Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam które uważają że mają SZCZUPŁE lub CHUDE dzieci

Polecane posty

Gość gość
Ty się już odczep od tych spaślakow jak musisz się wyżyć to idź na siłownie. Ile można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.43 to jakiś mutant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynka 6 lat, 17 kg i 117cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 4 latek ma 110cm i 16 kg. Ale zyje na miesie,owocach i warzywach . nie ruszy nic z cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata, 99 cm, 13,5 kg, stopa 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa czy wszystkie watki na tym forum musza sie konczyc tak samo? Spaslak? Mutant ? Co sie z wami dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat, 120 cm i właśnie dobił do 20 kg. Kalesony, takie wąskie jak legginsy, nosi luźne, kolana grubsze od łydek, żebra na wierzchu, spodnie nosi tylko regulowane w pasie bo inne lecą... Jest dość wybredny ake jak ma to co lubi potrafi zjeść naprawdę dużo, nie wiem skąd taka waga. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6lat, na bilansie 2 miesiące temu mial 116cm i 17kg, straszny niejadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 8l., 146cm, 38kg, jest szczupły, szczupłe nogi i ręce, noga to kajak rozm. 35! To ja nosze 36, ale mąż 45. Ale z tego co widzę, na tym topiku masa dzieci z wielką stopą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 10 lat.26 kg. 135 cm. Chyba mu dziewczece leginsy zaczne kupowac bo wszystko z tylka leci. Nigdy nie widzialam chudszego dziecka a pracuje w szkole. W 6 klasie mam dziewczyne ktora wazy 24 kg ale wizualnie nie wyglada tak przerazliwie chudo jak moj syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja za miesiąc będzie miała 4. 110 cm 18.5kg i noga 28. Jest bardzo zgrabna absolutnie nie gruba. W grupie przedszkolnej druga co do najwyższych dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Moja lat 13 

waga 35 :( 

wzrost 163

stopa 39 

(wiem data ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

3 lata, 15 kg, nie wiem ile wzrostu ale wysoki na swój wiek. Za chudy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja 9 lat, 25 kg, 141 cm wzrostu, noga 34. Słabo je i slabo wygląda, szczupla bardzo. Dobrze, że moda jest taka elastyczna, to nosi spodnie na 128 i ma 7/8 a dopasowane nieźle, w jej długości wszystko za wielkie w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystkie mamy by chcialy miec tuczniaki przynajmniej z nadwaga jesli nie otyle i licytowac sie ktora lepiej karmi.Podstawowym problemem matki malego dziecka jest wepchac w nie jak najwiecej. Szczescie matki zalezyi od tego ile dziecko zjadlo.To ponoc sprawka hormonow ciazowych ktore nie przestaja juz nigdy dzialac.Ja nie mam dzieci, wcale nie uwazam ze grube dziecko to zdrowe dziecko i powod do dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.09.2017 o 15:46, Gość gość napisał:

A właśnie u nas stopa 34

U nas, czyli u kogo? Jesteś jednym bytem razem z dzieckiem? Na sali porodowej nie przecięli pępowiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.09.2017 o 16:40, Gość gość napisał:

Córka 6 lat i 2 m-ce 19, 300 kg 115 cm Stopa 31

O kvrva, dorodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

4,5 roku, 108 cm, 15 kg. Chudzina, WSZYSTKIE spodnie muszę przerabiać, bo z tyłka lecą, a sznurki są niepraktyczne, bo sobie jeszcze nie umie dobrze zawiązac w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Syn 12 lat. 145 cm, 30 kg ,but 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

6,5 lat ; 9,5 lat ; 19,300 kg....czy wy skończyłyście chociaż podstawówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M30

2latka i 3 miesiace , 92cm, 11,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kky

Moj ma 9,5 roku. 156 cm, 34 kg, stopa 41. Nie wyglada chudo, a kolegow ma starszych, bo poszedl do szkoly wczesniej. Nadal jest najwyzszy wsrod nich, ale roznica nie jest drastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.09.2017 o 23:23, Gość gość napisał:

Syn 10 lat.26 kg. 135 cm. Chyba mu dziewczece leginsy zaczne kupowac bo wszystko z tylka leci. Nigdy nie widzialam chudszego dziecka a pracuje w szkole. W 6 klasie mam dziewczyne ktora wazy 24 kg ale wizualnie nie wyglada tak przerazliwie chudo jak moj syn.

12-latka 24 kg!? Ja wtedy ważyłam 42!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.09.2017 o 23:23, Gość gość napisał:

Syn 10 lat.26 kg. 135 cm. Chyba mu dziewczece leginsy zaczne kupowac bo wszystko z tylka leci. Nigdy nie widzialam chudszego dziecka a pracuje w szkole. W 6 klasie mam dziewczyne ktora wazy 24 kg ale wizualnie nie wyglada tak przerazliwie chudo jak moj syn.

12-latka 24 kg!? Ja wtedy ważyłam 42!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Try

Ja widzialam takie przypadki  ale to bylo pogranicze karlowatosci. Zaznaczam, ze to byly osoby zdrowe, ale bardzi niskie, choc bardzo proporcjonalne. Np. Kolezanka w doroslosci nie siegnela 150 cm, pozostala na 147, ale urodzila 3 synow, wszyscy wysocy po mezu. Moj byly mial 160 cm, tez go badano w dziecinstwie, ale wszystko bylo w porzadku. Mial malutkich rodzicow i dziadkow. Obecnie ma zone wyzsza o 10 cm i wcale nie wyglada to zle. Tylko to jest pewny siebie, bardzo wesoly czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........

Ja bylam chuda az do urodzenia dzieci, teraz jestem taka srednia, choc nadal raczej po chudszej stronie. Pozno dojrzewalam. Ostatnia w klasie dostalam okres, ok. 14 rz. Bylam najwyzsza, 175 cm, ale wazylam 50 kg. Za zadne skarby swiata nie chcialam byc modelka, jak inne osoby z taka patykowata figura. Mialam mnostwo kompleksow, czulam sie brzydka i plaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzita

Corka 8 lat, 130 cm, 22 kg, bardzo blada i czarnowlosa. Ale nie wyglada chudo. Jest drobna, ale bardzo silna, zdrowa. Nigdy antybiotyku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja też jeszcze bez antybiotyków, 8 lat prawie, ale zdrowo nie wygląda. 140cm i 25 kg to nienajlepsze proporcje. Moja jest dość blada i ma blond włosy, niebieskie oczy, wygląda jak cień 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

9 lat prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzita

Rozumiem to. To naprawde jest chudosc. Moja ma blada cere i cienie pod zapadlymi oczami. Standardowo badana zawsze na anemie. I szok kiedy wychodza wyniki sportowca olinpijskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×