Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość deszczowa
W moich wypowiedziach nie było epitetów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość deszczowa
gość dziś Przysięga sie wierności, bo tak jest w idealistycznym świecie, kazdy mysli ze jej dotrzyma, a potem życie x Czyli Twoje słowa tu i zapewnienia dotyczące roli mężczyzny w domu, zaspokajania partnerki, a może nawet o Twojej sprawności seksualnej, między bajki włożyc można. Skoro traktujesz słowa tak lekko. oczko.gif x Odpowiesz? Napisałam o zwierzęciu, bo zwierzęta kopulują, a Ty o kopulowaniu piszesz. Ucieszyłam się, że dodałeś emocje, bo to cechuje nas ludzi. Już myślałam, że chodzi Ci tylko o dziurę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
9:14, zachęcasz do amfetaminy. Swietnie (ironia), to jest pomysł :) A tak na poważnie, gdyby nie kościół, obawy tego co ktos inny powie, to kobiety byłyby wyzwolone. A tak ludzie pod względem seksu poznają sie latami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„slogany wychwalające kopulację bez uczucia. W głowie mi się nie mieści tak przedmiotowe traktowanie kobiety przez niby dojrzałego faceta” x Nie wychwalam kopulacji bez uczucia, gdzie to widzisz. Kochankę tez mozna darzyć uczuciem. Znasz słowo poliamoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Napisałam o zwierzęciu, bo zwierzęta kopulują, a Ty o kopulowaniu piszesz. Ucieszyłam się, że dodałeś emocje, bo to cech*je nas ludzi. Już myślałam, że chodzi Ci tylko o dziurę. oczko.gif” x Na jakie pytanie, moze cos przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Czyli Twoje słowa tu i zapewnienia dotyczące roli mężczyzny w domu, zaspokajania partnerki, a może nawet o Twojej sprawności seksualnej, między bajki włożyc można. Skoro traktujesz słowa tak lekko. oczko.gif” x Dla Ciebie wierność jest ścisle powiązana z powyższym, dla mnie nie. Jej brak, nie przekreśla bycia dobrym człowiekiem i tego co napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość deszczowa
Nie obrażaj się, ale znasz pojęcie np zoofilia? Równie dobrze jakiś zoofil przekonywałby Cię teraz, że wszystko ok. A owieczkę też można pokochać. Na świecie jest dużo dziwnych relacji. A wiesz dlaczego są to marginalne przypadki? Bo w pewnym sensie kłócą się z naturą ludzką, choć z niej wypływają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Jeśli tak, to oboje jesteście mało normalni.” x O proszę, kolejne epitety trolli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam amfetaminy (kryształ działa jak serum prawdy amfa nie) jako długotrwałą terapię, jednorazowo by się całkowicie otworzyć i powiedzieć wszystko, potem rozmowy są już łatwiejsze, nie powie żartowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Kobiety bo dla was wiekszosci dotrzymać wierność to tak samo łatwe jak dla mnie dotrzymać stolec do wc. oczko.gif . sorry ale dluzej poważnie dyskutować nie czuję potrzeby. Nie poważnie są pokłady niewyczerpane...usmiech.gif 123... Też dobrze ci idzie. usmiech.gif” x Kobiety sa totalnie zablokowane, zwłaszcza te tutaj na forum w tym temacie... Dzieki, ze pochwale :) A zobacz, juz tutaj deszczowa wyskoczyła z zoofilia, ktos inny ze zbrodnia. Brawo za nieadekwatne porównania. Przypominam, ze Kodeks Karny nie dotyczy zdrady, ale wy kobiety byście tego chciały. Porównywać zdradę do zbrodni (stawiać ją na równi) potrafi tylko 10 przykazań. Tu jest pies pogrzebany. Stad cała ta burzliwa dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź debilu przestań bo to mogą czytać nieletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„działa jak serum prawdy amfa nie) jako długotrwałą terapię, jednorazowo by się całkowicie otworzyć i powiedzieć wszystko, potem rozmowy są już łatwiejsze, nie powie żartowałam” x A ja wole wyzwolone kobiety, które od razu mówią o swoim prawdziwych potrzebach i nic nie ukrywają. Tylko w Polsce takich jest mega mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Witaj deszczowa. Dobrze zoofilia. Tyle tylko ze te kontakty