Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
18,21 ciiiiichoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się nie poniżaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomantyczna nie dla Ciebie
Cały dzień mnie nie było, a tu proszę, podobno wysyłałam fotki Autorowi :D :D :D No wklejaj, wklejaj ;) Sama jestem ciekawa jak wyglądam wg Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy, że sam sobie robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomantyczna nie dla Ciebie
A może dlatego, że nic nie masz, nie napisałam do Ciebie, nie zwierzyłam się z braku seksu z mężem (notabene nie mam męża, bo przecież jestem starą panną :P), nie nazywam się Asia, nie jestem z Gdyni, a Ty dostałeś pomieszania zmysłów? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro rano zmieniam nick i lansuję się jako szarmancki i inteligentny! Jak się raz zarzuciło wędkę i nie było brania to trzeba ją zarzucić jeszcze raz ! hahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zajmie ci całe 30 sekund zanim zostaniesz rozpoznany. tacy jak ty długo nie wytrzymują - zaburzenia emocjonalne i agresja zawsze wygrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz, Autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakład że nikt nie pozna ??? na szczęście jestem inteligentny. mogę w jednej chwili grać mądrego, wraźliwego , poetyckiego jak i skończonego debila bez mózgu. zależy to tylko od mojego nastroju. manipulację mam w małym palcu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie było widać - póki co nie pokazałeś żadnych przejawów chociażby średniej inteligencji, a twoja manipulacja ograniczyła się do kasowania kompromitujących postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bawiłeś się, zachowujesz się jak ten głupi dzieciak który jest w każdej klasie i z którego inne dzieci się śmieją. Zawsze jak wyleje na siebie napój albo przewróci na twarz to twierdzi, że zrobił to celowo. Tak autorze, celowo się przewróciłeś, nawet sam sciągnąłeś sobie spodnie dla lepszego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na pewno znajdzie.Zapewne z tąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazwałes, a potem desperacko usuwałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie było odpowiedzi dawno było by po temacie i po chłopie. Daliscie mu pożywkę i teraz znajdzie jakąs naiwną pod innym nikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyczna Tobie powiem tylko tyle że strasznie pomyliłaś się co do mnie ! naprawdę strasznie. Następnym razem proponuję nieco poczekać zanim stwierdzisz że rozkminiłaś człowieka i jego psychikę w 5 min. To świadczy o dojrzałym podejściu do życia ! Wiem co mówię. Mi w wieku lat ok 20tu też zdarzało się oceniać ludzi po paru minutach twierdząc że są debilami.....potem często okazywało się ze stawali się moimi najlepszymi przyjaciółmi. ....jedynymi którzy byli przy mnie w biedzie......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×