Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety niezależe mają strasznie nasrane w głowach

Polecane posty

Gość gość
To niech sobie widzi świat w jednej barwie ale uroił sobie że inni powinni postrzegać świat tak jak on. Koleś ma problem ze sobą. Powinien pójść do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sporo jest mu podobnych to raz. A dwa że inni uroili sobie inne, równie nieprawdziwe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karieraaa jak ta lala: - studia socjologiczne (wieczne wakacje) lub psychologiczne ( jestem humanistkOM) - potem bardzo potrzebny i mocno budujący PKB (haha ironia) dział HR (jakże wnoszący wiele w gospodarkę) lub wszelkie urzędy (kolejna klasa próżniacza) - przewracanie tabelek w Excelu i robienie prezentacji. Jakam ja mondra!!! chodzę do wieżowca z wielkimi szklanymi oknami, tak zachodnio, jak na filmach! Bizneswoman! - kariera, kariera! Dom, rodzina a po co to komu? Ja nowoczesna, kot w domu, a tu mnie terminy gonią, bo życie oddane korporacji. Taki duży sens w tym widzę przecież, to jest życie. A na mogile(bo kto ci postawi grób?) będzie wypisane umarła szara mysz z korporacji - od razu znaleźliśmy nową, bo to tylko praca była a ta idiotka myślała że sens jej życia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziecko nie mam męża. Nigdy nie był mi potrzebny x Chyba do czegoś się jednak przydał i był potrzebny. Czy może oszukiwałaś i grałaś, żeby cię ktoś zapłodnił? Dziecko powinno mieć matkę i ojca. Jeśli to chłopak, to już w ogóle wzór w postaci ojca jest bardzo potrzebny. Koniec i kropka.Szkoda, że istnieją banki spermy i wielu jest też idiotów co udostępniają lekko swoje geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Z pomocą przyszła mi klinika w Danii. Miło, czysto i sterylnie. Dawca ( młody, zdrowy, wysportowany,inteligentny student) zadowolony bo na tym zarabia i kobiety zadowolone bo dostają to czego chcą- po przeprowadzonych badaniach na HIV , choroby weneryczne, badaniach genetycznych i wywiadzie rodzinnym. Nie masz nic do gadania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazali jej fotke modela a ona uwierzyła że to jego sperma, hahaha, ato jakiś stary oblech się pochlastał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:43 tak się nakręca spirala idiotyzmu. Ty już jesteś idiotka ( prawdopodobnie nieszczęśliwe dziecinstwo), dziecko wychowasz jeszcze dziwniej ( ciekawie jak zareaguje jak się dowie że jego ojciec to strzykawka). Twoje dziecko będzie dziwakiem do n-tej, pewnie wpadnie na jakis dziwniejszy pomysl ( dziecko z ulubionym zwierzakiem? ). I tak nastapi koniec czlowieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Po pierwsze moje dziecko już wie jaką metodą zaszłam w ciążę. Powiedziałam o tym , nie było płaczu i pretensji. Wszystko zależy od tego w jaki sposób przekazuje się tego typu informację. Po drugie sex nigdy nie był dla mnie przyjemnością. Nie mam libido. Dlaczego więc miałabym się zmuszać do spółkowania z facetem? Przecież to by było równoznaczne z gwałtem. Po trzecie zawsze lepiej doczekać dziecka tą metodą niż iść do łóżka z przypadkowym osobnikiem który nie wiadomo gdzie wkładał. Za dużo choróbsk wenerycznych, ryzyko złapania adidasa czy innej grzybicy. Oficjalny ślubny/ konkubent tak samo może przynieść do domu świństwo. Po czwarte jesteś koszmarnie ograniczonym umysłowo imbecylem. Pilnuj siebie i własnych ( przyszłych) dzieci. Zazwyczaj dzieciaki mające za ojca taki beton jak ty wyrastają na kaleki życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa .... Nie ma dobrego sposobu na powiedzenie takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciak wyrośnie na patologię z braku ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie co sprawiło że dziewczyna ma takie podejście jakie ma? Molestowanie, gwałt? Szkoda że nie próbuje wyleczyć się sama ze swoich problemów zamiast implikować je kolejnemu pokoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciak wyrośnie na patologię z braku ojca >>>>>>>> Największą patologią jesteś ty bez zaglądania do twojej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Absolutnie nic. Sex mnie brzydzi, jest brudny. Nie chcę by dziad się we mnie spuszczał zabrudzał i dyszał nade mną. Nie mam ochoty spełniać jego brudnych zachcianek. Nie życzę sobie by dziad używał sobie na mojej d***e. Nie mam libido. Dlaczego miałabym się zmuszać? Nie jestem masochistką. Moja dupa to moja własność. Nie mam obowiązku