Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weerka98

Ginekolog. Pierwsza wizyta. Obawy pomocy

Polecane posty

Gość weerka98

Witam was :) Krótko mówiąc mam 20 lat. Wstyd się przyznać nigdy nie byłam u ginekologa. :( za tydzień planuje zapisać się na pierwszą wizyte ,Ale tak naprawdę to nie wiem jak i co. Czy coś jest potrzebne na tą wizyte, o co będzie pytał, jakie badania będzie robił, ogólnie jak będzie wyglądac ta wizyta? Ps. Staramy się o dziecko z narzeczonym od maj-czerwiec. Czy tez poruszyć mam ten temat? pozdrawiam cieplutko liczę na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Zawsze do kobiety ginekologa bo faceci są często zboczencem!  Również podczas badań pochwy powinna być osoba bliska przy każdym badaniu palpacyjnym pochwy i pilnować sterylnosci! Również mamy Prawo mieć osobę bliską nawet w szpitalu podczas badań krocza i zabiegów! Również podczas porodu bo jest bezpiecznej i liczą się z rodzacą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Malwina napisał:

Zawsze do kobiety ginekologa bo faceci są często zboczencem!  Również podczas badań pochwy powinna być osoba bliska przy każdym badaniu palpacyjnym pochwy i pilnować sterylnosci! Również mamy Prawo mieć osobę bliską nawet w szpitalu podczas badań krocza i zabiegów! Również podczas porodu bo jest bezpiecznej i liczą się z rodzacą. 

Zas ten oblesny zbok. Przyznaj sie, walisz konia pod to, co tu ...isz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×