Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety niezależe mają strasznie nasrane w głowach

Polecane posty

Gość gość
ojciec ją zmuszał do łykania spermy jak była mała i stąd te problemy psychiczne i niechęć do facetów, całkiem zrozumiałe, przytulamy Cie Basiu, jesteśmy razem z tobą, trzeba było matce powiedzieć od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś I ty mówisz o mojej zaściankowości ? Sama używając zwrotów chłop i cały czas pisząc o swojej d***e ???? No cóż są damy i wieśniaczki ty niewątpliwie należysz do tych drugich. Nie pisz o uczuciach i emocjach bo ty nie masz pojęcia co to jest. To trzeba mieć w sobie , nie wyczytasz tego z książek.... Dziecko wychowywane przez taką matkę będzie miało skrzywioną psychikę do końca życia. No cóż, tylko współczuć takiemu dziecku. To nie jego wina że ma taką porąbaną matkę .... Podejrzewam że ta twoja wściekła zajadłość do "chłopów"nie powstała sama z siebie. Pewnie w twoim życiu zdarzyło się coś co spowodowało takie skrzywienie psychiczne. Podejrzewam że był jakiś "chłop" który wykorzystał i puścił cie kantem . Pewnie do dziś jesteś na niego wściekła a jednocześnie wzdychasz do niego. Albo ??? Nie lubię tak mówić o kobietach. Dla mnie są ładne albo mniej ładne, ale w tym wypadku zrobię wyjątek. Poprostu szkaradna jesteś i żaden "chłop" nawet na ciebie nie spojży i to wyzwala w tobie taką nienawiść. Tak czy inaczej zrób dobry uczynek i pod żadnym pozorem nigdy nie wiąż się z żadnym "chłopem". To byłby dla biedaka straszny dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś I ty mówisz o mojej zaściankowości ? Sama używając zwrotów chłop i cały czas pisząc o swojej d***e ???? No cóż są damy i wieśniaczki ty niewątpliwie należysz do tych drugich. Nie pisz o uczuciach i emocjach bo ty nie masz pojęcia co to jest. To trzeba mieć w sobie , nie wyczytasz tego z książek.... Dziecko wychowywane przez taką matkę będzie miało skrzywioną psychikę do końca życia. No cóż, tylko współczuć takiemu dziecku. To nie jego wina że ma taką porąbaną matkę .... Podejrzewam że ta twoja wściekła zajadłość do "chłopów"nie powstała sama z siebie. Pewnie w twoim życiu zdarzyło się coś co spowodowało takie skrzywienie psychiczne. Podejrzewam że był jakiś "chłop" który wykorzystał i puścił cie kantem . Pewnie do dziś jesteś na niego wściekła a jednocześnie wzdychasz do niego. Albo ??? Nie lubię tak mówić o kobietach. Dla mnie są ładne albo mniej ładne, ale w tym wypadku zrobię wyjątek. Poprostu szkaradna jesteś i żaden "chłop" nawet na ciebie nie spojży i to wyzwala w tobie taką nienawiść. Tak czy inaczej zrób dobry uczynek i pod żadnym pozorem nigdy nie wiąż się z żadnym "chłopem". To byłby dla biedaka straszny dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uffff Polski " mężczyzna" to jednak dno. Pewnie siedzi jeden z drugim gdzieś na zapadłej wsi na terenach po byłych PGR, jest dzieckiem PGR-owców. Prosty, gamoniowaty, ordynarny i przygłupi. " Prawdziwy" mężczyzna- o poglądach panów z ONR, prawiczek, pryszczaty albo z dziurami po pryszczach, mizerowaty, karłowaty, chudy albo opasły jak świniak przed świniobiciem . Bez wykształcenia. Pewnie robi w fabryce samochodów, lodówek lub tym podobnych. Może co najwyżej udaje że ćwiczy kulturystyke albo inny sport dla inteligentnych inaczej. Jego jedyną rozrywką jest kafeteria, ewentualnie darmowy portal z anonsami. " Szuka" kobiety ale wie że jest nikim dlatego szaleje na kafeterii. Prawiczek. Babskiego ciała w realu nigdy nie uświadczył. Bo nawet najbrzydsza i najgłupsza laska z jego wiochy nie chce mieć z nim nic wspólnego. Kobiety odwracają na jego widok głowy z obrzydzenia. Wiek : 30-40 z niskim IQ. Istnieje też prawdopodobieństwo że to 15 leni bachor zaniedbany przez mamusię i tatusia. Koleżanki z klasy brzydzą sie jego pryszczatej mordy. Doczeka końca swoich dni jako pan nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej zrób dobry uczynek i pod żadnym pozorem nigdy nie wiąż się z żadnym "chłopem". To byłby dla biedaka straszny dramat... xxx Oj trolu, trolu. Bo juz mezczyzna nie wie w jaka znajomosc wejsc i jak ewentualnie z niej sie wydostac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to tępe suki, szczególnie rzekomo "niezależne", totalna palma odbija z braku kootasa xxx Mnie chociaz moze ten k***s pomoze, a tobie juz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niema niezaleznych kobiet sa tylko lewaczki egoistki i te.udajace.silne a potem plakajace.w.poduszke xxx niema jusz menszyzn znajoncych orotgrafje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.10.23 Zdecydowanie popieram to, ze kobiety pracuja i maja na wlasne wydatki i maja wlasne oszczednosci w razie nieszczescia. Ale nazywanie pojscie do byle pracy kariera, samorealizacja, spelnienieniem to spora przesada. Ja sama sie zastanawiam mimo dobrego przychodu i ciaglego uczenia sie czegos nowego zastanawiam czy moge to nazwac wielka kariera i realizacja, a co dopiero kobiety od 10 lat robiace dzien w dzien to samo za 2 tysiace :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.10.24 Lepiej miec wypisanie szara mysz z korporacji niz spasiona locha, matka 4 dzieci bez zeba na przedzie, szkoda, ze odeszla, bo juz nie ma kto tyrac za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś Mam wrażenie że usiadłaś na przeciw lustra i opisałaś co widzisz, tyle że w formie męskiej. Pasuje jak ulał. Nic dodać nic ująć... Kończę dyskusje bo to bez sensu dyskutować z takim czymś. Zamiast mózgu, sieczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.10.24 Lepsza sama matka niz twoj ojciec, ktory cie bil i wszystko przepijal, ale wazne ze normalna rodzina Janusz i Grazyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A ja mam nadzieje, ze zamkna cie juz na zawsze w dobrej placowce, bo ze swoja agresja jestes zagrozeniem dla spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No dokładnie. Żadnego wysiłku pewnie nie wkłada w życie- ani w edukację ani zdobycie lepszej pracy, ani nauczenie się poprawnego w miarę pisania, ani w zadbanie o siebie i pewnie swój pokój u mamusi/ew mieszkanie po babci. Czeka całe życie aż kobiety będą przed nim klękać i całować po stopach, ale głupia się nie znajduje. Więc obraża, wyzywa i pogłębia swoją niewawiść odpychając od siebie kobiety jeszcze mocniej. Więc obelga od takiego nawet nie zaboli, przykre słowa bolą tylko wtedy, gdy są napisanie z kultura i od kogoś na poziomie. Ciekawe kiedy ten wojnownik prawilnosci znajdzie taka, ktora doceni jego poglady i dlaczego nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:04 Idealne podsumowanie typowego uzytkownika kafeterii wypowiadajacego sie "pieknie" na temat kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.10.23 Nie dosc, ze jestes biedny to jeszcze glupi i pelen agresji. Nic dziwnego, ze kobiety przed twoja osoba uciekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Istnieje też prawdopodobieństwo że to 15 leni bachor zaniedbany przez mamusię i tatusia. Koleżanki z klasy brzydzą sie jego pryszczatej mordy. Doczeka końca swoich dni jako pan nikt. Zgłoś >>> Właśnie opisałaś swojego bachora który na takiego pedała rurkowca wyrośnie tylko że wykreślić że TATUŚ zaniedbał, bo tatuś nieznany, no opis piękny, wyręczyłaś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletny brak babskiej logiki
Ponawiam pytanie: PO HOOJ NARCYSTYCZNEJ EGOISTCE DZIECKO??? na to odpowiedz, bo unikasz odpowiedzi jak ognia!!! szczególnie ciekawe po HOOJ ci bachor który byłby chłopcem, bo wyrośnie z niego przecież taki sam dziad którego opisujesz że nie chcesz, więc po co w niego wkładać chcesz swój czas i wysiłek aby wychować coś czego będziesz nienawidzieć. Logika babska jest tu nie tylko zerowa ale NEGATYWNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna poturbowana myszka
