Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

Wiecie czego mi najbardziej brakuje.

Polecane posty

Gość gość
Ja pamiętam jak pierwszy raz poszłam na mecz ligowy z koleżanką, a gość co na sprzedawał bilety rył już na sam nasz widok. Potem powiedział coś w stylu "oj dziewczynki :D i wy na mecz przyszłyście, gdzie ja was mam posadzić :D a my takie naiwniary - "no tam gdzie będzie dobry widok" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
21;09 ja tez sie uczylem na zasadzie prob i bledow i nawet w mlodym wieku bralem korepetycje potrzebne mi do pracy zawodowej, teraz tez nie jestem orlem ale daje sobie jakos rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
ja mialem kiedys karnet na mecze ligowe i to bardzo dlugo, mecze koszykowki ale nie powiem wam jakiej druzyny bo to informacja zaszyfrowana jest to byly czasy teraz firma nie istnieje a ja pracuje gdzies indziej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś ja z/w tak za 20 minut OK ja idę na chwilę na dwór się dotlenić i nogi rozprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
przerwa konserwacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy już wrócili z przerwy .... na papierosa :P u mnie pada i mgła taka że na 50 metrów nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro w sumie mecz o pietruszke już, ale zobaczymy, oby tylko nie przelożyli. Pierwszy raz na meczu bylem dopiero w tym roku na piłce na Zaglębiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie chodzę, to już nie te lata :) ale wiem, że Zagłębie Lublin całkiem dobrze sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Jaka przerwa na papierosa jak nie pale ;p x Ja też nie, ale coś trzeba było napisać :d moze ladaco poszedł cos odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na żużlu to byłem też pierwszy raz w tym roku, odrazu na GP Polski w Wawie. To był ten dzień co musiałem zrobic 1000km w ciągu 24h. mimo iż mogłem zostac na noc ale przeraziły mnie korki i skusił wjazd na autostrade ;p szybka akcja rekacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś 1000km to dużo jak na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Zima chce pojechac w gory ;p x Gdzie, do tej Szwajcarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
nie poszedlem sobie na tyton czy jak to sie u was mowi na faje,a jezyli chodzi o futbol to zawsze w mojej glowie byl widzew lodz od malosci od tak mnie brat zarazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chyba trochę blizej :P x duzo km, mając na uwagę fakt że spałem wcześniej tylko 5h, potem końcówke to ledwo ogarniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawny ladaco dziś Eh, ja to miałam kilka takich ulubionych klubów. Rozrzut po całej Polsce. Dash Rysiu dziś Szkoda, że bliżej bo liczyłam na te obiecane zdjecia :D A czy masz tak, że niekiedy wsiadasz i jedziesz gdziekolwiek, bo taka jazda Cię uspokaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Jakoś chce aby już było jutro usmiech.gif zawsze jakąs rozrywke bede mial x Za godzinę i 37 minut, będzie już jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie czasem po miescie w nocy aby cos pomyśleć. Wgl to lubie jezdzic w nocy, jak jest pusto i to ma swój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nocne jeżdżenie ma ten swój klimat. Tez to lubię, ale tak jak już to pisałam, jako pasażer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak 24h le mans taki wyscig najlepsza częśc jego to jest w nocy ;p fajnie rzeczy tam się dzieją. Ogólem takie oglądanie na streamie na yt i pisanie z obcym ludzmi tez fajnie w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
ja to nawet jezdzilem na te mecze a teraz sie uspokoilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to.... (i teraz zabłysnę :D ) najlepsze rzeczy to się dzieją nocą, a ludzie najczęściej wtedy śpią. Moja złota myśl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taka cisza spokój ;p Latem fajnie gwiazdy się ogląda. Eh gdybym jeszcze kiedyś miał z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Takie marzenie mam lezac na moscie nad jeziorem ogladam niebo latam z fajna laska smiech.gif x No nareszcie zaczynasz pisać jak normalny :P a nie maruda z karmą :D A co do gwiazd, to połowa sierpnia i zawsze spadają hurtowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×