Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanGrey

Praca jako kierowca międzynarodowy?

Polecane posty

Gość PanGrey

Czy ktoś jest kierowcą na miedzynarodówce i może podzielić się opinią jakie zarobki i warunki pracy? Czy jest szansa na weekendy w domu? Złożyłem papiery do Link Transport ale z chęcią zasięgnę info o warunkach. A może polecicie gdzie jeszcze warto się ubiegać o prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszek_Cent
Grey dostałeś się do Tej roboty? Widzę w ogłoszeniach, że poszukują pracowników na kierowcę ale krajowego. Warto składać papiery? Mam doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGrey
Tak dostałem, ale miałem wypadek i obecnie jestem na L4. Warunki dobre jak w każdej transportówce. Dobre jest to, że można trasy wybierać i zjeżdżać na bazę codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszek_Cent
Poważnie? To faktycznie fajnie. A to prawda, że jeździsz tylko i wyłącznie po trasach wojewódzkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieć stałą pensję albo od km.. każda firma ma określone swoje stawki. I obsada.... ja pracuje 2-3 tyg/msc, można też mieszkać w samochodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszek_Cent
No jak ktoś ma od km to faktycznie musi się najeździć by swoje wyjeździć. Więc lepiej mieć stałą pensje i stałe trasy. No chyba, że ktoś nie ma rodziny to sobie w aucie mieszkać może. Ciekawy jestem tego Linka w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co na kasę są łasi to mieszkają w kabinach. A ci co pracują i mają rodziny wybiorą warunki jak daje ten Link - każda trasa wymaga innego zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszek_Cent
A to jest prawda. Oczywiście wiadomo, że czym lepsze pieniądze tym lepiej ale nie kosztem rodziny. Zawsze można wybrać jakieś korzystne rozwiązanie dla obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Link szuka na międzynarodówkę? Jakie teraz są warunki na trasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×