Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

myślicie ze warto czekac na dziewczyne ktora jest zamknieta w sobie itd?

Polecane posty

Gość gość
A wiesz,że jedno drugiego nie wyklucza? Ja jestem bardzo roześmiana i spontaniczna. Dopóki nie zaczyna robić się zbyt blisko . Wtedy łapie dystans i na zmianę ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem,czy one są relacje. To jednak nie żywy człowiek z tobą nie jest. Nie czujesz,go nie rozmawiasz,nie odbierasz nic na ten moment. Przez neta czy pisanie,to już jednak nie jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwiej też się tej drugiej stronie zdystansować :). Ale jeśli w realu nie idzie,to trzeba tak spróbować i ja wiem,ośmielić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co napiszesz jej żeby się ośmieliła? jak nie dziś to jutro :-) ? a potem w Niedziele? przez neta nie ma zagrożenie chyba mozesz łatwiej sie otworzyć a w realu powiedziec: " przeciez juz Ci o tym pisałam" ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza przymiarka do znajomości bywa najlepszą wróżba na przyszlośc. Jeśli ona "jest na etapie radzenia sobie z emocjami i środowiskiem", to jest wielka szansa,ze już zawsze pozostanie na tym etapie. A zresztą cholera ją wie - tak czy owak wyslala Ci sygnal na "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zawsze to nie ,nie przesadzaj:) ale faktycznie może nie być z niej "materiał" na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że wysyła oficjalnie sygnał na "nie".. trudno przecież zeby W TAKIEJ sytuacji mówiła "tak", to raczej by było naprawde oznaka ze cos jest nie tak i całkowicie nienaturalne.. Taka ewentualna oficjalna już "relacja" nie powstaje z niczego przeciez, trzeba coś zrobić, coś zmienic, czegos poszukać, cos znaleźć nie tylko w sobie itd.. Na miejscu takiej dziewczyny to nawet logiczne że nie pójdzie z pierwszym lepszym co odpuszcza jak widzi pierwsze sygnały nie.. swidczy o tym ze jednak cos tam probuje.. a chyba jednak łatwiej próbowac online w XXI wieku, jakby chciałą żeby facet miał sie odwalić, to przecież to nic trudnego napisać jakąś wiązke na niego i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym własnie rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już napisałam. Może ona ma jakieś problemy itp,ale to ona też musi się przełamać,chcieć. Za dwóch nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie polega na tym żeby przełamywac realnie problemy.. jak ktoś jest nieswiadomy/a ze w ogole cos nie jest tak, albo ze W OGOLE jest jakies rozwiazanie na zewnątrz, to jakim cudem ma to znaleźć? byc moze od tego są inni własnie ludzie??? jakby było tak że każda sama sobie da radę to po co byli by inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trochę inna bajka:) jak ktoś nie jest tego świadomy,a nic się w jego życiu nie wydarzy typu sytuacje,które sprawią,że poczuje,że coś jest nie halo,człowiek,który to powie,to ta osoba może sobie żyć nieświadoma całe życie. Ale ludzie najczęściej to wyczuwają.,że coś robią,że coś nie idzie . Sami nie potrafią,to trzeba poszukać pomocy ,ale ktoś,kto ewentualnie miałby być partnerem nie jest właściwą osobą. Może wspierać,zwracać uwagę,starać się itp.,ale nie powinien być psychoterapeuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałoby mi się męczyć z jakąś "zamkniętą w sobie", tacy ludzie są strasznie skupieni na sobie, egocentryczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest egocentryzm:) to jest strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, cały czas tylko "ja, ja, ja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy głównie od Twojego charakteru. Osoby zamknięte w sobie i "wycofane" często bardziej cenią relacje międzyludzkie niż ekstrawertycy (bo to co trudniej przychodzi bardziej cenimy), potrafią okazać przywiązanie itp., ale to się odbywa kosztem długiego budowania zaufania, codziennego przełamywania oporów wewnętrznych itp. Czy warto? Jeśli taka relacja jest zgodna z TWOIM temeramentem, trybem życia, charakterem to tak - warto i mozecie być szczęśliwi. Jeśli ma to być dla ciebie męczarnia - to lepiej odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej szukam środków technicznych o których wyzej piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to te srodki techniczne,hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie z XXI wieku jak online są możliwe, przeciez smsowanie w takiej sytuacji moze jak rozzłościc bardziej niz cos na skrzynke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w skrocie tak to mozna opisac 68.media.tumblr.com/f9ceab49f462b1060eeb62a17d31a194/tumblr_inline_nk7ndoSopw1t8hsjt.png :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej bez szans chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę odwagi chłopcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ludzie na świecie ma opis takiej sytuacji !!! www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_8nyPR6cYeJZGp1EN629DpH4RlOi5pOnf.jpg ??? i wyobrażacie sobie kontakt z taką laską ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz kumam o ci chodziło po glowie z taka kosmitką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to będzie wielki krok dla ludzkości !!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×