Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przepisanie domu od rodzicow na narzeczonego po slubie

Polecane posty

Gość gość
zgadzam sie z moja przedmówczynią :)swoja drogą nie wiedziałam że sa takie małe śmieszne domki do wybudowania i tak zgrabnie wyglądające https://pracownia-projekty.dom.pl/ard_szafirek_1_paliwo_stale_ce.htm . Myślę że sama powinnaś wiedzieć o tym co masz zrobić. Jeżeli jesteś z kimś w związku to musisz mu ufać , bo tym samym okażesz mu zaufanie. le patrząc na dzisiejszych mężczyzn to jednak stwierdzam że lepiej mieć coś tylko swojego i nie oddawać im wszystkiego . i tak w wiekszości przypadków nas wykorzystują :) Nie oszukumy się kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu ta twoja przyszła teściowa nie dołoży się w połowie do budowanego domu. Przecież twój mąż może dostać dom w spadku po swoich rodzicach i ty nic do tego nie będziesz miała, bo to będzie tylko jego. Co to za przepisywanie, każdy ma swój majątek i koniec. Wspólne jest tylko to czego się dorobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falrba

Z doświadczonym notariuszem wszystko można załatwić bez problemu, sprawnie i bezbłędnie. Przynajmniej ja miałam to szczęście, bo korzystałam z usług kancelarii notarialnej Cejrowska Tczewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech mamusia z synusiem się zrzucą pół na pół. Zastanów się, czy chcesz męża, który jest pod tak silnym wpływem matki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatrojeczki

Miłość mierzona pieniędzmi... Jeszcze zrób osobne półki  w lodówce ty nowobogacka sknero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×