Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

Wiecie czego mi najbardziej brakuje.

Polecane posty

Gość gość
Dash Rysiu dziś :D ja do dziś poranną kawę wystawiam za okno na parapet żeby szybciej wystygła, a latem wrzucam do niej kostke lodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rysiu nadal nie zauwazyles ze piszesz z kafeterianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
rysiu ma to w doopie byle pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Nie robiłam, cały mój dzisiejszy plan działania, poszedł w łeb. Jutro za to się wezmę, póki co lece na starym modemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś No, w sumie to lepiej teraz przemilczę co przez jakieś pół godziny tu wykrzyczałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się dzisiaj syf też tnie, ale jakoś nie przejmuje się bo nawet nie chce mi sie wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam często podminowana, za dużo kawy. Mój nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
mi komp dziala bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi często brakuje ciepliwości i nie myśle co robię jak to co kilka dni temu. A właśnie z tym to jednak lipa wyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawny ladaco dziś Ja za dużo na lapku kombinuje i sama sobie ściągam te spowalniacze, ale ostatnio to z modemem problem. x Dash Rysiu dziś Czemu lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby się pogodziłem ale i tak nic z tego nie będzie to w sumie i tak nie umiałem się dogadać jak z każdym. Mam chyba za dużo wad aby mi kiedyś wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
to czemu to robisz nie mozesz sie opamietac ....trza sie znac na kompach chociaz troche:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
rysiu ty nie masz prawie zadnych wad wmawiasz sobie troche pokory jak tobie mowilem i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Ojejuuu.... a ten znowu swoje :-O wiesz jaka jest Twoja wada, że prędzej czy później wszystko sprowadzasz do swoich wad. Sam sobie to wbijasz do głowy, czy ktoś Ci tłucze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sam se to wytłukuje do głowy. Niby każdy zasługuje na 2 szanse ale czasem sam w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawny ladaco dziś to czemu to robisz nie mozesz sie opamietac ....trza sie znac na kompach chociaz trochecool.gif x No żebyś wiedział, że nie mogę się opamiętać. Uwielbiam poznawać zakazane metody działania i takie tam inne "ciekawostki" :D No i "chociaż trochę" to ja się znam, skoro dalej działam w necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę spokorniałem i wiem że co robiłem i jak żyłem było glupie, ale nie potrzebnie do tego czasem wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Było, minęło. Wiesz że ci odbiło, żałujesz i koniec kropka. Odetnij się od tego, bo nigdy nie ruszysz do przodu jak będziesz ciągle do tego wracać i sprowadzać wszystko, że to karma, kara, albo wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nikt do tego nie lubi smutasów, dobra trzeba życ dalej. Mam nadzieje że teraz dłuzej wytrzymam w tym postanowieniu i się nie załamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
20 39 kiedys sobie tak zablokujesz komp ze bedziesz musiala isc do firmy zeby ci odblokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Jutro ide na ten mecz, mam nadzieje ze się odbedzie i pogoda dopisze x O której to ma być i na jakim sektorze masz miejsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawny ladaco dziś 20 39 kiedys sobie tak zablokujesz komp ze bedziesz musiala isc do firmy zeby ci odblokowali. x To nie wchodzi w rachubę, bo ja mam tak, że sama sobie muszę poradzić. To ma plusy i minusy, ale dzięki temu uczę się wielu nowych rzeczy. Kiedyś mnie przerażało pierwsze resetowanie i przywracanie ustawień fabrycznych, czy nawet ściąganie i wgrywanie sterowników. Ale wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba trochę pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś o 16 na zwyklym sektorze H bez szczegolniej opieki smiech.gif :D a szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×