dziadowi jej udostępniać. Nie ma obowiązku znosić w domu obecności dziada. Sex nie jest obowiązkiem. Niech sie pie***** te które chcą. A co do "implikowania problemów kolejnemu pokoleniu" istnieje jakieś prawdopodobieństwo że moje dziecko nie będzie miało libido i w związku z tym również nie będzie chciało mieć partnera. To nie zależy od " złego wychowania". To sprawa biologiczna więc odp*****l się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak libido to sprawa biologiczna ..... tak samo jak zawał, rak czy inne choroby. To się leczy a dopóki się nie wyleczy mówi się o takiej osobie że jest chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie mam obowiązku pierdolić się z dziadem. Nie ma takiego obowiązku. Moja pi****a to moja własność i żadnemu buchajowi nie mam zamiaru jej udostępniać. To nie moja wina ze jesteś tak ograniczony i nie potrafisz tego zrozumieć. I niczego nie będę " leczyć" . Zaznajom się z terminem aseksualni. No jeszcze tego brakowało żebym się zmuszała do wegetowania z dziadem w moim własnym domu. To jest właśnie ta polska zaściankowość i kołtuństwo : " baba musi" bo jak nie to jest "chora".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Niema co denerwować się na "gość wczoraj ". On porostu podobnie jak ja nie może zrozumieć jak można świadomie pozbawiać się prawdziwego szczęścia i sensu życia. Jak można być aż tak wyjałowionym emocjonalnie i pozbawionym jakichkolwiek uczuć. Oczywiście poza fascynacją samą sobą. To ewidentnie jest choroba bo osoby takie poprostu nie mają pojęcia co znaczy wzajemna miłość, wzajemna bliskość, wzajemny szacunek, wspólne tworzenie związku, wspólne wychowywanie dzieci, wspólne obowiązki, wesołe chwile ale i wspieranie się w chwilach smutku.... Te pojęcia są im zupełnie obce i nie są w stanie w żaden sposób tego zrozumieć. Są utwierdzone w poczuciu swojej racji i swojej wyższości, jeszcze bardziej oddalając się od wszelkich uczuć. Mówiąc o facetach "dziady" ukazuje swoją pogardę i brak jakiejkolwiek empatii. To są emocjonalne kaleki nieświadome swojej ułomności. Teraz szczycą się swoja karierą zawodową i swoją niezależnością, ale przyjdzie czas kiedy zostaną całkiem same, zimne, nikomu nie potrzebne. Skoro nie potrafia kochać, nikt ich nigdy nie pokocha.... Żal mi takich osób bo nie mają pojęcia co tracą, nie są w stanie tego zrozumieć. Czas mija szybko i niektórych rzeczy nieda sie naprawić. .... Na szczęście są też osoby które wiedzą co to uczucia, empatia i szacunek dla drugiego człowieka. Właśnie takich ludzi cenię i szanuję. Nawet jak im się noga podwinie zawsze z chęcią pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama do wszystkiego doszła hahaha a co mieli cię na taczce przywieźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chłop sensem życia.... nie rozśmieszaj mnie. To jest właśnie ta niemożność zrozumienia ze strony ludzi ułomnych takich jak ty. Dla mnie p********ie się nie jest sednem życia. Dziad w chałupie z którym trzeba sie użerać czy też bawić się w dyplomację też nie stanowi dla mnie podniety. Co do moich emocji.... nie wiedziałam że wyłącznie chłop stanowi przyczynek do powstawania emocji i uczuć. Hm... ciekawe, ciekawe. Gdybym była pozbawiona emocji i uczuć nie mogłabym funkcjonować w swoim życiu zawodowym. Nie byłabym w stanie również wychowywać mojego dziecka. Nawet nie byłabym w stanie funkcjonować w mojej rodzinie. Jak ktoś pozbawiony uczuć może wychowywać dziecko? Zazwyczaj kończy się to morderstwem dziecka gdy ono jest jeszcze niemowlęciem, ewentualnie porzuceniem go. Nie rozśmieszaj mnie. To jest właśnie ten narcyzm kundelków... dziadzidło, dziadzidło, dziadzidło " sednem życia" bo nie mam ochoty udostępniać frajerkowi swojej d**y, znosić jego obecności w moim domu i się dziadzidłowi podporządkowywać. Tak was obślizgłych konserwatystów boli istnienie niezagospodarowanych tyłków i brak chęci czczenia was niczym bóstw. Ale musicie się z tym faktem pogodzić. Zapewniam cię że nie cierpię na samouwielbienie w przeciwieństwie do takich pudeł jak ty. Szacunek- rodzina mnie szanuje, mogę na nich polegać a oni polegają na mnie. Jestem przez nich kochana. Kocha mnie moje dziecko i ja kocham je. Obowiązki wypełniam sama, nie potrzebuję do tego OBCEJ osoby niespokrewnionej ze mną i z moja rodziną. Bliskości, i wesołych chwil w moim życiu też nie brakuje. Nie tylko dziady generują to wszystko narcyzie. Czego mam chcieć więcej? Brudnego fiuta? W życiu. Ani mi on jako on potrzebny ani