Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety niezależe mają strasznie nasrane w głowach

Polecane posty

Gość gość
Też nie lubię tych frajerek, które myślą że jak zapewni tylko sobie michę i kawałek dachu nad głową to jest wielka pani. Tak jakby kasa określała jej wartość, żenada. Faceci utrzymują całe rodziny i nie pierdolą żenujących, wieśniackich tekstów że musieli sami do czegoś dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:51 Nie jestem niezależnym facetem bo pomogli mi rodzice. Kupili mi malucha za 800zl na 18 urodziny, dzięki temu mogłem jeździć do Czech i przemycać wóde, na tym zarobiłem kasę, zmieniłem auto i przemysłem więcej wódy, potem przyszła kolej na ściąganie samochodów z Niemiec, dorobiłem się na tym teraz mam dom i autokomis. Miałem cudowny start dzięki temu maluchowi tak sobie to tłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieca natura jest niezmienna. Żadna nie napiszę zarabiam 10tys, mogę wybrać faceta jakiego chce nie patrząc na jego zarobki, będziemy mieli z czego żyć. Tylko zazwyczaj piszą nie wezmę golodupca który zarobi 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja ci napiszę : Nie wybiorę w ogóle jakiegokolwiek faceta. Ani gołodupca ani bogacza bo jest mi niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po hooj ci bachor idiotko
gość wczoraj to po hooj ci bachor jak masz problemy psychiczne? Nic dziwnego że coraz więcej pedałów i innych poje/bów z różowymi czuprynami i tatuażami na ryjach, bo mają zje/bane dzieciństwo przez ich pier/dolnięte umysłowo matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Po twoich wpisach debilu widać że to ty ewidentnie jesteś psychicznie chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki takim kobietom nieudaczniki mają prze..s..rane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:06 Patrz bo ci żyłka na czole pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ciekawe gdzie Wy widzicie tych niezależnych facetów utrzymujących "całe rodziny" bo chyba nie w Polsce, gdzie mediana oscyluje koło trzech klocków. Myślicie że kobiety z feminizmu zaiwaniają w biedronkach i wycierają tyłki w szpitalach? Nie - robią to bo ich mężowie i ojcowie nie są w stanie zarobić na dzieci i niepracujące żony (nie z własnej winy, po prostu to nadal biedny kraj). Historia o maluchu i wódzie jest urocza, ale to nie jest norma wśród facetów i na pewno nie "od dawna". Od dawna to mężczyźni dziedziczą, kredytują się i prowadzą gospodarstwa domowe wspólnie z innymi domownikami - w tym ŻONAMI, a jeszcze 100 lat temu normą wśród tych zaradnych facetów było wysyłanie do pracy małoletnich dzieci (także córek) zamiast do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie w PL niezależne kobiety utrzymują cały dom i rodzine? 1 na 100,000 może max. Dodatkowo, jakby baby nie były takie chciwe i ciągle im nie było mało to z faceta pensji spokojnie by wyżyli, ale babom zawsze mało, nie ważna suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Gdy " na czole" pęknie żyłka to najwyżej będzie siniak... Pilnuj żeby tobie z wścieklizny nie pękła w twoim łbie matołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dy " na czole" pęknie żyłka to najwyżej będzie siniak... Pilnuj żeby tobie z wścieklizny nie pękła w twoim łbie matołku Siniak to będzie na twojej pupci. jak się nie znasz na biologii to nie odzywaj. O twojej kulturze to nie będę się wypowiadał. potem się kobiety dziwią, że my faceci traktujemy jak d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Piszesz coś o kulturze? Ty nawet nie wiesz co ten termin oznacza. Powiadasz że nie znam się na biologii? A na czym poza stękaniem ty się frajerku znasz? Bo że jesteś ograniczony intelektualnie to jest widoczne na kilometry.... Takiego jak ty nawet kijem nie tknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 Po pierwsze zwrot ten jest używany przenośne. Twoja wiedzę biologiczną mam w dupę. Twój poziom wychowania pozostawia wiele do życzenia. Twoje wypowiedzi świadczą co innego o tobie. Mnie może nie dotniesz kijem, ale to dobrze. W przeciwnym razie musiałbym zgłosić pobicie. Ruszą Cię inni cwaniacy, a ja będemial z tego satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wściekłe dzidy bo muszą tyrać jak faceci. A żaden nie chce im dać tyle co słodkiej, miłej dziewczynie z którą można normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Odpowiedź : spierniczaj do swojej nory. Jaki poziom interlokutora taki poziom drugiego. Ty żadnego poziomu nie masz. O mnie się nie martw, ja kundlom nie daję sie tykać. In ie miałbys jak zobaczyć tykania mnie przez " innych cwaniaków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ta nieudolnie przez ciebie prezentowana propozycja sielanki nie robi na nikim wrażenia. Bajka dla kretynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ty nic nie masz oprócz tyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćadresatka
