Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

Wiecie czego mi najbardziej brakuje.

Polecane posty

Gość gość
Dash Rysiu dziś nawet Ci tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś I może ktoś mnie polubi i w prawdziwosci x Wszystko jest możliwe i nawet prostsze niż myślisz, tylko musisz zmienić nastawienie. Kwiaty mają "moc", ale uśmiech i poczucie humoru tak samo, to zawsze innych przyciąga. Chyba wiesz do czego zmierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Dzisiaj moglem trochę nudzić, bo nie zbyt się skupiałem na pisaniu coś. x Normalka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna że nudze ;p x A tak serio to gadałem jeszcze z moimi znajomy z gierki i trochę się pospinaliśmy bo oczywiście wszystko moja wina, nawet tam gdzie nie byłem, udało się wszystko załatwić i wyjaśnić, ale przez to nie mogłem się skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś spoko, przeciez tu piszesz z obcymi wirtualnymi osobami, dziś jesteśmy, jutro nas nie będzie (coś tam o końcu świata nawijają na głównej :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Tak wgl to dowiedziałem się że miał być dzisiaj koniec świata x No właśnie o tym napisałam wcześniej niź Ty, ale net mi tak zmulił że wkręcało przez kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
jak to kto cie polubi rysiu ja cie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wschody słońca też są fajne. Kiedyś zdarzało się wstać rano aby pobiegać ale to dawno ze 4 lata temu, jakoś nie miałem motywacji dluzej się przy tym utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, to wy tu sobie dalej imprezujcie, a ja już się zwijam spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie życie też cieżkie, jakoś próbuje się trzymać mimo iż dużo narzekam i nie wytrzymuje czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Zanudziłem że aż zasypiasz Dobranoc x Aż takiej władzy nad moim snem nie masz :) ... branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Jutro moze fotki beda smiech.gif :D ej no nie rozbudzaj mnie kuszeniem na fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś a mam sam na kafe zostac? smiech.gif x A co boisz się sam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Tak, bo już jest ciemno smiech.gif x To se światło zapal, albo latarkę weź do łóżka. To jak Ty jeździsz po ciemku, jak się ciemności boisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś a to co innego bo moge ucieć jakiś potworą jakby zaatakowały smiech.gif :D:D:D a no faktycznie możesz :D a mogę już iść spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×