Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość
Nie ma takich które mają cudownych mężów a chcą tylko sexu z innym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno są tylko nie przyznają się do tego że zdradzają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
"gość dziś Nie skrywam potrzeb , piszę że chciałabym sexu z kimś innym niż mąż po tylu latach . A o wiek tak zapytałam , na marginesie 35 byłoby ok " x Napisz do mnie, bardzo podoba mi się Twoje podejście! (gosc12313@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak można odróżnić niebezpieczną sytuację i nie pić alkoholu x Ano mozna. Dorosly, dojrzaly czlowiek zna swoje reakcje i wie, jak zachowuje sie po alkoholu, bo przeceiz nie ma pierwszy raz z nim stycznosci. O pewnych brakach w zwiazku tez zdaje sobie sprawe, wiec pic trzeba z rozsadkiem. Mozna pic umiarkowane ilosci i pozostac w miare trzezwym i swiadomym tego, co sie robi. Natomiast jesli ktos sie doprowadza do stanu "niwazkosci", to zdarzyc sie moze wszystko. Tak wiec podtrzymuje, że jest to kwestia rozsądku i swiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież alkohol jest wspaniałym usprawiedliwieniem dla mężczyzn i kobiet. Mam ochotę zdradzić nie mam odwagi to się napije, oj przepraszam nigdy bym tego nie zrobiła ale byłam pijaną i on to wykorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem słowo zdrada u par z kilkuletnim stażem ale jak słyszę u małolatów co raptem się poznali on mnie zdradził to pusty śmiech mnie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież alkohol jest wspaniałym usprawiedliwieniem dla mężczyzn i kobiet. Mam ochotę zdradzić nie mam odwagi to się napije, oj przepraszam nigdy bym tego nie zrobiła ale byłam pijaną i on to wykorzystał. x Dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc12312 podbierasz mi chętną mężatkę. Ze mna klika od rana wiekowo jestesmy dobrani. Wychodzi na to ze walimy w jedną kopertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:27 w takim razie nigdy nie byles/as jeszcze w stanie upicia. No zeby ani razu to lipa nie zycie. Smutas dretwy z ciebie lub smutaska dretwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 00 Chętnego już jednego mam . Że ja chętna ? Raczej nie zdecydowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:11 z jakich rejonow klikasz? Musze wiedziec czy daleko mam do twoich soczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli klikasz z Warszawy to bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież wiadomo,ze jak baba odmawia du]py to facet se pojdzie do kochanicy albo prostytutek co tu czarować hyba jeno naiwne mysla inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 mam tez daleko do warszawy :) dobrze idzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachod poludnie wschód polnoc od wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie pn-wsch pn-zach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 tu mowimy o przypadkach gdy zona daje na zawolanie a i tak jest potrzeba ciepla innej c*****eczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest potrzeba bo facet to wzrokowiec i zdobywca samiec nie każdy skorzysta ale każdy potencjalnie może to zrobić niby nie powinien jak ma na zawołanie ale w przyrodzie nawet pogoda jest nieprzewidywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ja biore kobiete pod swój dach daje jej mieszkanie,ciepło,byt,a ona nie spełnia swego obowiązku małżeńskiego to trzeba jej w przenośni kopa z gumowca w du.. Zasadzić i fora ze dwora ewentualnie zaprosić panią z ogłoszenia i na jej oczach sie zabawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 26 ty napisz z jakiego rejonu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:27 w takim razie nigdy nie byles/as jeszcze w stanie upicia. No zeby ani razu to lipa nie zycie. Smutas dretwy z ciebie lub smutaska dretwa x Jestem kobietą i jesli zamykasz radosc zyciowa w doznaniach upojenia alkoholowego i od nich ja uzalezniasz, to masz nie dosc, ze bardzo ograniczony umysl, to jeszcze mało dojrzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol jest dla ludzi i od czasu do czasu trzeba się nim zresetować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 29 lub na odwrót . Mój mąż też mi daje na zawołanie haha. Ale sedno tkwi w tym że chciałabym obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 29 lub na odwrót . Mój mąż też mi daje na zawołanie haha. Ale sedno tkwi w tym że chciałabym obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol jest dla ludzi i od czasu do czasu trzeba się nim zresetować x Dla ludzi rozsądnych- zapomniales/las dodac i owszem, nie mam nic przeciwko, o ile nie staje sie on jedyna preferowaną formą resetowania. Natomiast temat jest nie o tym, a o zachowaniach i swiadomych wyborach, które kierują ludzi do zdrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole powkurzać niż zdradzić np na imprezie kumpel z jego żoną pytają co u was? Moja żona odpowiada,że wszystko w porządku.Na to ja dlaczego mówisz w porządku jak od kilku miesięcy nie uprawialiśmy seksu!i już jest wku....a oni dociekają,a co się dzieje ona że nic że mają mnie nie słuchać i znowu szpileczka mówię dlaczego ich oszukujesz ja mówię otwarcie to słyszę uniesionym głosem skończ już do cholery .No i jeszcze parę innych docinek mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze przed seksem pijemy alkohol na rozluźnienie i lepsze doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się kogoś kocha , nie myśli się o zdradzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×