Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eh23

jak to uratować ?

Polecane posty

Witam.Mam 19 lat i jestem od roku w związku . Moim problemem jest to ,że facet zaczął być bardzo chamski nie chcę ze mną rozmawiać o naszych problemach ,nie chcę słyszeć kłótni itp. Gdy mówię mu co mnie boli nic z tym nie robi ,gdy zaczynam z nim rozmawiać pyta czy już skonczyłam ,czy dalej będę w kółko o tym mówić i ,że on tak nie bedzie gadał . 2 tyg temu jeszcze było dobrze byliśmy na wakacjach on był normalny gdy tylko wróciliśmy nie tulił się nie chce sie kochac ani nic tłumaczył to zmęczeniem i to ,że jest chory .Przyznam ,że ciągle męczyłam go tymi pytaniami ,ale zeby az tak byc chamskim ? Ciagle mówi ,zebym dała mu spokój i przestała nawijać bo on ma dosyć . Niby kocha niby zależy mu ,ale kompletnie tego nie widać ,gdy ja płaczę ma to gdzieś bo go to nie rusza juz . Przy któreś kłotni uderzyłam go w twarz zaczął płakać i krzyczeć na mnie ,zebym sie wyzyła na kims innym i dała mu spokoj. Niby on nie chcę końca ,ale jak uwierzyć w to skoro tak bardzo się oddalił i mowi ze mam ciagle pretensje ? Do 8 miesiaca był bardzo wrazliwy nawet potrafil plakac a teraz nic go nie rusza .Co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma inną.Zostaw go zanim on to zrobi.Przynajmniej zachowasz szacunek do samej siebie.Nie wpadaj tylko na pomysł wpadki .Chyba nie chcesz samotnie wychowywać dziecko i zostać panną z dzieckiem na garnuszku rodziców i społeczeństwa.Ucz się, rozwijaj i bądź mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ola la
Jeśli kocha - powinien to okazywać, powinnaś to czuć. Jeśli nie widzisz tego - nie kocha. Jeśli rozmowy nie pomagają i generalnie on ma na wszystko wyj****e co do niego mówisz, bo "masz dać mu spokój", to nie ma to sensu. Rozstań się z nim. Może się chłopak ogarnie, ale wątpię. Facet, który nie potrafi zatrzymać przy sobie dziewczyny jest g****o wart. Tyle w temacie. I nie łam się. Jesteś młoda, znajdziesz lepszego - takiego, który będzie kochał i szanował, a nie tylko mówił, że mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam identycznie. . na początku oszukiwał ze kocha itd. a jak się później okazało robił to z litości. zostawił mnie i dziś mu w sumie dziękuje. było ciężko ale dałam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niby kocha niby zależy mu" A z czego tak wnnioskujesz? Bo z tego co opisujesz to traktuje Cię jak natrętną muchę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce to zakończyć ale woli żebyś to ty zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Uderzylas go? Sorry, ale w tym wypadku to on jest ofiara w zwiazku. Nie sadzilam że wciaz jest spoleczne przyzwolenie że baba moze uderzyc faceta. No szkoda że ci nie odddal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×