Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kla333a

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks ?

Polecane posty

Gość gość Anna27363
A wychowywanie ich dzieci się nie liczy ? Nie wiesz jaki on jest , ciagle w pracy , na spotkaniach , w domu tez pracuje a ja nigdy nie narzekałam , wszytsko robiłam sama wiec nie tylko prałam jego koszule i gotowałam obiady , od zawsze cały dom był na mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 15 lat mężatką mamy 2 dzieci i niemal regularnie w każdy weekend uprawiamy seks. Dzieci nie są żadną wymówką, jadą do jednej babci albo drugiej, a my do łóżka. Są oczywiście jakieś sytuacje kiedy tego nie robimy, wyjazdy, wizyty, choroby,ale normalnie jak w piątek wieczorem trafiamy do łóżka, tak wychodzimy z niego dopiero w niedzielę koło południa. Nie chcę być nieuprzejma ale pranie skarpetek nie uważam za czynność ważniejszą niż seks, a poza tym jak się ma męża na stanowisku dyrektora z dobrą pensją to skarpetki można wyrzucać . Za 2 tys które mąż wydawał na mieszkanie dla kochanki wynajęłabym panią do pomocy w domu, a mąż miałby taki seks o jakim tylko zamarzy. A tak została perfekcyjna pani dyrektorowa z rozwodem i poczuciem upokorzenia że mąż wziął sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
Nie wziął sobie innej bo tamta dziewczyna by go nawet nie chciała jest z nim tylko dla pieniędzy to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
Rescator : mylisz się , jako dyrektor powinien zachowywać się przyzwoicie a nie chodzić na d******* a tym bardziej wynajmować je sobie na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
To akurat przejęzyczenie chciałam napisać naszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
A gdybym była chora i z tego powodu nie mogła uprawiać seksu to co ? Tez miałby prawo szukać sobie płatnej kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drymdała
gość Anna27363 dziś Jesteś typowym facetem i nie ... >>> teraz rozumiem dlaczego dyrektorzy muszą dużo zarabiać :) Bo żona im NIE DAJE DOOPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
Toksyczna żona ? Chyba toksyczny mąż , znajdzie sobie kobietę jak ja kupi, 45 mu stuknie w tym roku wiec powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
Moja ciotka zawsze powtarzała ze mężczyźni zostali stworzeni przez pomyłkę dlatego wybrała los samotnej kobiety, żałuje ze jej nie posłuchałam , jedyne czego nie żałuje to dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hihihi
brokeninside87 dziś muszę 2 razy dziennie, bo mój mąż jest niezmordowanypechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif >>> oj bidulka, to za pokute za twoje przeszłe grzechy bezbożnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
nie, on jest po prostu dyrektorem w firmie zupełnie nie związanej z ta dziewczyna ( nie będę pisała nazwy tej firmy ani działu którym zarządza ) , ale można się zgodzić z tym ze wykorzystał swoje położenie finansowe aby ja zdobyć bo byłby przeciętnym pracownikiem i nie poszłaby z nim do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to piertolenie . Kobieta przeciętnie potrzebuje raz w miesiącu . Jesli jest częściej to źona robi to dla męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
A może i on posuwał swoją sekretarkę ? Skąd mam wiedzieć skoro posunął się do obrzydliwego sponsoringu , na co dzień udaje ideał , a tak naprawdę jest zwykłym dzi/w/karzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna jestem kobietą i uważam że jesteś żałosna. Sama stworzyłaś problem a teraz obwiniasz wszystkich a nie siebie. Gdybyś była chora to byś porozmawiala mężem jak dorosła kobieta i byś poszła się leczyć. Swoim zachowaniem sama popchnełas męża do łóżka innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Anna27363 dziś i tak zimne suki bogacą się na krzywdzie niewinnych facetów, woli oddać wszystko w peezdu niż się z tobą męczyć dalej, biedny chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna jesteś kobieto. Sama zniszczylas to małżeństwo i widzisz winne wszędzie tylko nie w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za baba... