Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Diagnoza

Polecane posty

Gość gość
Bardzo ciekawy serial nikt nie wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby zona Artmana urodzila niezywe dzieci, a daliby jej w tajemnicy zywe dzieci Anny, to by chyba nie wiedziala ze to nie sa jej dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i obie rodziły w tym samym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogly byc mniej wiecej na tym samym etapie ciazy i Annie zrobili szybciej cc... stad rana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serial beznadziejny, Ostaszewka gra beznadziejnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pan doktor ma dwie żony .Jedna w Polsce ta psycholog druga Anne i to było w Szwecji. Tylko z tymi dziećmi nie bardzo mOFE wykumac..Przecież było w zajawkach filmu jak Anna mówi ....coś tam coś idę po dziecko czy dzieci . To byli jak reklamował ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślałam o tym, że Artman to bigamista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze zakonczenie wbije mnie w fotel bo za nic nie da się odgadnąć co tak na prawde się Ance przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. W 1 odcinku dzwoniła i mówiła ze idzie po dzieci gnoju :) ale nią sadze by te dzieci psycholożki były jej bo by ja pamiętały a ona je. Tylko dziwi mnie fakt ze z opiekunka sie znały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że idzie po dzieci może oznaczac 2 wersje: albo sa to rzeczywiscie jej dzieci i chce je odzyskac, albo chce je odebrac Artmanowi, bo wie, ze on im w jakis sposob zagraza i chce je przed nim uratowac.. Dziwne jest to, iż na tym zdjęciu są razem 2.5 roku wcześniej jakby nigdy nic, ona mu nie zagrazala a on jej.. czyli wtedy miedzy nimi bylo ok, dopiero potem on probowal sie jej pozbyc.. moze on jej w jakims celu zabral dzieci, wmowil ze poronila, po czym 2.5 roku temu wszystko wyszlo na jaw i musial sie jej pozbyc.. zona Artmana nie sprawia wrazenia jakby byla prawdziwa matka tych dzieci, bardziej jakby je tylko wychowywala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla tez scena we wspomnieniach Anny jak ona tanczy do muzyki smyczkowej na jakims balu (przypuszczalnie 2.5 roku wczesniej) jakby byla w amoku, czyms odurzona... moze on jej wtedy cos podal zeby zabrano ja do psychiatryka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekunka mogla znac Anne ze zdjecia. Niemniej jednak Artman musial ja przed Anna przestrzegac i straszyc. Ta kobieta sie go ewidentnie bala. Dzieci sa w tym samym wieku i sa blizniakami czy nie?? We wspomnieniach Anny jak siedza na kocyku jest tylko jedno dziecko, ale to mogly byc tylko jakies sny i marzenia np po dziecku utraconym a nie prawda. Byl tam piekny palac, sielska atmosfera tak jak w tym domu z balu kiedy Anna tanczy w amoku, przypuszczalnie byla to Szwecja, wiec jesli wspomnienia byly prawda, to oni mieli male dziecko w Szwecji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie lubię Ostaszewskiej, ale historia mnie wciagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię Ostaszewską a serial naprawde ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bank to jej dzieci, przynajmniej chłopczyk bo było kilka scen gdy z anna wjatkowo mocno przyfgladali się sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Instynkt macierzyński nie poznał ze to jej dzieci? Przeciez widziała sie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że zrobił z niej wariatkę, potem poznał lekarkę z Polski i adoptowali dzieci, niby obce. Ewentualnie- wzięła go sobie z dziećmi, że niby wdowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było wiele przypadków zamiany dzieci na porodówkach, więc z tym instynktem macierzynskim juz po kilku latach to różnie może być (oczywiście zakładając, że ona np nie wie że dziecko żyje)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kluczową sprawa jest staz malzenski Artmana z psycholożką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumaczył żonie, że poznali sie dopiero pół roku po tym zjeździe, czyli są 2 lata ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jej tak tłumaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przegapilam ten moment, to bylo wtedy kiedy przylapal ja na buszowaniu w jego biurze? Jesli tak no to wszystko jasne. Zabral dzieci Annie, przypuszczalnie niania pracowala u niego od lat, spotkal nowa kobiete, wmowil jej co tylko chcial.. ale dzieci po 2.5 roku rozlaki chyba rozpoznalyby swoja prawdziwa mame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ogladali zdjecie z uppsali, wtedy jej powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, ze byłoby to zbyt banalne. Myślę również, że w chwili obecnej wygląda to tak, ze to on jest zły itp., a potem może się okazać, że jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Albo będzie mega zaskoczenie na koniec, albo klapa - jednak musza czyms przyciagnac widownie do 2 sezonu. W wizjach Anny miala ona krew na rekach. Moze rzeczywiscie miala jakies zalamanie psychiczne i wyladowala w psychiatryku. On jednak zamiast czekac to znalazl sobie inna kobiete a Anny pozbyl sie na dobre.. Mysle, ze w drugim sezonie ona bedzie pracowac w szpitalu jako lekarz i jednoczesnie bedzie ukladac sobie zycie z wolskim i walczyc w sadzie z Artmanem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna pozna swoje prawdziwe nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie kochani.Jak wczoraj sie skonczyl odcinek ,bo zasnełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznała swoje nazwisko, następny odcinek zapowiada się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×