Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca zdalna za około 2 tys brac czy nie

Polecane posty

Gość gość

na reke , ale od niedzieli do czwartku w godzinach 13-21 .... uwazam, ze warunki dobre dla kogos jak ja ( luki w cv, brak pomocy nad domem/dziecmi ). Maz jednak protestuje, ze nie bedzie mnie widywal do 21.00 i obowiazki zwiane z dziecmi spadna na Niego. Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku masz dzieci? I co to za paca konkretnie? Daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za powód, ze obowiązki spadną na niego?: O sorry to twoje dzieci tylko, czy wasZe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co za praca, ja kiedyś miałam taką propozycję pracy zdalnej, ale nie trzeba było cały czas siedzieć, tylko jak zapiszczał komp bo dawał znać, że coś się dzieje z siecią którą miałam nadzorować i dopiero wtedy musiałam coś działać, a tak to komp włączony, a ja odpoczywałam:p Ktoś wyżej niezły, że pyta czy ta praca daleko:O zdalna to zdalna, ośle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż sobie poradzi,trudno, niech nie przesadza. Skoro masz luki w cv to korzystaj, zdobędziesz jakieś doświadczenie, no i kasa na pewno też się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż niech nie wydziwia. Od rana ogarniesz dom. A jak praca zdalna to do powrotu męża z pracy w międzyczasie zajmiesz się dziećmi. Wróci mąż i będziesz mogła pracować. Spróbować zawsze możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×