Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze życie po zdradzie

Polecane posty

Gość gość

Jak wygląda wasze życie po zdradzie? Czy potrafiliście zaufać innej osobie, czy kontrolujecie nowego partnera/ partnerkę? A może wybaczyliście i dalej żyjecie z tą osobą, która was zdradziła? Zastanawiam się czy jeszcze kiedyś będę w stanie stworzyć udany związek. O zdradzie narzeczonego dowiedziałam się tuż przed ślubem (szczęście w nieszczęściu...) i na razie nie widzę możliwości normalnego życia po takim doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zycie po zdradzie wyglada w miare normalnie. Zona zlapala mnie z kochanka (nie na goracym uczynku) po 2 latach spotykania sie z nia. Potem wyszla na jaw 'sprawa' z 2 innymi kobietami. To bylo kilka ladnych lat temu. Od tamtego czasu zadnych stalych kobiet tylko 'domowki' na jeden raz. Z takimi nie utrzymuje sie kontaktu, taka kochanka nie teskni, nie chce sie spotakac itp. A zona? Kompletnie finansowo zalezna ode mnie (i nie tylko nawet nie ma prawa jazdy). I zycie jakos sie toczy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takimi nie utrzymuje sie kontaktu, taka kochanka nie teskni, nie chce sie spotakac itp x A z jakimi w takim razie utrzymuje się kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:08 fuj , ble :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to znaczy domowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ad. 00:42 'dziewczyny' przyjmujace prywatnie w wynajetych mieszkaniach potocznie nazywa sie 'domowkami'. oglaszaja sie na portalach takich jak odloty.pl czy roksa.pl sami/same sie zdziwicie ile takich 'domowek' jest w waszej okolicy. dziewczyny mile, i chetne do zabawy a nie jak jakies znudzone (czyt. zmuszane) 'praca' ukrainki w burdelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:08. Dlaczego jesteś aż tak złym człowiekiem? Przecież to straszne, masz jakieś psychopatyczne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie pisze facet tylko jakaś pierdolnięta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×