Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama bez imienia

Zaraz rodzę, a nadal nie mamy imienia dla córki. KOMPLETNIE ŻADNEGO! Pomocyyyyy

Polecane posty

Gość gość
komentujemy imie twojego dziecka bo jest brzydkie i tyle, każdy może wyrazić swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna, Estera, Barbara, Małgorzata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam z widzenia jedną Sylwię - jest agresywną alkoholiczka, także nie zawsze się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jaka decyzja? My tu się wysilamy, a pewnie wybór padnie na kolejną nudną: Julkę, Amelkę, Maję, Lenę czy Wiktorię... :) Ale cóż wybór należy do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna, Kalina, Weronika, Marika, Nina,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Moja córka ma na imię Aniela.Ale myślałam też o Róży czy Arietcie.Wiesz, jeśli naprawdę nie macie pomysłu, poproście przyjaciół o propozycje imion, jakie im się podobają i...wylosujcie któreś! (Możecie losować więcej, niż raz!:)).Moja ciocia w podobny sposób nazwała syna Łukasz-i sądzę, że syn jest zadowolony z tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada lub Adrianna Łucja Róża Ida Iga Eliza Sara Bianka Blanka Liwia Aurelia Dagmara Sandra Daria Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2501
Czytam i czytam i nie ma zadnej ALICJI ??? Ja tak dalam na imie mojej księżniczce na drugie Barbara po mojej babci. Ale decyzja tylko wasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Podam Ci może listę imion dziewczynek wśród moich koleżanek i w rodzinie, bo to istna plaga jakaś ;) (w ciągu 4 lat w rodzinie/u znajomych urodziło ise kilkanaścioro dzieci z czego tylko 3 chlopców). Lidia Amelia Aniela (uwielbiam) Joanna Justyna Cecylia (uwielbiam) Daria |(są dwie) Zofia (nieee) Kaja (nieee) Marta Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam córkę - Róża Maria. nazwisko na literę Z i raczej długie to imiona ktrrkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają (sama mam dwoch synów :P ) Antonina, Kornelia, Celestyna, Teresa, Tola -wiem lubiedziwne imiona. córk byłaby Antonina lub Celestyna ale są chłopaki moj brat ma córkę Emilię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i znam dziewczynkę - córka dalszej znajomej , oni mieszkają poza Polską alr oboje są Polakami - biedactwo ma na imię Arvena :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna albo Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adela, Amelka , Hanka , Dagmara , Natasza , Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na sali była babka, która szła do domu (czyli dobę po porodzie) z dziewczynką, której nie dała jeszcze imienia, bo myśleli, że będzie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZy koniecznie trzeba miec imie przed urodzeniem?? Ja dopiero po kilku dniach sie zdecydowałam, i najlepiej sie poprzyglądac dziecku zeby to imie pasowało... Tak zrobiła nawet para królewska z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziwne to i przerażające bo jak ktoś przez 9 miesięcy nic nie wymyślił to nagle w 3 dni coś wymyśli ? Dobra poprzyglądać dziecku ale żeby nie mieć chociaż w głowie kilku typów ? Albo ci co myśleli że będzie chłopiec. Kurde jak sie jest w ciąży to przecież sie typuje zazwyczaj imiona do obydwu płci. Tym bardziej że USG może się pomylić. Przez pierwszy kwartał sie nie zna płci jeszcze. Przecież to sama przyjemność rozmyślać o tym. Nie wiem co to za kobieta która o tym nie pomyśli. Trzeba być serio dziwnym człowiekiem albo może ciąża nieplanowana i nie do końca chciana, czy ki czort z tymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakie imię wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 9 letniego Tomasza i 5 letnią Aleksandrę. Bardzo mi się podobają te imiona ale nie cierpię zdrobnień. Niestety to walka z wiatrakami. Możesz milion razy mówić że to Aleksandra a nie Ola, Olusia, Oleńka i Tomasz a nie Tomuś. Sama jestem Agnieszka i za Agę mogłabym zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Martynkę i Karolinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolinka, Karolcia bardzo mi się podoba. Lubiłam bardzo książkę o Karolci i jej magicznym koraliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsza córka to Rozalia Kinga, młodsza Alina Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w marcu urodzi się Pola , rozważaliśmy również Martyne , Milene, Ade, Laure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Igę :-) Wspaniałą Igusię :-) wołamy do niej Gigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×