miłość jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietom zwiazek musi sie"oplacac" tu nie.chodzi o milosc. Seks tez traktuja jak inwestycje do wyciagania profitow finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie jestem w związku bo nie chcę. Nie potrzebuję miłości o której tak nieustannie trajkoczesz bo jest mi zbędna. Nie potrzebuję kasy faceta bo mam własną. Chcę jednego: aby tacy jak ty odwalili sie ode mnie i mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej z impotentami nie męczą się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz byc w zwiazku to nie badz nikt cie nie zmusza i nikt cie nie.chce. nic poza ta swoja marna kasa nie masz zadnych wartosci. Zapewne jestes lewakiem wiec takie antymyslenie nie.jest dziwne. Przestan jednak obrzydzac zycie innym kobietom szczesliwym z mezczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie chcę i to jest moje prawo. Natomiast ty NIE MASZ PRAWA krytykować niezależnych kobiet. " Marna kasa" pomaga żyć. Jeśli tobie wystarcza jedzenie kaszanki, słoniny, schabowego w niedzielę czy innych placków ziemniaczanych, odzież z lumpeksu i wakacje w sąsiedniej wsi to twoja sprawa. Nie oznacza to że inni mają obowiązek wegetować tak jak ty i ciebie naśladować. O moich wartościach g... wiesz. Dla mnie posiadanie chłopa nie jest wartością. I mam do tego prawo. Mam inne wartości- moją rodzinę krew z krwi ( matkę, babkę, moje dziecko, kuzynki w prostej linii). Jestem "lewakiem" który myśli samodzielnie prawacki półmózgu. Postępuję i żyję w zgodzie ze sobą zaprogramowany przez prawicowych fanatyków jełopie. Przestań krytykować kobiety. One wiedzą doskonale same jak mają żyć. Będzie chciała jedna z drugą mieć chłopa to będą miały. Nie będą chciały to nie będą miały. NIC TOBIE TO TEGO. I s********j w końcu z babskiego forum. Gdzie indziej " naprowadzaj na dobrą drogę" jełopie ograniczony. W innym miejscu zakładaj swoje debilne tematy. Albo zatrudnij się u fanatyka Terlikowskiego i jego równie nawiedzonej baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:32 Co za chamica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dostają wścieku p***y jak widzą szczęśliwy związek. Zarobiła tyle kasy płaszcząc się jak robak i co z tego masz hahahaha g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:00 Chamica? Prawdę napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:07 Ty jesteś jakiś zaburzony. Uważasz że aby dobrze zarobić trzeba się płaszczyć? Chyba raczej trzeba mieć wiedzę, być dobrym w swoim zawodzie i starać się. A co ty masz ze swojego życia? Bo widzę że jak na razie miauczysz jak kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektorzy stad maja przestarzale myslenie, ze kobieta, ktora ma ochote byc sama jest chora na glowe, a pieniadze mozna zarobic tylko na etacie "u prywaciarza" plaszczac sie. Jestem w zwiazku, ale gdybym miala wybor pierwszy lepszy albo zycie w pojedynke zdecydowanie wybralabym to drugie. A co do tego czemu kobiety wybieraja bank spermy zamiast przypadkowego seksu- rozumiem je mimo, ze nie rozumiem idei samotnego macierzystwa. Taki facet moze sie o tym kiedys dowiedziec i chciec uczestniczyc w wychowaniu dziecka, a gdy ojcem biologicznym jest dawca sprawa zupelnie inaczej wyglada. Zreszta nie kazda ma ochote na akt seksualny z losowym facetem, o ktorym malo wie- rowniez o historii chorob w rodzinie. Szczegolnie, ze blizej 30stki wcale sie tak nie zachodzi w ciaze zawsze za pierwszym razem. Gdybym chciala miec samotnie dziecko(przypuszczenia, bo nigdy sie tak nie stanie) wolalabym wybrac na ojca przystojnego, wysokiego, inteligentnego dawce niz losowego samca, ktory chce sie kochac z pierwsza lepsza bez zabezpieczenia(choroby gratis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieca natura jest niezmienna. Żadna nie napiszę zarabiam 10tys, mogę wybrać faceta jakiego chce nie patrząc na jego zarobki, będziemy mieli z czego żyć. Tylko zazwyczaj piszą nie wezmę golodupca który zarobi 4000 xxxx Bo 14 000 na rodzine(w domysle, ze kobieta chce miec dziecko lub dwoje) to wcale nie za duzo. I nie po to lata sie starala, zeby zejsc z pozimu zycia. Dobre zywienie, prywatna opieka medyczna, oszczednosci pozwalajace na przezycie minimum pol roku bez zmiany stylu zycia, oszczednosci na studia dzieci, kredyt na dom, ladne nowe ubrania lepsze niz sieciowkowe. A oprocz finansow odrzuca brak ambicji, mozna rozwozic pizze majac 21 lat, ale nikt z ambicjami nie robi tego majac 35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×