Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnaOsoba

Wasze zdanie o (związkach z dużą róznicą wieku)

Polecane posty

Gość AnnaOsoba

Co o nich myślicie, przeżyliście coś podobnego, młody facet z mamą czy kobietą , na czym są przeważnie oparte i czy maja szanse przetrwania, krytyka rodziny stron czy występuje (przykłady może) częste zjawisko takich par czy raczej nowość w otoczeniu. Łatwiej w metropoli czy małej społeczności.. OPINIE PROSZĘ. Temat traktujcie poważnie lub zamknijcie jeśli nic nie wniesiesz lub masz zamiar go niszczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem gdzie różnica jest 19 lat- mieszkamy w warszawie, nie ma zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GejomSmierć
CIEKAWY TEMAT co tu jest zadkoscia.. moim zdaniem jesli jest to prawdziew SZCZESCIE to wiek nic nie ma do tego a zanika pewnie na poczatku taka bariera.. Toleruje w przeciwienstwie do Szczesliwych np gejów.. dla takich kulka jednemu na moscie niech ciagnie chloptasia teraz na dno .. Tu odbicie od tematu ale nietolerancja musi zostac podkreslona! Chlopak i Dziewczyna normalna rodzina! Tylko . Wiek niewazny bo jak to jest TO to beda zyli dłuuugo i szczesliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dużo zalezy od siły charakteru tych osób, bo jednak presja jest. Nawet jeśli nie realna - bo większość sąsiadów i znajomych ma wasze związki w d****h - to w głowie partnerów. I to potrafi popsuć wiele. Poza tym "zagrożenia" nie są wcale większe niż przy partnerach z małą różnicą wieku - i tu pojawia się ryzyko znużenia, trudności łóżkowych, zmian w urodzie, różnice światopoglądowe, zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszywie wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UsmiechamSieTerazCzesto
rozwódka 51l. partner 30l. był flirt , romans, etapy niepewności, obecnie para nieformalna. Młody facet a zdolny i pracowity ułozony, a budzi sie czasem w nim coś takiego co mnie (dzikość i chęć fantazji spełnien) ewenement facet! 24l nie dał/DAŁy mi tego co ON przez 2 niespełna. Żyłam dla kogos kto nie żył da mnie teraz chwila cenna jest oby trwała.. Zaryzykuj nawet duzo wiecej bo możesz stagnacje ciągnąc do konca.. a szczescie czasami puka nam w drzwi samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah no szkoda ze mi sie sami zonaci podobaja jeden kolo 24, drugi kolo 40, trzeci kolo 50. pozdrawiam was trzech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja mi sie mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia1970x
Sylwia1970 Mi tez! Mam kolegę w pracy 10 lat młodszy ale jakie CIACHO nie wiem jak mam mu to powiedzieć, że Kusi i kręci mniedo granic, jest MEGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×