Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Zdradzałem ja. I nie mam na to wytłumaczenia. Teraz uważam, że to ja jestem zdradzany. I raczej nie oczekuję takiego tłumaczenia. Po części rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Wiedzmo a ty na bezludnej wyspie w ukladzie jak dla skromnej jak zachowasz się. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Jak tu z wami prowadzić dyskusję jak Wy macie tylko ukierunkowane myślenie na nie.Gdyby was spotkały sytuacje w życiu jak te które ja znam zastanowilibyście się dwa razy zanim byście udzielili odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podporom i sobom poprostu czeba być. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 jeśli myślisz że jesteś lepszym człowiekiem bo lepiej piszesz gramatyczne i nabijasz z drugiej osoby to jesteś w bledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Nie wybieram się na bezludną wyspę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acordeon Tylko ty jesteś żywy? Tylko Ty masz jakieś przeżycia? Reszta forum to zombie, bez życia? Chciałbym zauważyć, że nawet głupiec ma swoją historię życia. Jak każdy. Bezdomnym kiedyś szarpały namiętności... Ja widziałem swoje, Ty swoje. A może nawet widzieliśmy to samo. A Ty tu wyskakujesz, że byłeś wszędzie i wszystko widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nic takiego nie napisałem.Powiedziałem tylko,że znam sytuację"Z własnego podwórka" i nie chodzi tu o mnie.Dlatego nie zgadzam się na traktowanie tematu jednostronnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Każdy ma jakiś swój bagaż doświadczeń życiowych i przez ich pryzmat patrzy na świat. Fajnie by było gdyby ludzie o tym nie zapominali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie zgadzam się na traktowanie tematu jednostronnie x ahh tak, kolejny pragnący usilnie znaleźć usprawiedliwienie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam zdradę z autopsji, w każdym kierunku. Żadna nie ma logicznego uzasadnienia. Jak już gdzieś pisałem... Człowiek nie jest monogamiczny z natury. Tylko dał sobie to wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akordeon musisz pamiętać ze wchodząc na to forum możesz mieć nawet niezbyt dowody na coś robi tak znajdzie się ktoś kto będzie wiedział lepiej taki urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Ci nie powiedzieli, i nie obserwowałbyś zachowań reszty, to pewnie byś się mył, ale nie z taką częstotliwością. Tylko wtedy, gdy już by Ci to przeszkadzało fizycznie. Ja wiem... Nie, bo ja czyścioszek... Bo Ci powiedzieli, że masz być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Skromna ja.Widzę,że Ty nawet jak czarne jest czarne to powiesz,że jest białe.No ale nie będę się kłócił bo faktycznie Ty możesz widzieć inaczej Nie chce mi się rozpisywać na temat moich i nie tylko moich racji,i nie szukam usprawiedliwienia.Przykład który chciałem nakreślić,a dotyczył mojej ciotki akurat pokazuje żeby nie patrzeć tylko jednostronnie z klapkami na oczach.Dlatego między innymi podałem przykład mordestwa.Brzmi tak samo ale na każde trzeba inaczej spojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tak jak z dupa każda śmierdzi ale moja mniej niż twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Widzę, że niektórym mężczyznom marzy się powrót do jaskini, tylko wątpię czy byliby do tego tacy chętni, gdyby musieli wziąć na swoj***arki całokształt takiego życia. Cieszę się, że przyszło mi żyć w cywilizowanych czasach i mam prawo wyboru osobnika do kopulacji oraz, że mam prawo robić to wyłącznie z nim, skoro taka jest moja wola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz akord . o ile ja się mogę podpisać pod tym co mówisz to nie znaczy że poparcie znajdziesz u wszystkich Morderstwa o którym piszesz to dobre porównanie tylko trzeba jeszcze to odpowiednio uzasadnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Kogo masz na myśli Wiedźmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie zdradzać źyczę wam wam abyście byli zdradzan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Tu nie ma co uzasadniać.Jeżeli ktoś to robi w obronie własnej,rodziny czy ,innych osób których życie jest zagrożone odpiera atak napastnika i zdarzy się sytuacja,że napastnik ginie z naszych rąk to jak najbardziej jest to uzasadnione.Co innego jak idziemy już do kogoś z nastawieniem na zbrodnie to wówczas nie ma dyskusji.Jesteśmy w 100procentach winni,chyba,że udowodnimy swoją niepoczytalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Tak samo jak kobieta ma męża który ją molestuje,używa wobec niej przemocy zarówno psychicznej jak i fizycznej i ratuje siebie,swoje dzieci uciekając do kogoś innego,ale z wiadomych przyczyn ukrywa ten fakt jeszcze przed podjęciem decyzji(w obawie o swoje zdrowie)przed swoim mężem tzn spotkała już się z przyszłym facetem (za plecami męża)a następnie opuszcza po kryjomu ten dom i zamieszkuje z nowym partnerem to oczywiście,że w świetle prawa i panujących obyczajów zdradza,ale nie robi tego z własnego widzimisię,tylko z powodów jasnych.Więc dlatego napisałem,że nie wolno wsadzać wszystkich do jednego wora i postawić nad nim krzyżyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jak zdradza facet dla swojej przyjemności i wraca do domu jakby nigdy nic i udaje kochającego męźa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Dla jednych zrozumiałe dla innych nie.Dla rodziny tego gościa zachowała się jak kur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
14:15 To zdradza z premedytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Mam na myśli zwolenników monogami, którzy uważają, że człowiek został do niej stworzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Akordeon, kobieta, która jest maltretowana psychicznie i fizycznie i ucieka przed tym w objęcia innego mężczyzny z reguły wpada z deszczu pod rynnę. Z reguły, bo Ty akurat może miałeś do czynienia z wyjątkiem. Mądra kobieta ucieka i zamyka za sobą ten rozdział życia, by móc w spokoju rozpocząć kolejny. Ale każdy jest inny i robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Na szczęście trafiła bardzo dobrze. Bo na to zasłużyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie tak poważnie skok w bok to ma być przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Uważam,że zawsze trzeba na wszystko patrzeć trzeźwym i obiektywnym okiem.To jak z chorobami jak ktoś patrzy z boku to powie bierzesz tabletki i o co ci chodzi ale jak ktoś zachoruje na tą samą chorobę to wtedy mówi sobie; -o kurde myślałem,że to takie banalne i proste,a jest okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×