Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andżelika1244

Jestem załamana błagam pomożcie :(

Polecane posty

Gość Andżelika1244

Jestem z chlopakiem od pól roku. Wszystko jest pięknie gdy jest obok można powiedzieć że jestem pewna ze mu zależy ale ostatnio zdażyła sie rzecz która mnie bardzo niepokoi. Otóż mój chlopak pojechał w tajemnicy przedemna na dyskoteke i poznał inna dziewczyne. Po około 3 tygodniach przyznał mi sie ze tam byl i że pewna dziewczyna mu sie bardzo spodobała mówił ze był pijany i ze nie ma pojecia dlaczego mnie okłamał pojechal tam i dobrze sie bawil . Do tego ta dziewczyna pisze z nim i w prawdzie obiecal mi ze nie będzie utrzymywal z nią kontakty ale widze ze sam nie wie juz czego chce . Czesto o niej wspomina mowi ze to zarty i chyba jest facetem wiec moze podobac mu sie inna . Mamy po 24 lata . Prosze doradzcie czy według was taki związek ma sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma Cię w d***e. Sama dopowiedz sobie czy taki związek ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja k..a nie pojmuję jak wy kobiety możecie tak się dawać traktować tym wszystkim bucom i frajerom którzy za grosz nie mają do was krzty szacunku? Jak chce niech idzie widać że on traktuje cie mniej poważnie niż ty jego. Szanuj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika1244
Dzięki za rady oszołomy :-) To tylko prowo było :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niw bądź naiwna, on ma Cie w d...e, jesteś tylko tymczasowa dziewczyna a rozglada sie za innymi, jeśli jeszcze Cie Nie zdradził to zaraz to zrobi- już szykuje sobie grunt z nowa ,,koleżanką". A jak się z nia przespi to Ci powie ,,jestem przeciez tylko facetem" ? Taki facet nigdy wierny nie będzie, nie bądź głupia, miej honor i rzuć go bo za jakiś czas on Ciebie Kopnie w d...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ile ty masz lat? Takimi p********ie się zastanawiasz i prosisz o radę. Nic dziwnego że ten kraj schodzi na psy przez takie odmóżdżone pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×