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na Melanie Trump, wiesz ilu igraszkom seksualnym wszelkiego rodzaju musiała się oddać by dziś być pierwszą damą Ameryki? A ty o jakichś skarpetkach piszesz i że cały dom był na twojej głowie. Tsunami jakieś było że musiałaś się sama wszystkim zajmować? Zwyczajnie urodziłaś dwojke bachorów, zdobyłaś status żony, matki i dyrektorowej i to wygląda na twój priorytet. To że jesteś , a właściwie byłaś kobietą zupełnie wyleciało ci z głowy. Twoja ciotka nie jest głupią kobietą, nie pakowała się w coś co jej nie pasuje. Mój dziadek zawsze mawiał że człowiek niespełniony to człowiek nieszczęśliwy. Wyciągnij jakiś wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła na nią fala hejtu i się już nie odzywa, może w końcu ktoś jej oczy otworzył i doszła do tego że nie jest niewinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle się wyraziłem, uważam tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka typowa Dulska, w zaparte będzie szła że ona święta a mąż d****arz. Dla wielu kobiet dom i dzieci szybko robią się ważniejsze od męża. Na pierwszym miejscu są zawsze firanki i dywany, potem dzieci, potem pies albo kot, a na końcu dopiero mąż i krótkie rozkazy - założ inne spodnie bo te nie pasują do koloru ścian, idz do fryzjera bo zostawiasz włosy na oparciu fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Anna27363 dziś A wychowywanie ich dzieci się nie liczy ? Nie wiesz jaki on jest , ciagle w pracy , na spotkaniach , w domu tez pracuje a ja nigdy nie narzekałam , wszytsko robiłam sama wiec nie tylko prałam jego koszule i gotowałam obiady , od zawsze cały dom był na mojej głowie >>> On jest ciągle w pracy aby na twoje zachcianki zarobić tępoto, a ty mu nie dajesz to sam sobie problem rozwiązał, a ty teraz chcesz cały majątek jako zemsta, a hooj ci w dópe świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
Do wszystkich osób którym tak łatwo mnie krytykować : tez mogłam robić karierę ale zamiast tego wybrałam rodzine, ktoś z nas musiał się poświecić , byłam to ja dlatego po tylu latach należy mi się zadośćuczynienie chociażby finansowe. Wstydu który przeżyłam i zmarnowanych lat nikt mi nie odda. A jemu życzę aby do końca życia już był sam. Coś czuje ze on sam niedługo się złamie , bo do tej pory nic oprócz pracy go nie obchodziło a od momentu w którym kazałam mu się wyprowadzić został ze wszystkim sam także gdy przyjdzie do mnie błagać o wybaczenie to chętnie pokaże mu środkowego palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna26363
Do Rescator555 : myslisz ze będzie sam góra przez miesiąc ? Wątpię , jaka kobieta chciałaby faceta który nawet kanapki sobie zrobić nie umie, mówił mi ze wspólnie wychowywaliśmy nasze dzieci a prawda jest taka ze cały trud wychowania spadł na mnie. Do tych którzy myślą ze zabiorę mu cały majątek : nieprawda dostanę tylko samochód , mieszkanie i większość oszczędności ale on chce zatrzymać drugie mieszkanie i cześć oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta_szczera
Aj naiwna jesteś Anka , sama bym sobie wzięła takiego dyrektorka , co z tego ze nie umie zrobić kanapki , stać go na to aby sobie kupić i ciekawe czy gdybys Ty zajęła sie kariera a nie on to tez byłabyś dyrektorem ?? I zapewnila byś rodzinie godne życie ? Pomysl dwa razy zanim coś napiszesz, nie jedna kobieta dałaby się pokroić za porządnego męża , mój jest alkoholikiem ( obecnie na odwyku )to sama wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna72363
Czy nie ma tu żadnej kobiety która mnie rozumie ? Nie spodziewałabym się tego po mężczyznach oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsista morelka
Kobieto sama sobie zgotowałaś ten los. Zdrada męża jest konsekwencją Twego egoizmu. Jesteś przykładem sytuacji ,którą miałam w mojej rodzinie.Tam też rozpadło się małżeństwo z winy kobiety. Nie toleruję zdrady w związku jeżeli wszystkie aspekty życia grają w jednej orkiestrze,a jeden z partnerów szuka dodatkowych przygód mimo,że ma wszystko łącznie z udanym seksem.Ale w takim przypadku jak Twój zupełnie nie dziwię się facetom,że posuwają się do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
Pierwszy raz słyszę o tym ze za zdradę męża obwiniana jest żona , czy osoby tak odważnie mnie krytykujące maja dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga pani mam dziecko i podzielam zdanie innych to pani posuneła męża do takiego zachowania owszem mógł wziąć rozwód i po rozwodzie szukać innej ale tak się nie da może myślał że jeszcze coś się zmieni miała pani problem trzeba było odwiedzić specjaliste może by pomógł a nawet gdyby mąż odszedł od pani to i tak byłby tym najgorszym bo chciał seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna27363
a dlaczego nikt nie pomyślał ze on mógł to załatwić w inny sposób ? Mógł przecież mi pomoc a nie szukać sobie płatnego seksu , dlaczego to ja jestem według was winna a nie on ?! Dostał ode mnie wszytsko oprócz jednego a w zamian za to mnie upokorzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×