Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto powinien isc do terapeuty?

Polecane posty

Gość gość

jestem w zwiazku od 2 lat. czesto sie klocimy, zwykle on zaczyna awantury z zazdrosci czy nie wiem dlaczego. Sprawdza mi telefony, fb, maile jak nie widze , doszukuje sie w moich rozmowach ze znajomymi podtekstów czy zdrady a to sa zwykle rozmowy z jakims tam wariackim poczuciem humoru, on poczucia humoru nie ma wogole, dzisiaj mi powiedzial ze nie jest sie w stanie pogodzic ze bede gadala na fb z jakims facetem - a to jest moj kumple od lat, zonaty, znamy sie z jego zona tez, poprostu facet udzial mi pomocy i rad w kwesiach tylko zawodowych, powiedzial ze nie wyobraza sobie zebym kontaktowala sie z kimkolwiek bo on jest zazdrosny, w moim odczuciu powinnam odsunac sie od wszystkich znajomych i byc tylko z nim i tylko z nim wszystko ustalac , stwierdzil ze jak mu sie nie spowiadam z tego z kim i jak rozmawialam w ciagu dnia to go odrzucam ze swojego zycia, ja mam forme i kontakty to czesc mojej pracy, poza tym lubie rozmawiac z ludzmi, i nie przyszlo mi nawet przez chwile do glowy zeby go w jakikolwiek sposob zdradzic bo go kocham. ...czy to co sie dzieje jest moja winą? jak uwazacie? czy to ja powinnam sie zmienic i faktycznie mowic mu totalnie wszystko co dzieje sie w moim zyciu? bo naprawde juz zglupialam...moze ja nie umiem byc w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o takich zjawiskach, jak 'psychopata', 'narcyz', 'manipulant'. Po tej lekturze powinnaś już wiedzieć, co zrobić (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od niego zanim dojdzie do jakiejs tragedii. To co on robi jest chore i podchodzi pod psychopate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj czym prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od zazdrosnika czym prędzej. A jemu terapia nie pomoże, zazdrosnicy lubią dręczyć siebie i bliskich obsesyjną zazdrością. To skaza na umyśle. Męczą i dręczą o wszystko, bez końca, wynajmując coraz to nowe powody. I nie pozwól sobie wmówić, że to z powodu miłości. To zaborczosć i chęć dominacji nad bliską osobą. Uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×