Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

myślicie ze warto czekac na dziewczyne ktora jest zamknieta w sobie itd?

Polecane posty

Gość gość
no tak niezobowiązująca pamięc jest dowodem ,że ktoś pamięta i mu zalezy na utrzymaniu relacji, gdy tego brak przyjdą myśli do głowy, że kogo obchodzimy>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, ale tutaj chodzi wręcz przeciwnie, nie chodzi o to żeby POZOSTAC w jej pamieci LECZ aby tą pamieć zmienic :-) póki to moze byc mozliwe... Chodzi zatem o metodę żeby nie było jak na tym zdjeciu leavinglaw.files.wordpress.com/2010/12/philips-screwdriver-flat-screw.jpg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co przeczytam post,który ma mi coś wyjaśnić,tym bardziej nic nie rozumiem:). Jeśli piszesz jej coś emocjonalnego,a propo jej czy swoich emocji ,to ona Ci odpisuje? Natomiast na zwykłe co slychac już nie? Nie wiem właściwie o czym Wy piszecie, co poruszacie w tych rozmowach. O co ja pytasz. Jak się znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mówię, są dwa scenariusze ogólnie.. Ale wczesniej znamy sie z realnego życia, ale nie było po prostu wiecej czasu z uwagi na odległość itd, wiec zostaje kontakt online.. Przy czym po jakimś czasie pojawil sie właśnie ten problem z jej blokadami czy jak to nazwac Zatem chodziło że jakos przeskoczyć te jej blokady.. to przeciez logiczne, bo dziewczyny nie ufaja facetom ktorych nawet znaja, bo to przeciez nie znaczy ze musisz im od razu mówic o zakamarkach swojej duszy i emocji..? Zatem te scenariusze wygladaja tak: - albo odpisuje szybko i natychmiastowo, ale mówiac krótko jest wtedy ogólnie wkurzona, ma zle emocje i cos o nich pisze.. (kazda chyba wie jak wyglada taka wiadomosc, w sumie fajnie ze cos pisze, ale lepiej by bylo jakby te jej wiadomosci były bardziej rozwojowe a nie emocjonalne.. - albo odpisuj***ardzo wolno lub w ogóle na wiadomosci ktore w zaden sposób nie dotyczą jej emocji, nie ma w nich nic o zadnych kontaktach z nia, nic o zadnych wymaganiach wobec niej, itd to trudny "kontakt" jak widac, ale chyba trzeba cos lepszego wyjasnic Przy czym złapanie jej w realnym życiu nie ma sensu bo wtedy jej emocje siegaja zenitu i chce osiagnac stan spokoju :-) czy jak to nazwac i robi to za wszelką cene wiec bedzie sciemniac nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz naprawde przerabane chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Reaguje właściwie tylko złością etc., Ty coś jej napiszesz ,co się jej nie spodoba ,to piszę co o tym myśli,ale pomija wszystko inne? Pomija inne emocjonalne treści,jak również zwykłe co u ciebie itp. Wiesz,jeśli to jest to przykro mi,ale ona nie ma blokad,jest niezainteresowana. Kobieta interesującą się mężczyzna nie przepuści,po prostu, okazji żeby porozmawiać,utrzymać kontakt. Nie przepuści gdy facet będzie pisał coś emocjonalnego,o niej i o sobie,co może ich zbliżyć do siebie. To w obie strony działa. Nawet gdy ktoś ma różne własne obawy i strachy to z czasem jest w stanie się przemóc. Ona wygląda na niezainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz jej zwyczajnie zapytać czy jest zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz po częsci oczywiście racje, tak jest i wszyscy są tego świadomi.. rzecz w tym że ona w ogóle nie jest "Zainteresowana" ludźmi z zewnątrz.. moze specyficznie rozumie budowanie relacji? co do tego jak reaguje na emocjonalne rzeczy, to prawda że wtedy zazwyczaj nie odpisuje, ale jestem pewny że to czyta (a nie jest to łatwe jak facet coś takiego napisze jak wiadomo..) Kluczowe jest także w jaki sposób to wszystko sie dzieje.. mimo jednak wszystkiego wykonuje jakies rzeczy jak trzeba z tych wiadomosci (przy czym wazne jest dla niej żeby tego nie robic w cztery oczy).. Jakby nie była zainteresowana to po co czyta wiadomości "obecego" faceta i robi generalnie co jej jakis facet odpisuje? to trochę trudne i nietypowe moim zdaniem chodzi jednak o poczucie własnej wartości, zobacz na to tak, trudno takiej dziewczynie uzyskać samoakceptacje, przeciez nie powie tego wszystkiego na jakies randce? to normalne, nawet głupio to oczekiwac od dziewczyny, takie rzeczy sie po prostu czuje.. z drugiej strony moze