Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
globus

Kobiety dojrzałe część ósma

Polecane posty

Zaczynamy od kawy w nowym miejscu. W zasadzie siedziba i wszystko inne pozostało bez zmian. Zmieniła sie tylko reklama: część ósma:D!!!!! x Zapraszam bardzo serdecznie,

U nas ziiimno... przymrozkami i śniegiem straszą... dopiję kawę i jadę nowe, ciepłe kapcie kupić... poprzednie rozpadły mi się i wskoczyłam w klapki... czarne, takie z tworzywa, gumę przypominającego... ciepło mi w nich raczej nie jest... i do tego odkryłam coś dziwnego...:O w łazience leży biały, puchaty dywanik... w zasadzie mam je dwa... ten drugi zapasowy... bo piorę dywanik dwa razy w tygodniu... zawsze w sobotę i we wtorek... i jak ten jeden leży sobie w łazience, to drugi wyprany dosycha... no i ostatnio dziwnie szybko szarzał... nie wytrzymywał nawet tych kilku dni miedzy praniami... dotarło do mnie, że to moje dziadowskie klapki brudzą go... paskudy jedne...:P

Siemka :-) Od rana dobijam się na kf ;-) Udało się. Witajcie...na kawie w ósemce. Nic na lepsze chyba kf. nie zmieniło? Zimno,zimno i tak już zostanie:-) Pozdrawiam Was i lecę do roboty...

Wróciłam z miasta... kapcie zakupione... szary filc z czerwonym dużym serduszkiem i czerwonymi lamówkami... śliczności... i do tego milusie, cieplusie... kupiłam je bez kłopotu, bo mam taką ulubioną panią kapciową...:D jej paputki zawsze mi na stopę pasują... oraz wizualnie i jakościowo odpowiadają... a później pojechałam po fluid Lirene Perfect Tone nr 140... kurczę nigdzie tego numeru nie było... tylko testery zostały... zjechałam dosłownie całe miasto... już myślałam gnać do Łodzi...:( ale w ostatnim Rossmannie w naszym mieście były dwie ostatnie sztuki... załapałam ten fluid z wielką radością i w tym momencie w Rossmannie prąd wyłączyli... pan ochroniarz krzyknął, żeby klienci szybko szli płacić, bo komputery w kasach jeszcze tylko przez chwilkę będą na bateriach pracowały... przenigdy czegoś takiego nie doświadczyłam... biegiem poleciałam płacić... i pomyslałam sobie, że fluidu z takim trudem zdobytego już z dłoni nie wypuszczę, nawet jakby przyszło mi na usuniecie awarii do wieczora pod Rossmannem czekać...:P ale na całe szczęście udało mi się zapłacić... i mam, mam ten swój ulubiony puder...:D

Gość globus
Witajcie w mroźny poranek.U mnie -2. Na rozgrzanie przygotowałam kawę.Piję małymi łyczkami i delektuje się. x Od wczoraj zmagam sie z kafeterią. Nie mogę się zalogować a nawet wejść na nasz topik.Czy też tak macie?Części ósmej naszego topiku nie mogę dodać do ulubionych. x Adus nie trudno wyczuć,że jesteś wyluzowana i radosna. Robisz udane zakupy.Zakup fluidu to prawdziwe wyzwanie:) ważne ,że się udało. Wspomniałaś o przedświątecznym sprzątaniu. Ja pomyślę o tym ...jutro;) ponieważ na samo wspomnienie robi mi się bleee i bul bul:D x Cyferko Narzekasz,że u Ciebie szaro i zimno. U mnie co prawda jest chłodniej ale słońca mam ponad miarę.Przeganiam go aby poszło do Ciebie ale nic z tego. x Imus Chwaliłam się,że Positivum dobrze na mnie działa ale ostatnio też mam zawirowania senne. Budzę się przed czwartą i koniec spania.Prawdziwy koszmar. x Miłego weekendu.

Witajcie !! Globusku, u nas zimno straszliwie... widzę, że samochody i dachy białe... a na termometrze -2,2*C... a więc buziak serdeczny za Twoją gorącą kawkę...👄 spać nie możecie... ech, przykra sprawa... oj, znam ten ból bardzo dokładnie... mówisz, Kochana, że dalej nie możesz się zalogować, wejść na topik i dodać do ulubionych... nie, u mnie tak nie ma... część ósma dobrze się sprawdza... wszystko działa jak należy... a ja wstałam wcześniej... muszę zrobić zakupy, nastawić rosół i sprzątnąć chatę... bo w południe młodsze dzieci razem z wnusią przyjadą... dziś jadą do zaprzyjaźnionej pasieki i miody kupią... dla nas też... poprosiłam o lipowy i malinowy... tego ostatniego nie znam, a ponoć świetny jest...

taaa... no i przechwaliłam... pięć razy klikałam WYŚLIJ ODPOWIEDŹ... dopiero za szóstym razem maszyna mnie posłuchała... buuu...

Dzień dobry :-) Jestem z Wami na sobotniej kawie;-) Dzięki Globusiku. To ja wczoraj wieczorem skarżyłam się,że nie mogę się zalogować.Tak jak u Ciebie Globusiku,nie mogę dodać do ulubionych.No cóż,nie take przeszkody pokonywałyśmy;-) Ada miód koniecznie na zimę,jak jeszcze wiadomo z jakiego źródła,to super... U mnie -6 ;-) To chyba odpowiednia pora,żeby w aucie opony wymienić. Pozdrawiam Was cieplutko.

Gość gość
O boziuuuuu po ile wy macie lat ? Na globus mówią globusiku albo kupują ciepłe kapcie bo w domu zimno ! I jeszcze z serduszkiem !!! Boszeszzzz! Ja mam zwykle plastikowe czarne i śmigam na codzień w nich bez skarpet -oczywiście, jak to czytam to mi żal doope ściska, powinnyscie wszystkie iść na leczenie i jeszcze ta kawa noo kurffa rozkłada mnie do reszty !!! A mam 55 lat !

Gość gość
Liścik ,globusiku, zamieniacie się w małe dzieci a dlaczego ? Bo w rzeczywistosci jesteście znerwicowane z psychicznymi problemami stare rapuchy i aby to ukryć musicie mówić jak dziecko np. Pieniążki, globusiku itd.

Cyferko, macie -6 to już nie przelewki... opony KONIECZNIE... a moje kapcie (tak! te szare, filcowe, z pięknym czerwonym serduszkiem) sprawdzają się świetnie... nareszcie mam stopy rozgrzane...:D zakupy zrobione... wołowina na rosół nastawiona... biorę suńkę i do lasu idziemy... paaa...!! ♡

Gość gość
Takie coś nic w zyciu nie zdobylo bo jak można poertolic jak małe dziecko ?

Gość gość
Nałóż sobie filcowe kapcie z czerwonym sercem bo masz stare przemarzniete nogi z powodu wieloletniej nerwicy

Gość adazina
Witajcie !! Gorąca i pachnąca kawa już czeka: (_)> (_)> (_)> (_)>

Gość globus
Witaj Aduś tak poproszę gorącą kawę. U mnie -5 i szadź więc jest naprawdę zimno. x Pamiętasz piosenkę ...a mnie jest szkoda lata!!! oj szkoda mi szkoda:)

Hej, Globusku !! ❤️ Taaak... zima zagościła nam... do niedawna było lato... nagle pstryk i jest zima... a piosenkę pamiętam dobrze... "Już niedługo i zima przyleci, Pełna śniegu, zawiei, zamieci. A mnie w głowie poziomki i głupstwa, Jakiś koncert i Wisła, i las."

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.