trochę żałosne jest to co piszesz 20latka już nie będziesz nawet jak włosy będziesz miała do kolan. Nie ta świeżość twarzy skoro masz 28lat. Proponuję Ci fryzurę na rycerza czyli nakładany garnek na głowę i lecisz dookola garnka nożyczkami równo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18:00 sam jesteś chory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gość 18:00 sam jesteś chory! x Jestem kobietą i to nie ja chce wyrywac kawałek siebie bo dziecku sie matka w dlugich wlosach nie podoba. Rusz głową kobieto. Zalezy ci na tych włosach, a jesli scinasz je przez dzieciaka to pozniej podswiadomie bedziesz miec mu to za zle co sie przelozy na zle wychowywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym postrzyżyny u dawnych Słowian, co za rytuały :) idź do fryzjerki i zrób sobie taka trwała jak babcie noszą bo już przecież stara jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czemu myjesz codziennie i prostujesz? Gdybys zaczęła rzadziej, to skóra głowy zaczęłaby regulować wydzielanie sebum. Prostowaniem niszczysz i więcej ich wypada. Zetnie na razie może tak do talii albo do łopatek, nie przesadzaj i nie rób z siebie starej baby bo dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie jak masz takie niezadbane i zniszczone (a nie uwierzę, że codziennie prostowane włosy są zdrowe) to faktycznie lepiej ściąć. Długie włosy w fatalnym stanie urody nie dodają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spinasz w warkocza i nie ma co przeszkadzac dziecku. Na wyjscie do sklepu czy na space nie m co prostowac za kazdym eazem. Dzieciak.podrosnie i bedzie bardziej samodzuelny, wiec i czasu bedziesz wiecej miala. Ja bym nie sciela jezeli bym je lubiala. Mi nie rosna dalej niz do lopatek i takie tez mam i ponad 30.bylcue mama to nie kara, nie ma co przywdziewac wirka pokutnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanow sie co piszesz "dziecko nie ma prawa dyktowac" dziwne zeby w ogole noworodek potrafil cos dyktowac. Choroba psychiczna. Autorko ja mam siasiadke Milene w maju skonczy 35 lat. Ma wlosy bardzo dlugie do pasa wiesz jak komicznie w nich wyglada :/ i wcale lat jej nie ujmuja :/ Korzystniej wyglada w koku niz w rozpuszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:17moze.i masz rację. Ja chciałam też coś odmienić w sobie i ściąć Na "boba "ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEŚ NAIWNA jeśli myślisz, ze w krótkimi włosami jest mniej pracy. jesli chcesz ładnie wygladac, to musisz codziennie he modelowac, inaczej bedziesz wygladac jak zmokła kura. i te odgnioty po nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam długie włosy od dawna, a mam 31 lat, Mój syn 5. Bardzo podobają mu się moje włosy, pamiętam, że jak był niemowlęciem i zaczął już się interesować wszystkim, to właśnie lubił się bawić moim warkoczem, kiedy miałam go na rękach :) Poza tym uważam, że krótkie włosy wymagają więcej uwagi, gdyż długie wystarczy umyć, wysuszyć i związać, kiedy nie mam czasu, a krótkie trzeba ułożyć, przynajmniej moje tak mają, że każdy w inną stronę, kiedy są krótkie, a zimą to w ogóle koszmar, kiedy zakładałam czapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pas zdecydowanie za dlugie, taka Jagna boho, zetnij do lopatek bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi bys prowo bo nie wierze zeby ktos byl taki glupi, zeby sciac wlosy tylko dlatego ze ma dziwcko. I wbrew wlasnemu zyczeniu. Normalnie jak scena z Reymonta. Oczepiny, weselicho konuec mlodosci trzeba uronic lezke i zniewolic sie nowej roli zyciowej. Nie wierze w taka glupote w 21 wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty jestes Dothraki po przegranej walce ze warkocza musisz scinac? :D Chyba uznajesz dziecko jako swoją porazke skoro ono musi ci cos odebrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo okropnie to wyglada takie wlosy po pas. Naprawde jak Jagna ze wsi. Takie do wysokosci biustonosza spoko. Wpisz sobie jak wygladala Zielinska i Paulla w dlugich wlosach. Wiedzmy prosto z sabatu. Dlugie wcale lat nie odejmuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mam 31 i 5 miesieczne dziecko wlosy do polowy plecow , niewyobrazam sobie ze z powodu tego ze czasem moj synek mi wyrwie pare wlosow to ja mam scinac wosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to mi dałyście do myślenia. Nie mam zniszczonych prostowałam tylko końcówki. Ale codziennie myłam bo uwielbiam zapach świeżych włosów. No teraz co drugi dzień bo dziecko. Może faktycznie do łopatek będzie lepiej. A kolor jaki? Teraz 3 lata mam swoje taki blond id głowy jaśniejszy a z tylu ciemniejszy ale też jasny końce ti pozostały blind z czasów farbowania. Mam zielone oczy i jasna cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co niektóre walnięte matki twierdzą, że dziecko to sielanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez my cie idiotko nie widzimy. skad mamy wiedziec.. widac masz problemy psychiczne skoro nawet z takim idiotyzmem musisz zakladac watki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zetnij do połowy pleców albo łopatek, jak już ktoś napisał jak mamy ci doradzić skoro nie wiemy jak wyglądasz.. poza tym po co prostujesz włosy i to codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie farbuj na razie, farbowane włosy trzeba uważnie pielęgnować, a przy dziecku nie ma tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jamam dziecko, dugie włosy, myje codziennie, susze, prostować nie muszę bo są proste jak drut. Farbuję, nakłdam maski, odżywki i mam czas na to wszystko. Dziecko to tylko wymówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jakas ty zaradna medal normalnie kafeteria powinna ci dac nie! Albo puchar ! :D ha ha ha jeszcze powiedz ze urodzilas sama to prezydent ci przyzna order bohaterski ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pojazd w tym wątku. . . Ja Cie rozumiem bo mi moje niemowle macha mi rękoma w rozpuszczone włosy,wiec na codzień jestem w końskim ogonie.Teraz już powoli zaczynają wypadać-te co zagęszczały fryzurę w ciąży-i z trudem wyciągam je bo często przyklejone do dłoni mego dziecka.Nie mam pomysłu na fryzurę dla siebie i chyba pozostaje mi to poproatu przetrwać bo lubię długie swoje włosy.Może przepasaj włosy chustą?Bo rozumiem o jakieś peoste szybkie fryzury praktuczne pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rodziłas SN czy CC bohaterko? KP czy MM? Pochwal się nam jeszcze mamusiu :) nie każda kobieta ma ochotę się pieprzyć z maskami, prostownicami i innymi takimi. Ja myję zazwyczaj co 2-3 dni szamponem bez SLS bo tak jest zdrowiej, raz w tygodniu maska i mocniejszy szampon, nie susze, nie prostuje. Mam długie. I co? Goofno :D założę się, ze mam tak samo ładne lub ładniejsze włosy, a na pewno mniej zmaltretowane i obklejone chemicznym syfem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×