Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest tu ktos, kto juz sie pogodzil z samotnoscia?

Polecane posty

Gość gość
Daj spokój dziewczyno, masz dopiero 30 lat a piszesz jakbyś miała 70 xxxxxx 30 w Polsce to jak 70. Poza tym przy unormowanym zyciu trudno kogos poznac, bo gdzie, w sklepie? chyba ze ktos lubi poszukiwania przez internet, to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś "Z tego co widzę dookoła to ludzie w zwiazkach sa bardziej samotni niz ci wolni" chyba tylko Ci się wydaaaaaje oczko.gif ZZZZ Chyba wydaje ci się, że mi się wydaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ogarnijcie się :D Dlaczego życie bez faceta jest dla was nijakie i szare:O? Naprawdę nie macie jakichś swoich pasji, przyjaciól etc., że bycie samemu utożsamiacie z samotnością:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o to chodzi ze na studiach to jeszcze jest ok, ale potem ludzie maja swoje pary i siedza z nimi a nie zajmuja sie przyjaciolkami. zrobic obiad, zajac sie dziecmi, posprzatac, praca zawodowa i ktora baba bedzie wysluchiwala samotnej kolezanki? poza tym sparowane babki pilnuja mezow i singielka jest zagrozeniem (glupie to jest). i dlatego jak ktos jest samotny to ma przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to co opisalaś to jest właśnie wg mnie szare i nijakie zycie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ile mozna zyc samemu? 10 lat? 20? Masakra... ale naprawde zakochac sie nie jest latwo w pewnym wieku, przynajmniej mnie nie jest latwo. Poza tym najlepsi mezczyzni sa zajeci od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisze facet, który uważa, że bycie z nim, czyli zadufanym w sobie i jednocześnie zakompleksionym bogatym snobem o wielu uzależnieniach - seks, narkotyki, alkohol, internet, prochy jest pragnieniem życia i marzeniem. Dla podobnych mu, być może, ale nie dla pewnych siebie, mądrych kobiet. Mając do wyboru jego i bycie samą, to drugie jest wyrazem mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex narkotyki i coca cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty szukasz choćby przez neta? Sposób poznawania jak każdy inny. Czy tylko tak smęcisz jak ta pogoda? Tylko pamiętaj jak szukasz kogoś, to musisz być szczera i autentyczna, bo przyciągamy takich ludzi jacy sami jesteśmy :) A do starej panny ci jeszcze daleko. Młoda jesteś :) Działaj :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja! Jestem! Ale dziś miałam w robocie... Takie katastrofy i nie mam nikogo komu o tym powiem. No cóż. To tylko komar na doooopie słonia. Ale jestem dzielna, bo wiecie co? Mam cały czas nadzieję, że wszystko się ułoży i odblokuję moje życie. Staram się, mimo że nikt mnie nie pociesza. Ja się trzymam mocno. Żyję bardzo spontanicznie i z tego są problemy i sukcesy na przemian. Nie cierpię samotności, ale może ona tym razem mnie nauczy jak być sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga polowka to zrozumienie bez slow, rozmowy i przytulenie, kiedy sie tego potrzebuje, nie ma co porownywac ze znajomymi czy "przyjaciolmi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a pij, niech Ci idzie na zdrowie, może chociaż na chwilę humor Ci się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A ja dzis zamiast odpoczywac wieczorkiem w domku samotnie, wyskocze z kolezanka na miasto na lampke wina/czyt.butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A podobno druga polowke latwo jest znalezc, bo stoi na sklepowej pòłce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyciągamy takich ludzi jacy sami jesteśmy x No to ja przyciągnę nudne i brzydkie, dziewice po 30 :D🖐️ Jakoś nie mogę sobie wyobrazić dziewczyny która by na mnie poleciała... ale w sumie to dziękuję i postoję. Szczególnie, że związki to w sumie = dzieci. A do tego to pewnie nigdy nie dojrzeję :classic_cool: + powielanie kiepskich genów to zbrodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"powielanie kiepskich genów to zbrodnia" - popieram, szkoda że tak niewiele osób jest podobnego zdania, dodatkowo wielu ludziom chcącym się rozmnożyć brakuje samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30l to jeszcze mozna kogos znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz sie pogodzilam z samotnoscia.bo nie moge znalezc dobrego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo jest samotnych.na czatach mozna kogos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie mozna kogos spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubimy ludzi podobnych do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam fajnych facetow ale zle wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszedzie mozna kogos spotkac." Wcale nie, kiedyś pytałem na tym forum w jakich sytuacjach najlepiej zagadać do dziewczyny i wyszło na to że nigdzie, bo uznają cię wtedy za desperata/zboczeńca/idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:52 Bo co innego jest jak poznasz przypadkowo kogoś np. w kolejce czy sklepie zaczniecie gadać na jakiś temat na luzie, a przy okazji pojawi się jakaś chemia między wami. A czym innym jest zagadywanie różnych dziewczyn z myślą o podrywie, które niekoniecznie mają na to ochotę. Desperacja jest widoczna a nikt nie lubi desperatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×