pewnie ktoś jej na siłe wkładał kootasa do ryja i kazał połykać i ma dziewczyna teraz traume, całkim zrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sni jej się pała
taka "choroba" łapie baby którym brak spermy w cípie, niestety nic tego nie zastąpi, nawet ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyję na tym świecie nie od dziś. Wiele widziałam. Widziałam poziom polskich " mężczyzn". I roboli z fabryk i prezesów spółek. Polski facet to najgorsza opcja bez względu na wykształcenie i pochodzenie. A wyrażam swoje myśli dosadnie bo gdybym stosowała inny rejestr językowy to ten ćwok ( autor tematu) mógłby nie zrozumieć 4/5 zdań. Ty również mimo wyczuwalnej większej lotności umysłowej od tego ćwoka NIE POJMUJESZ pewnej prostej sprawy : kobieta ma prawo żyć jak chce. Nie jestem ani pierwszą ani ostatnią której facet jest zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet udaje do was miłość i przywiązanie bo tak je wyuczono w domu. WYUCZONO. " Bo co ludzie powiedzą", " Co rodzina powie". Ja się wychowałam w tolerancyjnej rodzinie- na szczęście. W gruncie rzeczy pomimo całej tej waszej działalności życiowej ( bywa niejednokrotnie że sobie radzicie i odnosicie sukcesy, oczywiście nie ten ćwok- autor) to macie naturę piesków. Biologia wami rządzi, a dokładniej wasze potrzeby seksualne. I tu też nie ma znaczenia ani pochodzenie , wykształcenie i stan konta. Mną chuć nie rządzi. Nic na to nie poradzę. Taka juz jestem. Taka byłam zawsze. I to n ie jest " choroba". I dziękuję za to opatrzności. Nie doświadczam nieszczęśliwej miłości, rozwodu, porzucenia, ciężkiej ręki dziada ani rozkimek o co znów dziadowi chodzi ( jak wiele moich znajomych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zaściankowy. Wbito ci w ten łeb jeden " słuszny " wzór życia. "Baba musi mieć chłopa a chłop musi mieć babę". G****o prawda. Baba ma chłopa JEŚLI SOBIE TEGO ŻYCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, całkiem dobrze wykształconą i - nie pracuje, - widzę w swoim mężu głowę rodziny ktory może mi coś kazać, - uwielbiam mieć rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Cepie, Odpowiedź: instynkt macierzyński to natualna sprawa u kobiety. Zapytaj własnej matki c***j ciebie wysrała. Żadnego pożytku z ciebie nie ma ułomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie nie życzę. Zbędny balast. Dziad do uczuć jest mi zbędny. To moje odczucia, ty masz swoje odczucia i żyj z tymi swoimi odczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, bo lepszy taki Simon Mol, czarny poeta, dziennikarz, działacz anty rasistowski, profesjonalny podrywacz, kochanek ( w tym też chłopców dymał ), nosiciel HIV, spuszczający się durnym humanistkom w cípy, bo jego sperma jest "święta", a one mają brać pigułki dzień po, bo on taki czarny, egzotyczny, i na nie krzyczy gdy one chcą aby zakładał gume na pałe buahahahaha, nazywał te durne pipy rasistkami bo one chciały aby gume zakładał a on przecież nie ma żadnego HIV bo to rasizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ok. Chciałaś męża więc go masz i żyjesz jak chcesz. Ja nigdy o mężu nie marzyłam i nigdy nie myślałam o porzuceniu pracy. Każdy żyje tak jak chce. Ty nie musisz naśladować mnie a ja ciebie. Powinna panować różnorodność w przyrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak tobą "chuć nie rządzi" to NA HOOJ CI BACHOR ze strzykawki??? widocznie pissda swędzi i coś tam chcesz mieć i sama się oszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i całkiem mądrze, ale tamtej wyżej psychoza odbija, chce bachora nie wiem na co jak to egoistka i narcyz, niech robi kariere i miliony a nie się rozmnaża. Singielkom powinna być zabroniona sztuczna inseminacja ze względów moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×