Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość12313
„U nas każe się mieć wyrzuty sumienia po urozmaiconym sexie!” x Dokładnie tak, a nawet jesli nie czujesz ich, to inny Polak Ci o nich przypomni, dopiecze... Taka natura większości Polaków. Lubią dokopywać i czuć sie lepszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Nadrobiłeś zaległosci druhu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Ale sprawa jest prosta. Nie chcesz prowadzić życia monogamisty/ki? Nie wiąż się z nikim. W czym problem?” x Juz było to wyjaśniane w tej dyskusji. Taka mamy kulturę, kobiety maja blokady m.in. przez tą kulturę, religie... Wiekszosc kobiet nie dopuszcza do siebie fantazji typu 2 m plus k, a co dopiero mowic o czymś innym. Nie sposób sie dobrać tylko na podstawie seksu., zwłaszcza w polskim „kotle”. Poza tym seks to nie wszystko. Dyskusja jest o zdradzie, wiec dlatego tutaj tak duzo mówimy o seksie, jakby ktos tego nie rozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyoufank
bo zdradzać trzeba z głową i nikomu nie mówić kumplom etc.etc a jeżeli żona mnie zdradzi też nie chce o tym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Nadrobiłeś zaległosci druhu” x Oj, lekko nie było, ale dyskusja jest bardzo ciekawa :) Miło Cie „widzieć”, czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„fank dziś bo zdradzać trzeba z głową i nikomu nie mówić kumplom etc.etc ” x To totalna oczywistość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Nie chwalac się mi się zdarza zwalić jeszcze. Dbam przy tym by tryskajacy eliksir wyladował na damskim buziaku. To takie przestepstwo na ero?” x Działasz na zmysły. Tez tak lubię usmiech.gif Tylko wolę ci/pkę zamiast buziaka usmiech.gif. x. No ba! Pomyśl tylko co by się działo gdyby pieściły Cię szeptane słowa i jednoczesnie krzyczało moje ciało. A do ci/peczki lubię bezposrednio aplikować. A do maseczki naprawdę idzie się przekonać. W żadnym razie nie rezygnować po pierwszych próbach. Wiem z doswiadczenia że potem pragniecie tego i podnieca was takie swoiste "upodlenie". Buchacie sokami podczas cwału ciał gdy się wspomni gdzie nastąpi finał. :) tak,tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście się panowie tak w domu starali jak tu, o ile łatwiej w życiu by Wam było. Nie fajniej z żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość12313 dziś „ja nie neguje że tak się nie dzieje,że ludzie mimo,że mają udane związki gdzieś tam na boku szukają przygód” x A wiesz dlaczego tak jest, bo monogamia to bardzo słaby pomysł społeczeństwa. Człowieka i jego potrzeb seksualnych nie zmieni sie przez 2000-3000 lat, jego geny kształtowały sie wiele milionów lat. Nawet jak jest wspaniale w seksie z żona/mężem, to potrzeba urozmaicenia... x Jeśli tak to po co instytucja małżeństwa? Po co facet żeni się? Zdaje się, że w przysiędze małżeńskiej jest coś o wierności. Po co składacie przysięgi, których nie zamierzacie dotrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że się tu ktoś taki wypowiada. Bardziej docenia się to, jak się we własnym życiu ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggość dziś „nie chcę romansu chodzi mi tylko o dobry sex” x Bo tylko o to w tym chodzi, o cos innego, urozmaicenie, obce ciało, dodatkowe emocje... x Dobrze, że dopisałeś "emocje", bo pomyślałabym, że jesteś zwierzęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość12313 dziś „udaje kochającego męźa” x Jesli wraca i udaje, to kawał z niego... Mozna wracac i nie udawać, tylko byc prawdziwym w tym co sie robi i czuje... x Wracasz do domu i opowiadasz ze szczegółami swej babie o tym co tu robisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12313 współczuję twojej kobiecie tak dwulicowego chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„No ba! Pomyśl tylko co by się działo gdyby pieściły Cię szeptane słowa i jednoczesnie krzyczało moje ciało. A do ci/peczki lubię bezposrednio aplikować. A do maseczki naprawdę idzie się przekonać. W żadnym razie nie rezygnować po pierwszych próbach. Wiem z doswiadczenia że potem pragniecie tego i podnieca was takie swoiste "upodlenie". Buchacie sokami podczas cwału ciał gdy się wspomni gdzie nastąpi finał. usmiech.gif tak,tak...” x Swietnie piszesz wirtualny druhu :) Super działasz na zmysły. Pewnie, ze taka maseczka jest super, ale dla mnie recznie zrobiony wytrysk (a nie oralnie), jest cudowny. Oralny jakos mnie nie kręci. Fakt, ze kobiety lubią dominację, tez sie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Gdybyście się panowie tak w domu starali jak tu, o ile łatwiej w życiu by Wam było. Nie fajniej z żoną?” x A kto w tym temacie napisał, ze nie stara sie najbardziej...