Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest tu ktos, kto juz sie pogodzil z samotnoscia?

Polecane posty

Gość gość

Hej Mam 30 lat i mieszkam sama juz od 4 lat. Czuję sie samotna i przegrańcem życia. Wszyscy układają sobie życie, nawet koleżanki po rozwodach lub takie co mają dzieci każde z innym partnerem. Mimo tego, ktoś chce byc z nimi, a ja wciaż sama. Staram sie godzić z losem i samotnymi wieczorami. Już nie jestem taka radosna jak kiedyś. Nie wiem jak ja sobie poradzę w życiu w samotnosci. Nikt mnie nie chce, nie mam urody, nie jestem przebojowa. A gdy ktoś sie mna interesował to tylko żeby sie zabawic moim kosztem i wykorzystać. Dlatego też mam problem z zaufaniem. Będe sama całe życie i zastanawiam sie jak ja to przeżyje. Na obecny stan to mi już wszystko jedno, czy żyje czy też nie. Jakby mi ktoś powiedział, że umrę za tydzień to by mi to wisiało. Co to za życie bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, nigdy w związku nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest przereklamowana:P Wszystko kiedyś przemija.Z tego co widzę dookoła to ludzie w zwiazkach sa bardziej samotni niz ci wolni i to jest chyba jeszcze gorsze, bo są z kimś i żyją obok siebie. Wg ciebie samotny = sam? Na pewno się mylisz:P Nie masz zadnych przyjaciólek, znajomych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubusiu, tak szybko nie umrzesz, musisz trochę albo więcej niż trochę pocierpieç za co wszystkie zło jakie wyrządziłeś ludziom w życiu, nawet takim, ktrórzy nigdy cię nie skrzywdzili a może przęde wszystkim za nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Tak, ja. Sa osoby ktore zawsze sa w zwiazkach, I beda. Tak jak te kolezanki co opisalas, rozwod, zaraz nowy partner. No I sa takie osoby ktore przewaznie bez partnera i pewnie juz tak zostanie....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwodzą bo partnerowi partnerka się znudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przyjaciołki, ale wszystkie są z kims. W wiekszosci mają mężów i dzieci. Kiedyś było inaczej, wszyscy mieli czas, a teraz mają swoje rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A przyjaciolki to oczywiscie warto miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carycka dziś Tak, ja. Sa osoby ktore zawsze sa w zwiazkach, I beda. Tak jak te kolezanki co opisalas, rozwod, zaraz nowy partner. No I sa takie osoby ktore przewaznie bez partnera i pewnie juz tak zostanie....ehh X Też tak mi się wydaje. Zresztą kto by mnie teraz chciał? Moi rówieśnicy prędzej wybiorą młodsze, starsi pewnie też. Nim się obejrze i będę przed 40 a wtedy to już szanse na dziecko i męża zerowe. Gdybym chociaż miała dziecko...a tu mam problemy hormonalne i od tak sobie nie zajdę w ciąże jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy facet woli młodsze niektórzy wolą starsze, w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. wolę starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im młodsza tym lepsza :) Każdy lubi jędrne ciało takiej nastolatki, awwww :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam o 3 lat sama, nigdy nikogo nie miałam, umrę samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tych w swoim wieku odwal się wyjałowiony skunksie i zapomnij o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz problemy z zajściem a ja już boję się kobiet bo co dotnelem to ciąża nawet te co latami nie mogły mieć ironia losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młode wyglądają aseksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Nie mow zle o sobie, że nikt nie bedzie cie chcial, zawsze znajdzie sie ktos do pary, jesli tego chcesz. Tylko czy ty bys akurat te osobe chciala, czy sie dopasujecie , z tym maja problem single

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są kobietki po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 21
Czy można być zwykłym śmieciem, który nigdy nie wychodzi z domu , brak kolegów, koleżanek, dziewczyny , itp ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubusiu, w czym problem, dlaczego martwisz się samotnością? Będziesz samotny z każdym dniem bardziej, ale po co martwić się nieuniknionym? Odp*****l się ode mnie Kubusiu definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój dziewczyno, masz dopiero 30 lat a piszesz jakbyś miała 70 i nigdy nikogo nie poznała :) Po prostu seksu i bliskości ci brakuje, dlatego tak się użalasz; widać to po twoim poście. Głowa do góry i uśmiech. Ja tego swojego poznałam w wieku 32 lat :) 30 to młodość i korzystaj z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A ty Daniel 21 o sobie mowisz? Bo ja mam znajoma ktora z domu prawie nie wychodzi, nie ma kolezanek, z nikim nie utrzymuje kontaktow. Okazalo sie za ma gleboka depresje I dlatego zamknela sie w domu przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się pogodzić ze samotności i nie myśleć o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś jej nie brakuje seksu tylko drugiej połówki z którą by mogła spędzić resztę życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 21
Jestem leszczem, nikt mnie nie lubi , w zamian za spokój w szkole musiałem gałkę opiepszać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marudzisz jak stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.55 Czytaj ze zrozumieniem. Adwokat? Napisane jest seksu i BLISKOŚCI, dlaczego czytasz wybiórczo? Takie stękanie i gderanie jak autorki jest typowe dla tego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozna faceta to jej się odmieni, będzie fruwać w powietrzu, póki co to smęci na forum jak ktoś tu napisał "stara panna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z tego co widzę dookoła to ludzie w zwiazkach sa bardziej samotni niz ci wolni" chyba tylko Ci się wydaaaaaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za taki odzew, wiem że smęce jak stara panna. W sumię to jestem starą panną hehe :) brakuje mi tylko kilka kotów. A czy poznam kogoś...pewnie nie. Muszę lepiej radzić sobie z samotnością, przyzwyczaić się i jakoś to będzie leciało. Czas szybko płynie, jakoś dam radę. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×