Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MagdalenaANT

Oczyszczacz powietrza

Polecane posty

Gość Erikla

Oczyszczacze powietrza Sharp macie taniej w mwp.biz.pl , ja mam taki tańszy z klasy ekonomicznej, kupiony za niecałe 1000zł, ale są też wyższej klasy, droższe, ale jakościowo dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudix

Hej, My z mężem postawiliśmy na Sharpa, właśnie ze względu na nawilżanie i jonizację. Szukaliśmy sporo, mąż zajmuje się ogólnie klimatyzacjami więc temat mniej więcej kojarzył. Ostatecznie padło na ten model: https://loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40euw

Działa w salonie i pokoju dziecka na noc, godzinę przed snem włączamy sobie go również w sypialni. Ma kółeczka, więc bez problemu można jeździć po mieszkaniu (gumowe). Polecam urządzenie bo sprawdza się rewelacyjnie! <3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaPietrzak

Tak, my kupiliśmy oczyszczacz, i muszę powiedzieć szczerzę, że na prawdę jakość powietrza dużo się poprawiła. Czułam się lepiej, nie wiem czy to efekt placebo (mierniki pokazywały dużo mniejsze zanieczyszczenia niż na zewnątrz) czy faktycznie to pomagało. Kupiliśmy Airdog X5 i mogę Ci go polecić, airdog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałKlim

Moim zdaniem oczyszczacz powinien być odpowiednio dobrany do powierzchni domu, budżetu itd. dlatego po prostu najpierw zajrzyj m.in do sklepu mwp.biz.pl w którym mają ich bardzo duży wybór stawiając wyłącznie na najlepszych producentów i zapewniając przystępne ceny. A do tego w razie wątpliwości można również liczyć na pomoc obsługi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka

ja jestem strasznym freakiem jest chodzi o zdrowie, wiec przewinelo sie juz u mnie troche roznych oczyszczaczy. Jak na razie najlepiej w moich statystykach wypada sharp UA-HG50E-L 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Nie ma nic ważniejszego niż nasze zdrowie. Dla tego zdecydowałam się zakupić do domu oczyszczacz powietrza. Wybrałam ORO-AIR PURIFIER CLASSIC ze sklepu OROMED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×