Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzapytalska

Czy masturbacja

Polecane posty

ale co chcesz porównać?? no włąsnie napisałem na koniec że i uprawiam seks i się masturbuję bo seksu mi mało, ale wolę stanowczo ciepłą cipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Mnie seksu nie brakuje, co nie znaczy, że czasem nie mam ochoty sama zafundować sobie orgazmu. To zupełnie inny rodzaj przyjemności. Tak samo sama masturbacja daje skrajnie różne odczucia w zależności od okoliczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o porownanie doznan jakie daje pochwa ,jak stymuluje a jak reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka_
Po zrobieniu ankiety wychodzi na to ze wiekszosc szybciej konczy z reka niz w pochwie. Teppic mial racje masturbacja jest bardziej skoncentrowana czyli daje przyjemniejsze doznania. I nic ani nikt tego nie zmieni. Tepoic przynajmniej jako pierwszy ukazales te fakty, dziekuje. Troche poboli i przejdzie. Skuteczna nigdy tak nie bede bo w pochwie doznania sa miejscowe. Wiec nawet jak sie postaram to reka bedzie zawsze lepsza. Szkoda ze tak pozno to wiem. Dzieki wszystkim, a trole? No chyba tutaj juz wszedzie sa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest prawda, ale na dłuższą metę nie jest to skuteczne, jak mąż wyjechał za granicę to przez kilka miesięcy to mi wystarczyło, ale potem już nie, chciało mi się k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Typowy Samiec
Największa przyjemność to zrobić dużą kupę poranną za jednym stęknięciem. Na drugim miejscu seks oralny z lizaniem jaj i mocnym ssaniem do finału w usta. Na trzecim kufel zimnego piwa po pracy. Czwarte: masturbacja Na piątym, ewentualnie, seks dopipkowy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×