Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

rozmowy noca

Polecane posty

Gość gość
Nie leci tylko wieje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn, powiem tak, wolę jak wieje, niż jak leje. Ale trochę mnie martwi że przy takiej wichurze moga być latające przedmioty :P i coś uszkodzić. A druga sprawa ... to przez ciebie dziś się przejadłam, bo mi narobiłeś smaka pizzą i też poszłam se kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przepraszam :P. Ja mam inny problem, mam starego ipoda na ktorym mam mnostwo zayebistej muzyki ktorej chce posluchac tylko jakies problemy z bateria sa. Albo wina kabla laduje tylko ze bateria caly czas na minimalnej, utworow mi nie odtwarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to do słuchania muzy, to kup se mp3 i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś przejedzenie szkodzi jezyk.gif Wiem o tym, a raczej właśnie odczuwam tego skutki, okropnie ciężkie odczucie :( eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam niby diskmana i troche plyt tylko ze tam mam mnostwo swietnych albumow ktorych dawno nie sluchalem a ktore mi daja duzo szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, poszłam na łatwiznę, bo kupiłam mrożony spód, a górę zrobiłam po swojemu. Będę się do ciebie zwracać "Mnichu", ok? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :P. Moglbym niby sluchac muzyki na youtube tylko ze tam jest tak straszna jakosc dzwieku, ze nie idzie sie cieszyc ta muzyka. Ja w sobote bede robil pierwszy raz pizze i weganska zrobie, bez sera. Jakis dobry sos pomidorowy potrzeba, mysle ze jak zblenduje pomidory z oliwa z oliwek i przyprawami to bedzie ok, chodzi o to zeby nie zaschnal podczas pieczenia. W takiej pizzy weganskiej sos pomidorowy to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dawna jestem wegetarianką. A co do sosu, to tak, ma się do niego dodać trochę oleju, albo oliwki i na cieście rozsmarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja jestem dobry kucharz mam leb do gotowania tylko ze malo praktyki i doswiadczenia. Sam wpadlem na ta oliwe. Ten sos w tej pizzerii byl lekko zaschniety. Ogolnie chcialbym byc mistrzem w robieniu sosow, czy to dressingi czy sosy do pizzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba znasz powiedzenie, że trening czyni mistrza. Więc rób, próbuj tak długo aż osiągniesz mistrzostwo w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pisalem posta i mi net padl. Moja ulubiona kuchnia jest ogolnie wloska. Jednak nie chce bazowac swej kuchni na miesie wieprzowiny np nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pen/isy zapiekane w ciescie w sosie sweet chilli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ulubionego, lubię dużo z warzywami eksperymentować, szczególnie na patelni, albo surówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kuchnie włoską też bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie dorodne ogorki ,banany I kukurydze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warzywa jak lecą, chociaż mam takie etapy że na coś konkretnego dostaje smaka i wtedy mogę jeść to na okrągło. Pamiętasz hummus i buraki? to byłam ja :P Co do słodkiego to raczej rzadko mnie ciągnie, ale włoskie pizza, ravioli, tortelini itd itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam pamietam. Mysle ze burak i hummous to dobre polaczenie na jakiegos tosta... Hmm dodalbym jeszcze ziol. A co myslisz o tym tofu bo tak sie tym wege zajadaja a mnie sama nazwa denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś ogonki? xD 23:14 to nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×