chce to zmienic, ale oficjalnie sie nie przyznawac? XXX Głównie chodzi mi o to czy posługując sie takimi metodami jakie mi zostały, mogę coś zmienic? zobacz faktycznie mam czas, ale kontakt taki jakby to nazwac online z jednej strony cos umozliwia ale to chyba nie to.. Z drugiej strony nie wypada i źle sie z tym mozna czuć jakby taką dziewczynę probowac jakos w realnym życiu spotykac w jakims celu.. na pewno to wyczuje i bedzie w stesie, wiadomo i o to tym bardziej nie chodzi.. Skoro mamy XXI wiek musi byc jakis sposób, przeciez mimo wszystko to cos znaczy skoro facet tak wiele robi dla jednej laski.. ps. zainteresowanie to «wzbudzić chęć zajęcia się czymś lub posiadania czegoś ze względu na związane z tym korzyści» nie wiem czy to wyzej spelnia te wymogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto na nią czekac to sie otworzy jak bedziesz dobry i cierpliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tak tez mozna sobie zmarnowac zycie, pewnie sa jednak jakies granice tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka grafomania wszystko w teorii nic w praktyce. Tutaj wszyscy ci radzą ns podstawie twoich wypocin a w życiu jak w życiu jak e sądzie trzeba wysłuchać dwóch stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekac owszem ale nie do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie na to realnie, kilka pytan i watpliwości w ogole do relacji facet vs dziewczyna: - dlaczego ludzie nie mowią otwarcie co im lezy na watrobie? dlaczego jak laska jest zamknieta nie moze po prostu powiedziec w stylu "mam problem z otwarciem na facetów, zdarza sie ze nie odpowiadam na wiadomosci itd, ale moge sie jakos z tym uporac", wystarczy/oczekuje x, y, z, a jak sie nie uda to nic strasznego? - dlaczego nawet w XXI wieku ludzie którzy nawet teoretycznie mają jakis potencjał miedzy sobą (nie chodzi o toksycznych ludzi) NIE wykorzystują tego? mamy nowe mozliwosci komunikacji, wcale nie trzeba byc nachalnym/a a jednak miec jakis "kontakt"? dlaczego zatem jest to gra o sumie zero/jeden? a nie daje sie mozliwosci rozwoju? - dlaczego jezeli juz te nowe formy komunikacji sa wykorzystywane jezeli juz to negatywnie? nikt nie probuje robic z tego nic pozytywnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc ciezko zeby to wszystko tak osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto czekać na taką dziewczynę zamkniętą w sobie, znajomość z nią to mordęga, niech najpierw poradzi sobie sama ze sobą i potem sama wykona śmielszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ona oczekuje sytuacje zeby "idealizowac" sobie relacje, a tutaj w tej sytuacji nie ma takiej mozliwosci bo wiadomosci sa prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ona nie rozumie co do niej piszesz, bo z tego co tu czytam wysławiasz się jakbyś miał słabą znajomość języka polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz na myśli wiadomości typu: Zapiąłbym cię w kiblu za sklepem, to rzeczywiście nie ma tu wielkiego pola do idealizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj chodzi raczej o to czy w ogóle w takim społeczeństwie jak w naszym pieknym kraju dopuszczalne jest nawiazywanie kontaktu (w ogóle) bezpośredniego nie bezpośrednią drogą np. online z osobami które się zna np. z widzenia... taka sytuacja jest normalna zupełnie np. w Finlandii w społeczeństwie które jest nieśmiałe w bezpośrednim kontakcie, lub w USA gdzie są otwarci na nowe możliwości.. ale Polska? nie sądze, ze sie dopuszcza zeby ktos "z zewnątrz" wypisywał sobie do jakies laski - nawet jezeli to moze miec jakis sens.. bo np. dopuszcza sie beznajdziene rady np. niby przyjaciół, lub kogos z rodzinki kogo taka laska w ogole nie obchodzi, ale nie dopuszcza sie osób z zewnątrz.. taki klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można poczekać, ale tylko pod warunkiem, że wiemy na co czekamy. Jeżeli jest to czekanie bez celu, wówczas należy odpuścić. Znałem wiele takich osób - czekały na dziewczynę nawet 1,2 lata i po tym czasie były już wrakami człowieka. Jeżeli ktoś nie potrafi się określić, dać szansy, wówczas nie powinien się w ogóle wiązać ani nikogo szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×