Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o co mu chodzi ?? prosze o pomoc mezczyzn

Polecane posty

Gość gość
Swieta prawda, zadnego kroku więcej bo juz pierwszy byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny krok należy do mężczyzny, inni nie popelniaja takiego bledu tylko dzialaja. Mnie wystarczyl tylko jeden gest i od razu przejalem inicjatywę i to z pozytywnm skutkiem. To jakiś dziad nie chlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy wyszukują jakieś górnolotne problemy a mnie wydaje mi się że mogą być dwa proste powody. Albo po prostu olewa i mu nie zależy (jak się nudzi, to się z tobą spotyka jak nie to nie) albo może być tak, że nawet mu zależy ale się boi bo jak już zostało napisane albo ma małego siusiaka albo od razu tryska. Jeśli jesteś na tyle odważna rozepnij mu rozporek i sprawdź co tam ma albo zaproponuj, że zrobisz mu loda. W pierwszym przypadku - jeśli cię olewa to tak jak inni radzą olej go też i zostaw. A jeśli powodem takiego zwlekania z bliższymi kontaktami także erotycznymi są jego kompleksy to już sama musisz zdecydować, czy byłabyś w stanie to zaakceptować i dopasować się pomóc mu czy nie - jeśli nie to też rozstań się z nim zastanów się czy dałabyś radę być z facetem, który spuściłby się tak szybko jak na tym filmie? https://www.thumbzilla.com/video/ph56c62a70ca993/premature-ejaculation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co zdecydowalam jednak ze do niego napisze ze chcialabym sie spotkac sam na sam i porozmawiac jak odmowi przynajmniej bede wiedziala na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdziesz na desperatke...jak wolisz. Taaa tak mu się podobasz że przez 2 lata nic nie zrobił w Twoim kierunku...a potem jeśli jesteście w jednej paczce to będzie Ci głupio na niego spojrzeć a on dalej będzie opowiadał jakie to nowe fajne laseczki poznał. Nie bądź głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobil bo mialam chlopaka,od miesiaca nie jestesmy razem.Dodam ze on sie kumpluje z moim ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu wysłałaś że tak strasznie Ci się podoba to niby to samo odpowiedział po czym Cie Olał i zaczął gadać ile Lasek poznaje... Zainteresowany facet od razu by działal po Twoim wyznaniu, chciałby się spotykać. On widać nie chce. Ale Ty nie przyjmujesz tego do wiadomości. Spotkaj się z nim, podpompujesz tylko jego ego, on się upewni jak To Ci zależy i dalej będzie wyrywal inne panienki a tobie zapoda pospolity tekst,, no też mi się podobasz ale nie chce się wiązać, boję się zaangazowania" i takie inne p*****ly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sytuacja jest troche bardziej skomplikowana bo moj ex gdy sie dowiedzial ze mu powiedzialam,ze mi sie podoba to dal mu w pysk i zakazal mu odbierania ode mnie tel i rozmawiania ze mna,moj ex jest od niego starszy o 10lat i moze z szacunku do niego nie chce dalej rozwijac tej znajomosci,z drugiej strony gdyby mu zalezalo to by olal ex tym bardziej ze wie ze traktowal mnie jak smiecia i mna poniewieral....moj ex to mega manipulator nasz zwiazek byl toksyczny,zle mnie traktowal a ja glupia dalej wracalam,w koncu nie wytrzymalam i odeszlam ale jak widac dalej ma kontrole i chce mi zycie ukladac,pieprzony egoista mam ochote go zabic,postanowilam ze zawalcze o niego i moj ex mi w tym nie przeszkodzi,nie dam mu satysfakcji ze znow wygral..o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna pewna że się facetowi podoba a on kroku nie robi... tu na kafe są setki takich, wszystkie pewne że mu się podobają i wszystkie same :-D ...pewnie faceci im na złość pukają takie które im się niepodobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziałaj dziewczyno i tyle, będziesz wiedziała na czym stoisz i nie będziesz się męczyć. Albo w jedną albo w drugą stronę. Nie słuchaj kretynek tutaj, które mają przerośniętę ego. Warto zawalczyć o swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, napisałaś do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisalam ale spotkalismy sie w gronie znajomych, gdy wszyscy poszli zostalismy sami,powiedzial ze nie jestem mu obojetna calowalismy sie ale on byl bardzo pijany,zaczal mnie obmacywac,ja mowie ze chce sie najpierw zaprzyjaznic i nie chce seksu a on mowi ze nie ma znaczenia kiedy idzie sie do lozka powiedzial ze on by chcial dzis jutro za miesiac ,ja mowie ze to sie szybko skonczy jak tak zaczniemy,a on mowi skad wiem,teraz juz nie wiem o co mu cchodzi czy tylko na seksie,czy moze tak sie napalil na mnie ze juz nie wytrzymuje?zaluje teraz strasznie.......nie mam ochoty go juz widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po takim tekscie to wiadomo, ze chodzi mu o jedno. Zero szacunku do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijany byl i to bardzo bo pili wodke....spotkam sie z nim jak bedzie trzezwy bo po % nie mogl sie ode mnie odkleic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz, ze "nie ma brzydkich kobiet, jest tylko za malo alkoholu" - Czyli tylko po alko ma ochote cie przeleciec. Jesli tego nie widziesz, to jestes zdesperowana. Gdyby cie szanowal, to sam na trzezwo by zadzwonil i przeprosil, ze tak sie zachowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, jak to sie tez mowi: "nie wazne ze potwor, byle byl otwor". Jak tylko po pijaku sie do ciebie dobiera czy zagaduje, to raczej szuka tylko towaru do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest bardzo niesmialy jak jest trzezwy powiedzial ze alko dodaje mu odwagi.Wiem ze na trzezwo by sie tak nie zachowal bo jest z natury bardzo cichy i spokojny.Ostatnio sie rozpil i wiem ze to z mojego powodu bo znam go 2 lata i w zyciu go tak pijanego nie widzialam jak ostatnio.Druga sprawa on jest bardzo dobrym kumplem z moim ex i nie wiem czy sie niedlugo nie pozabijaja,wczoraj moj ex mnie ponizal,zwyzywal mnie o szmat,dziwek ze jestem puszczalska itp ,kazal mi w********ac ,z lapami do mnie sie rzucil.Moj nazwijmi go"M" stanal w mojej obronie gdyby nie kumple to by sie pobili.Powiedzialam mu ze dopoki nie powie mojemu ex ze chce sie spotykac ze mna to nic z tego nie bedzie.On nie ma jaj zeby mu to powiedziec i ma wyrzuty sumienia.....juz mam tego dosyc,moze odpuszcze i poszukam kogos z poza towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie chwale sie ale ja jestem bardzo ladna i on wie ze mam powodzenie u chlopakow bo znamy sie dosc dlugo.Spotkam sie z nim i powiem mu ze albo bedziemy sie normalnie spotykac na trzezwo albo konczymy bo mnie relacje po alko nie interesuja,przerabialam to z ex,zycie z nim to bylo pieklo na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli twoje spotkania z przyjaciolmi polegaja na tym ze faceci chleja wodke a dziewczyny czekaja kiedy zostana wymacane z zaciagniete do lozka bo na trzezwo to zaden z nich was palcem nie ruszy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×