Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto kobieca logika

Po co kobiecie przystojny facet? Kompletny brak logiki

Polecane posty

Gość ziggy
Dnia 9.10.2017 o 14:28, Gość gość napisał:

Przystojny jest dobry ale tylko na kochanka a nie do stałego związku bo oni mają nasrane w głowach przerabiałam to kilka razy.

Nie wystarczyło raz wdepnąć w gòwno? musiałaś aż kilka razy? oto właśnie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelina
Dnia 18.09.2017 o 10:31, Gość gość napisał:

Fakt, babie to potrzebny jest gruby portfel. Nie przystojny facet.

Ja mam gruby portfel a nie mam przystojnego faceta i co mam zrobić? Płakać czy co? Kilka razy byłam podrywana ale byli to faceci kompletnie nie w moim typie bo jeden niższy ode mnie choć z facjaty jeszcze by uszedł, drugi to brzydal z krzywym jak paragraf nosem i wysokim czołem ,trzeci to był wysoki łysolek z przyklejonym uśmiechem ale plus dla niego że starał się o mnie jak mógł lecz jakoś łysych nie preferuję.Co ma być to będzie jak mam być sama to będę sama przecież się nie potnę z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Przystojny facet to geny i ładne dzieci a szczegolnie córki bo dziewczynki dziedziczą urodę po ojcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymop
17 godzin temu, Gość Agnieszka napisał:

Przystojny facet to geny i ładne dzieci a szczegolnie córki bo dziewczynki dziedziczą urodę po ojcach.

Gòwno prawda, po brzydkich facetach są często ładne córki. A ogólnie słowiańska uroda to mistrzostwo świata, inne nacje nie mają tak urodziwych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luko
Dnia 14.08.2019 o 16:09, Gość Evelina napisał:

Ja mam gruby portfel a nie mam przystojnego faceta i co mam zrobić? Płakać czy co? Kilka razy byłam podrywana ale byli to faceci kompletnie nie w moim typie bo jeden niższy ode mnie choć z facjaty jeszcze by uszedł, drugi to brzydal z krzywym jak paragraf nosem i wysokim czołem ,trzeci to był wysoki łysolek z przyklejonym uśmiechem ale plus dla niego że starał się o mnie jak mógł lecz jakoś łysych nie preferuję.Co ma być to będzie jak mam być sama to będę sama przecież się nie potnę z tego powodu.

Może przyciągasz tylko takie typy z jakiegoś powodu. Pomyśl co to za powód. Pozatym co stoi na przeszkodzie abyś ty zagadała faceta który tobie wpadnie w oko? Ładwo odrzucać innych samemu nie próbując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelina
6 godzin temu, Gość krymop napisał:

Gòwno prawda, po brzydkich facetach są często ładne córki. A ogólnie słowiańska uroda to mistrzostwo świata, inne nacje nie mają tak urodziwych ludzi. 

Powiedz że to był żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×