Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozetka92

Ma ktos w domu Swinke morska

Polecane posty

Gość gość
A piszczaly ze strachu czy radosci?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko mialo alergie - najgłupszy tekst jaki slysze codziennie zaraz po tym ze nie było z kim zostawic na wakacje. Rozumiem, ze proby uczuleniowe byly? Odseparowanie dziecka od zwierzat tez nic nie dało? Odczulanie tez nie? Poszłaś na łatwizne i pozbyłaś sie zwierzat jak smieci. Tacy ludzie nie powinni miec prawa do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ze strachu? To chyba logiczne że zwierzęta się cieszą na widok opiekuna i nawołują go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy o 3 ciej mozesz sie spodziewać pisku i tupania. Oogolnie sa dzienne, ale w nocy tez dają popalić czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisk u świnki znaczy niezadowolenie albo głod. Gdy sa szczesliwe gruchoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [22:34 Ograniczony jesteś i to bardzo. Myślisz że po tylu latach ot tak po prostu poznałabym się zwierząt? Tym bardziej że bardzo je lubię i cały czas mam z nimi kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [22:42 Oto przykład osoby która nigdy nie miała styczności ze zwierzętami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ograniczona* jak juz. I nie można tego inaczej nazwac jak pojsciem na latwizne. Zrobilas testy, odczulałaś, odsperwowalas? Zapenwe nie. ponad 50% noworodkow ma uczlenie na zwierzeta futerkowe co z czasem zanika. Nienawidze takich osob jak ty. Jak sie bierze zwierze to bierze sie bez wzgledu na wszystko, a nie bierze, a pozniej mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie mam stycznosc z kawią, więc daruj sobie proby obrony swojego występku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przyjaciel
Swiniaczki sa kochane.Mialam kilka i dbalysmy o nie razem z corka.Kochaja sie przytulac,glaskac.Co wieczor mialam na kolanach kocyk i swiniaczka glaskalam a on z radosci az sie rozkladal na plasko z nozka wyprostowana w bok. piszczal jak otwieralam w kuchni lodowke bo wiedzial ze tam sa smakolyki(salata ,marchwe itd) jest strona o swinkach i ich hodowcach. ,,https://cavia.pl/,, Mozesz pogadac z ludzmi ktorzy maja swoje swiniaczki,poradza ,pomoga wybrac itd Mozna tez od nich dostac swinke ktora odebrano od zlych opiekunow.Polecam to male smieszne zwierzatko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasiaka
Oddam osobie odpowiedzialnej 2 swinki morskie . Osoby zainteresowane prosze o kontakt tel.793079550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Już wiem kim jesteś. Tam dałaś spokój to tu będzie atak? Skoro nienawidzisz to ok. Nie jestem zupą pomidorową by mnie lubić. A testy były robione i sama pani doktor zaleciła separacje. Więc świnki poszły do rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna menda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiki9969 dziś Kim jestem? Chyba nie chcesz wiedziec czym ty jestes. Wystarczyloby gdyby dziecko nie wchodzilo do pokoju w ktorym są kawie, ale nie. Lepiej wywalić i pozbyc sie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz jeszcze raz przeczytać to co napisałam? Przecież cały czas mam z nimi kontakt i jakbym nie musiała to by dalej były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie nie o kłótnie tu chodzi;) a w nocy glosno gr***aja badz piszcza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiki9969 dziś Bo dziecko miało alergię. A świnki dałam komuś zaufanemu i wiem co z nimi się dzieje. x Dziecku mozna podac szczepionke, która odczula na świnke. Dziewczyna wyzej ma racje. Jestes okropnym człowiekiem i poszłaś na łatwizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszłam. Decyzja była wspólna zarówno naszą jak i nowych właścicieli, którzy je chcieli mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Głośno piszczą. Ja spie na 2gim pietrze w domu, swinki są na 1wszym i je słysze w nocy :) 2. Sprawa to taka, że nie są dobrymi zwierzątkami dla dzieci. Mają zbyt delikatny kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I radzę uważać na słowa osobie która już w kilku tematach mnie zaatakowała. Hejt może i jest wszechobecny, ale ja potrafię z nim skutecznie walczyć. Tym bardziej że nikt nie jest w sieci anonimowy, nawet jak się wypowiada jako gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka ma swinke i ona w nocy spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Głośno piszczą, ale jak gr***ają to nawet przyjemnie to brzmi. :) Ale na ogół robią to jak są same, albo jak jest cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiki9969 dziś Nie poszłam. Decyzja była wspólna zarówno naszą jak i nowych właścicieli, którzy je chcieli mieć. x Szkoda, ze swinek ktore byly przywiazane nie zapytalas o zdanie. Czemu nie dałaś dziecku szczepionki? Szkoda było c****eniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabe wymowki. Pojawilo ci sie w domu dziecko, a teraz gadasz, ze to nie twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tym bardziej, dlaczego cudze dziecko ma wywalac ci twoje zwierzeta z domu? Nie probuj sie usprawiedliwiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×