Żona tez moze byc mega zadowolona z seksu... Tu chodzi o urozmaicenie...Monogamie... Znowu padnie pytanie, po co sie wiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Jeśli tak to po co instytucja małżeństwa? Po co facet żeni się? Zdaje się, że w przysiędze małżeńskiej jest coś o wierności. Po co składacie przysięgi, których nie zamierzacie dotrzymać” x Trolle wstały i nadal udają jakby nie czytali tematu. Przysięga sie wierności, bo tak jest w idealistycznym świecie, kazdy mysli ze jej dotrzyma, a potem życie weryfikuje wszystko. Życie nie wyglada jak w książkowym romansie... Mam wrażenie, ze tu piszą dwudziestolatki, moze nawet nastolatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Dobrze, że dopisałeś "emocje", bo pomyślałabym, że jesteś zwierzęciem.” x Tak ogólnie odpowiem. A ja mysle, ze jestes robotem...zaprogramowanym na jedna opcje. Jestes typowym trollem, który uwielbia dyskutować wstawiając tutaj epitety. Nie odnoszę sie tylko do tej wypowiedzi. Widac inne w tej dyskusji. A poza tym, odwagi, zacznij podpisywać sie pod jednym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażasz, nazywając mnie trollem. Zdawałam proste o pytanie. Gdzie widzisz w tym trolla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„12313 współczuję twojej kobiecie tak dwulicowego chłopa.” x A skąd wiesz, ze ją mam. A moze jestem typowym „walikoniem” z forum :) Ech wy trolle, szukacie tylko zaczepki. Wasze myślenie jest jednokierunkowe - co zrobić i w jaki sposób, zeby komuś dos/rac...To całe wasze życie... Polaczka o pięknym i czystym sercu na pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysięga sie wierności, bo tak jest w idealistycznym świecie, kazdy mysli ze jej dotrzyma, a potem życie x Czyli Twoje słowa tu i zapewnienia dotyczące roli mężczyzny w domu, zaspokajania partnerki, a może nawet o Twojej sprawności seksualnej, między bajki włożyc można. Skoro traktujesz słowa tak lekko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Druhu, a o co chodziło Ci z tą geografia? Chyba nie ja jestem autorem tego tekstu. Zacytuj go proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestes typowym trollem, który uwielbia dyskutować wstawiając tutaj epitety. " x Jestem kobietą, zadałam Ci te pytania dziś. Wcześniej nie dyskutowaliśmy. Gdzie widzisz epitety?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć, że dajecie sobie z żoną wszystko, łącznie z pozwoleniem na seks z kimś innym? I ona jest szczęśliwą żoną? Jeśli tak, to oboje jesteście mało normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Kobiety bo dla was wiekszosci dotrzymać wierność to tak samo łatwe jak dla mnie dotrzymać stolec do wc. ;) . sorry ale dluzej poważnie dyskutować nie czuję potrzeby. Nie poważnie są pokłady niewyczerpane...:) 123... Też dobrze ci idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„12313 współczuję twojej kobiecie tak dwulicowego chłopa.” Tego nie napisałam ja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze nie zaczęliście zdradzać a chcecie szczerej rozmowy o sexie z mężem/ żoną. Załatwcie sobie dobry "kryształ" , takie coś pobudzające pochodne amfetaminy, wsypcie po ćwierć grama do kieliszka z winem, ale po równo każdemu z was i zobaczycie jak się rozkręcicie, będziecie rozmawiać kilka godzin na wszystkie tematy i co najważniejsze szczerze. Żona powie normalnie ze ma cholerna ochotę na sex w miejscu publicznym lub 2m+k tylko ucina nawet rozmowę o tym bo to niemoralne, przyzna się czego próbowała w młodości, to samo ty wszystko powiesz żonie. Jest szansa że się otworzycie na nowości, przynajmniej poznacie swoje prawdziwe ja, rozmowa zaczęta więc potem należy to kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„gość dziś Obrażasz, nazywając mnie trollem. Zdawałam proste o pytanie. Gdzie widzisz w tym trolla” x W epitetach i totalnym braku zrozumienia w tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie dot. przysiegi. Czy są przysiegi gdzie nie trzeba przysięgać wierność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Jestem kobietą, zadałam Ci te pytania dziś. Wcześniej nie dyskutowaliśmy. Gdzie widzisz epitety?usmiech” x No widzisz, tak działa to, ze ludzie boja sie tutaj podpisywać jednym nickiem. Brakuje im odwagi, a reszta woli dopi/eprzac z ukrycia lub udając, ze jest wiecej osob, zwolenników ich toku myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam w życiu do czynienia z takimi "zwierzętami" jak ty 12313 i z ciekawością czytam te twoje slogany wychwalające kopulację bez uczucia. W głowie mi się nie mieści tak przedmiotowe traktowanie kobiety przez niby dojrzałego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×