z natury, nawet tej pierwonej, są zachowaniami nienaturalnymi. Nie mieszajmy tych spraw. Jesteś wierna mężowi dopuki wiąże cię przysięga małżeństwa? I nic tego nie jest w stanie zmienic? Tak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Witaj deszczowa. Dobrze zoofilia. Tyle tylko ze te kontakty z natury, nawet tej pierwonej, są zachowaniami nienaturalnymi. Nie mieszajmy tych spraw. Jesteś wierna mężowi dopuki wiąże cię przysięga małżeństwa? I nic tego nie jest w stanie zmienic? Tak sądzisz?” x Jakby żyła w konkubinacie, to mogłaby zdradzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Tyle tylko ze te kontakty z natury, nawet tej pierwonej, są zachowaniami nienaturalnymi. Nie mieszajmy tych spraw.” x Jak zwykle w punkt! O co chodziło Ci z ta geografia? Co takiego napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Od jakiegoś czasu jako gość, co z tego za na kazdym kroku punktujemy tutaj konserwatystów. Ja nie mam z tego satysfakcji i tym bardziej czasu... Obowiązki domowe wzywają, a pisanie pomiędzy nimi, zbyt je spowolnia... Druhu, jestes swietny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Spowalnia miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makalyma
A kto powiedział,że do seksu jest potrzebne uczucie? Pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość deszczowa
No tak, zdrada podlega innemu kodeksowi. W pewnym sensie jest też jest więc karalna. ;)To było nawiązanie do poliamorii. Gdyby nie była ona sprzeczna z ludzką naturą, stałaby się powszechna. A zazdrość ludzka to krwawa pani. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu co ty z populizmem żeś wyskoczył nie wiesz co to znaczy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ktoś wychował na wenezuelskich serialach to dla niego seks bez uczucia to siok toś to siok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu, gdy byłem młody i głupi, myślałem, że zdrady to tylko w serialach właśnie. I jakiś nielicznych przypadkach. A później dołączyłem do tego serialu, i poznałem skalę zbrodni. Od tego czasu nie żyję już ideałami, z klapkami na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martin o bosze co ty zbrodnią nazywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy pieprzycie, że ślub i zamknięty związek to obowiązek i bez tego nie można żyć we dwoje. żyje w otwartym związku i jeszcze niktmnie, ani mojej kobiecie nie powiedział, że musimy wziąć ślub i przysięgać wierność i nie pieprzyć kogoś kogo mamy ochote pieprzyć coście się tak uczepili tej zdrady. masz zapędy poligamistyczne to wiąż się z babką, która też takie ma, albo nie wiąz się wcale i pieprz jeden z drugim wszystko, co na drzewo przed wami nie ucieknie. od urodzenia mieszkam w Polsce i nikt nie zakazał mi seksu przed ślubem. na temat seksu rozmawiałem z każdą swoją partnerką od samego początku związku, nie grało, każde szło w swoją stronę. zachowujecie się tutaj panowie jakby wasz sposób na życie był jedyny i słuszny. a tak nie jest. parę bardzo mądrych osób napisało tu swoją opinie. wiedźmo, oby jak najwięcej kobiet podzielało twoje poglądy. i nie zgadzam się, że jesteś konserwatystką, bo ta nigdy nie poszerza sztywno wyznaczonych granic. twój facet wie, że nie miałabyś nic przeciwko innej kobiecie? czy on też dopuszcza innego mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stałeś się zwykłą łatwą szmatą tak jak kochanki. Można cię traktować przedmiotowo jak na ścierkę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jak było napisane tu wczesnie zdrada zdradzie nie równa i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo trzeba to sobie jakoś wytłumaczyć no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze trzeba wytumaczyć i przemyslec a nie wyciagac wnioski i oakarzenia ze winny i koniec a sie okaze ze niewinny i wtedy nam gupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zazywa siła persfazji mimo,że masz rację będą tak tobą manipulować żevw końcu powiesz że nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×