Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość
Jestem tego samego zdania podgrzewany obiad tak juź nie smakuje jak świeźy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ludzie, nie tak poważnie skok w bok to ma być przyjemność X Ale nie jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak komuś to nie sprawia przyjemności to niech tego nie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Jeżeli ktoś robi skok w bok to jego sprawa,jego życie,a mi g....do tego.Nie będę mu ani pluł w twarz,ani nie zgotuję mu owacji na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o konsekwencje. Myślicie, że kochanka będzie wam tylko dawać i zero uczucia? Albo, że żona się nie dowie? Zawsze ktoś będzie cierpiał. Dla chwili przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 15.33, dawno tu nie zaglądałam no i widzę że towarzystwo się rozpisało, bardzo dobrze, ja tak powiem od siebie w tym temacie, jak ktoś wcześniej napisał, skok w bok powinien sprawiać przyjemność, bardzo słusznie, ale dyskrecja jest tu najważniejsza a w domu trzeba być milszą niż zawsze bo rodzina jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Konskwencje ponosi się wtedy gdy(szydło wychodzi z worka),a posiadanie kochanki czy kochanka wg mnie to największa głupota bo prędzej czy później i tak to wyjdzie na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tak wszystkie mądre zamilkli sektor,skromnisia,wiedźmy i inne akordeon piszta coś bo ni ma co czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja 15.33, dawno tu nie zaglądałam no i widzę że towarzystwo się rozpisało, bardzo dobrze, ja tak powiem od siebie w tym temacie, jak ktoś wcześniej napisał, skok w bok powinien sprawiać przyjemność, bardzo słusznie, ale dyskrecja jest tu najważniejsza a w domu trzeba być milszą niż zawsze bo rodzina jest najważniejsza. x Czyli już zdradzałaś ?;) jakieś fajne wspomnienia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko fajne wspomnienia mam, co przeżyję to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest początek a jeszcze lepszy koniec kiedy splawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego oczekujesz, chyba nie szczegółowych opisów, bo przeżycia są moje i nie podlegają opisom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko siebie nie spław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu jakaś twardo stąpająca po ziemi . Mam straszną ochotę na skok w bok nie chcę związku , chcę tylko dobrego sexu . Ale to był by pierwszy raz z innym od baaardzo długiego czasu i mam obawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze wychodzi. Miałam wielu kochanków i nie wydało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo, ja też mam wielu, po każdym takim ostrym seksie jestem jak nowo narodzona, w domu pełna oddania żonka, czuła i namiętna dla męża, ale jak jest on we mnie...czuję kochanka a nie męża i to jemu oddaję się psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się boję że mąż pozna nie wiem po moim zachowaniu że coś jest na rzeczy . Mam straszną ochotę to zrobić , nie chcę romansu chodzi mi tylko o dobry sex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę ale boję się że mąż pozna że coś jest na rzeczy . Nie mogę się zdecydować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Jeżeli widzę wpis, który mam ochotę skomentować, lub wyrazić swoją opinię to piszę. Pisanie dla samego pisania i mnożenia postów nie jest w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pie.r.d.o.l.i.c.ie hipolicie dobże że nie czujesz jego tescia w oku kakaowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te nerwy nie mnożę myślałam że nie dodało pierwszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zdradzie jest tak że gdy w związku jest bajkowo to wychodzi na jaw i bajka się smutne kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Monogamia i zazdrosnice to głupota i basta. Konserwatywa skromna zostala jednak przycisnieta do muru na mojej bezludnej wyspie. Ponieważ dalsze jej brniecie w zaparte ośmieszłoby ją woli udać że nie istnieję. Ewentualnie no może odpowie że to dziecinada i nie bierze w tym udziału. Jedynie co chciałem to udowodnić konserwstywnym mózgom że trwajac w swym zaślepieniu się mylą. Dziekuję za uwagę. Ps notabene wiedzma też ucieklas z ringu :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to gdzieś słyszałam :-) Jak zrobić żeby się nie wydało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Z ringu?? Coś Ci się chyba pomyliło. Dość jasno i wyraźnie opisałam swoje stanowisko w temacie, którego nie zamierzam zmieniać, tak jak nie zamierzam nikogo nakłania do zmiany zdania. Nie dość dokładnie czytasz co pisze, lub po prostu z tego co napisałam wybierasz sobie to co dla Ciebie wygodne. Nie mam potrzeby uprawiania seksu z każdym chętnym, który wyrazi na to ochotę i nie zmienię tego stanowiska choćby dookoła każdy z każdym się bzykał. Mnie wystarczy mężczyzna z którym jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naszczekali bez sensu i bez racj i poszli bo już in braklo argumetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
A ja jestem ciekawa ilu samców byłoby w stanie poświęcić dobra, które niesie ze sobą cywilizacja na rzecz posiadania wielu samic w jaskini. Już wspominałam o tym, ale jakoś chór zwolenników takiego stylu życia zamilkł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Wiedzmo w takim razie ty tez nie uwaznie czytałaś. Na bezludnej wyspie mialabys znaleźć się wbrew własnej woli. Nie ma tu nic z tego że się nie wybierasz. Mój pomysł w istocie pogrąży każdego kto się z tym zmierzy bo prawidlowa odpowiedź jest jedna pozostałe możliwe acz nieprawdopodobne i śmieszne. Konia z rzedem kto mnie rozumie jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu gość
Cywilzacyjny obecny ład zestawiasz z epoką prymitywną w sensie dosłownym. Nie dziwie się że nie ma chetnych, ale trudno to z sensem powiązać ze zdradami. No sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×