jego fiut ani jego forsa. Jak liczne przypadki pokazują trzymanie dziada w domu nie zawsze jest równoznaczne z brakiem samotności na starość. Dziad może wcześniej umrzeć albo pójść do młodszej d**y gdy stara żona stanie się "nieprzydatna" w sypialni. A najbardziej bawi mnie ta " diagnoza" o mojej "chorobie". Polaczek buraczek orzeka o moim stanie psychicznym. Sprawdź najpierw własny bo ewidentnie coś z tobą nie tak. W jakiej zapadłej wsi się wychowałeś? Pytam bo zaściankowość bije po oczach. Ani nigdy nie czułam się kimś lepszym ale z pewnością nie uważam się kimś gorszym od ciebie. Nie potrzebuję dziada dla potwierdzania mojej wartości. Trudno o was inaczej mówić. Określenie dziad jest adekwatne. Kieruje wami przede wszystkim wasza chuć, wsze fiuty. Nieliczne przypadki używają mózgu. Bardzo nieliczne. Jestem zadowolona z mojej pracy. Nie wolno mi? Zabronione? Wszystko osiągnęłam sama więc mam być z czego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mnie nie strasz " traceniem" czegoś i przemijającym czasem. Ja się starości nie boję, nie boję sie przemijania. Ty za to chyba nieźle trzęsiesz portkami. Napraw siebie. Walcz ze swoją zaściankowością, konserwatywnym kołtuństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludek niedoskonały
gość 2017.10.24 nie widze w tym problemu, selekcja naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba zero
gość wczoraj szkoda że twoja matka nie miała takiego podejścia, nie musielibyśmy prowadzić dyskusji z idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po hooj ci to dziecko
gość wczoraj proste jak drut pytanie: PO HOOJ CI TO DZIECKO???? szczególnie że twierdzisz że też będzie pojèbane tak jak ty i się nie rozmnoży. Czyżby przez twój egoizm produkujesz osobnika z drogą do nikąd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dziś Nie mam obowiązku pie**olić się z dziadem..... >>>> mam nadzieje że jakiś murzyn czy inny kolorowy ahmed cie porwie, wywiezie do Syrii, wsadzi do piwnicy i przez rok będzie roohał cię w szpare po 10 razy dziennie i tam się spuszczał oraz zawoła kolegów uchodźców aby sobie poużywali tępej szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka dokonała wyboru -mieć albo nie mieć dzieci. Jej wybór, Jej decyzja. A mój wybór nie użerać się z dziadzidłem ale mieć dziecko. Mam dziecko , nie muszę znosić dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Odpowiedź : PO C***J MI DZIADZIDŁO ? Czytaj ze zrozumieniem cepie albo wróć do podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpad na eksterminacje
gość dziś kur/wa, jaka ty musisz być brzydka i gruba jak świnia, dodatkowo jēbnięta psychicznie, nic dziwnego że taki odpad ludzki natura wybrała na eksterminacje, bo natura jest NIEOMYLNA i zawsze wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz problemy psychiczne, pewnie stary cię molestował i wsadzał ci kootasa gdy miałaś 10 lat, stąd ta choroba i ogólne poj/ebanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie to hooj i cípa
dziadek ją macał i jej robił palcówe jak była mała i dlatego nie lubi dziadów, już wszystko jasne, współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 " mam nadzieje że jakiś murzyn czy inny kolorowy ahmed cie porwie, wywiezie do Syrii, wsadzi do piwnicy i przez rok będzie roohał cię w szpare po 10 razy dziennie i tam się spuszczał oraz zawoła kolegów uchodźców aby sobie poużywali tępej szmaty. " I to jest dowód na to że jesteś najgorszym z możliwych odpadów. Zakompleksiony, niewykształcony, ociemniały umysłowo, o poglądach typowego ćwika prawackiego bez jakichkolwiek ambicji i planów na życie, poza jednym... biadoleniem do usranej smierci o tym jakie to baby określane przez ciebie mianem " kurw" i "szmat" są wredne, głupie i puste. Ja z kolei mam nadzieję że tu w kraju dopadnie cię jakiś sadysta lubiący chłopów o mentalności i perfidności Trynkiewicza i zrobi ci z twojego o***tu jesień średniowiecza. A potem odda cię w używanie swoim przyjaciołom mających te same upodobania PARSZYWY KUNDLU. Przyda ci się. I tak do końca twoich dni parszywcu. JESTEŚ NIKIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moja matka dokonała wyboru -mieć albo nie mieć dzieci. Jej wybór, Jej decyzja. A mój wybór nie użerać się z dziadzidłem ale mieć dziecko. Mam dziecko , nie muszę znosić dziada. Zgłoś Ponawiam pytanie: PO HOOJ NARCYSTYCZNEJ EGOISTCE DZIECKO??? na to odpowiedz, bo unikasz odpowiedzi jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×