Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Diagnoza

Polecane posty

Gość gość
poznała siostre, dowiedziala sie, ze ma 2 dzieci z Artmanem, popelnila bład w sztuce lekarskiej i uzaleznila sie od prochów, dlatego zamknal ja w zakladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko to by było za proste, już wczoraj wyjaśnili całą jej historię. Musi być drugie dno. Moim zdaniem Artman lub ktoś inny ją wkopali, i wcale nie popełniła błędu. Teraz będą chcieli dociec co i jak. I ciekawe jest to, że nie mówią, że byl jej mężem tylko "facetem", "parą". Moim zdaniem on ją wkopał bo była za dobra, i sam podstawiał prochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest jej siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosati ją gra, ma zakład fryzjerski na Mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co opowiadasz kolejny odcinek? Pytanie było o wczorajszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak lyso bedzie Artmanowi, kiedy wszystko sie wyda.. predzej czy pozniej to musialo nastapic, a jeszcze Anna jest na tyle sprytna, ze nawet nie musiala odzyskiwac pamieci, zeby odkryc prawde :) Artmana powinni na dzien dobry wywalic ze szpitala za takie dbanie o wlasna pacjentke, plus okradzenie jej w hotelu i w szpitalnej przechowalni rzeczy.. Wciaz zastanawia mnie fakt tego balu w Szwecji - on byl z osoba towarzyszaca ale nie z Anna, nie ma ich na zadnym wspolnym zdjeciu. Dlaczego Anna byla w klinice w Szwecji a nie w Polsce? Mysle tez, ze przez 2.5 roku dzieci by o niej nie zapomnialy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak dalej się potoczy wątek Anny. Zrobiła błąd ale myślę, że to ten mąż Artman ja celowo wprowadził w błąd lub ktoś inny. Pewnie miał kochankę i chciał się jej pozbyć. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! On ja na pewno wrobił!! Zresztą powiedział Marcie, ze musial zamknac Anne w szpitalu dla dobra dzieci i Marty. Na pewno coś śmierdzi z tym błędem w sztuce, on od razu się do niej rzucił.. pewnie naszykowal jej zła nerke, a potem kazal wykonac ostatnie ciecie i wyszlo, ze to ona ja ostatecznie usunela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wczorajszy odcinek rozczarowal bo co dzieci po 2latach nie pamietaja matki? Przez 2lata zdazyl zalozyc nowa rodzine wymazujaz z pamieci wszystkich Anne? Wielka pani psycholog nie wiedziala kto jest matka dzieci? Bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wytlumaczenie ze pila/cpala byloby dobre gdyby nie ten incydent ze zdj ze niby z przed 2lat zal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też bez sensu i jestem rozczarowana, miało być wielkie WOW, a wyszło kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to, ze on ja wrobil, a potem szprycowal lekami, żeby zrobić z niej wariatke jest bardziej, niż pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaboooo, oczekiwałam czegoś super a tak na prawde to było niedopracowane dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o to chodziło ze dzieci by pamiętały matkę.... czyli rozumiem ze on mieszkał z Anna nad morzem a po tym wszystkim sie przeprowadził do rybnika zeby nikt go nie znał i Anny i tam poznał panią psychiatrę i z nią sie ożenił i pewnie powiedział ze matka dzieci nie żyje. I ona je adoptowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to wszystko w 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta bedzie teraz patrzyla Artmanowi na rece. Znajdzie dokumenty Anny z hotelu i jakis wyciag z konta. Mysle, ze pomoze Annie w sledztwie i obie pograza Artmana.. Ciekawe jak dlugo Artman zamierzal oplacac Annie klinike w Szwecji i sie przed nia ukrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim bedzie ten facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta będzie w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np proszę., a ten facet to moze jakos lekarz np anestezjolog który był prxy operacji i widział ze to błąd artmana a nie Anny i teraz on mu płaci a ten lekarz sie stoczył bo miał wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała zagadka w plecach operowanej przez Annę dziewczyny.Powiedziała podczas spotkania że ktoś do niej strzelił chyba podczas zawodów i ma niewyciągnięty śrut z pleców.Pewnie to on odegrał rolę guza podczas prześwietlenia,która po wyjęciu okazała się zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kim jest ten facet,ktoremu Artman przelewa pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, jak żona Artmana psycholożka rozwiąże problem z dziećmi ? moim zdaniem powinna przedstawić im pierwszą mamą iwspólnie wychowywać bez ojca przestępcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta nie powie Artmanowi ,że będą mieli dziecko, chce rozwieść się z mężem, bo ma dosyć jego intryg, jest przerażona z jakim człowiekiem żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile odcinków ma ten serial ? podoba mi się i nie chciałabym żeby szybko zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 odcinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wtorek juz finał, ciekawe o czym bedzie drugi sezon i czy w ogole bedzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×