Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
... musisz być z siebie bardzo dumna...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomantyczna nie dla Ciebie
Hahaha. Ale jesteś śmieszny Autorze i jak łatwo Cię wyprowadzić z równowagi :D Mówiłeś coś o nieocenianiu ludzi na podstawie dwóch wypowiedzi, a tymczasem Ty zrobiłeś to w stosunku do mnie :D I co teraz? Edytowanie i wstawianie kropek w miejsce wypocin wytraconego z równowagi furiata nic nie da. Pozostaje Ci już tylko zmiana nicka, ale nie łudź się, że zamydlisz mi oczy. Ja nie szukam tu tak desperacko jak Ty. Liczyłam na miłą pogawędkę, kto wie może nawet osobiście przy kawie, bo nie przekreślam ludzi tylko dlatego, że są z kafeterii :P, ale na pewno prędzej czy później nie umiałbyś powściągnąć nerwów np. gdybym odpisała o 20 zamiast o 19.30 :D Polecam też inne fora, np. forum psychologiczne. Może tam Cię nikt nie wyśmieje, tylko coś doradzi :D Tutaj będą mieli z Ciebie tylko polewkę, choć i tak Ci odpuszczają. Spróbowałbyś pójść na erotyczny z takimi tekstami, to zjedliby Cię na śniadanie, a Ty byś się miotał do rana pisząc swoje wypociny, żeby udowodnić światu jaki jesteś fajny, tylko reszta się myli :D :D :D Jaśminówka, nie tlumacz się ze swojego życia na jakimś forum. Jeśli ktoś nie ma nic innego do roboty niż śledzenie czyichś wpisów, to już nie Twój problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Romantyczna..... będę musiał jakoś przeżyć fakt odmowy niedostąpienia zaszczytu i niewypicia kawy z kimś tak wyjątkowym i tak bardzo atrakcyjnym jak Ty. Myślę że życiowa szansa przeszła mi koło nosa i mogę jedynie ubolewać nad tym że jestem tak podły i głupi. Nie zasłużyłem. przepadło. nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s....nie mogę zmienić nicka gdyż nie jestem wężem który zmienia skórę. Nie mogę uciekać z podwiniętym ogonem jak tchórz , wkładać maskę i wypierać się samego siebie. Muszę bronić swoich przekonań i czekać aż w końcu spotkam się ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoniemialy
Jezuuuuuuu Ale tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może na hipotetycznej kawie da ci w hipotetyczne kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoniemialy
Jak mozna miec tak mala makówkę!!! Autorze jestes psychicznie niezrownowazonym gnojkiem. Z artysty masz jedynie biede, bo ani duszy ani wrazliwoci a poziem jaki prezentujesz moge ocenic na "smutny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko romantyczna.Dziękuje za zauważenie mojej postawy.Jestem jednak osoba, która lubi jasne sytuacje.Nie akceptuje hejterstwa.Jak i wprowadzania innych w błąd.I nie cierpię, gdy ktoś robi użytek ze mnie, aby tworzyć "pożywkę zepsutą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Pozdrawiam ;) Milej soboty wszystkim. Pozdrawiam Cię Jaśminioweczko 🌼 Wszystkim życzę zastanowienia się.Nie ranienia i pisania odpowiedzialnie za innych.Z przemyśleniem.Ja wierzę ,że w necie można spotkac wspaniałych ludzi.Ale każdy ma serce..i sumienie...Kim byśmy byli bez tego.Wierzę w ludzi...po prostu wierzę.Może jestem altruistą..naiwniakiem...Ale wierzę w to co ktoś mówi..chce wierzyć..chcę ufać...I wierzyc ,że ktoś tam..na koncu światłowodu ma także serce i sumienie.czasem brudne..bo używane..ale nienawidze ludzi bez sumienia.Nawet brudnego.Bo z brudnego można się oczyścić.jeśli ktoś poda rękę..przyjazną..a czasem Kochaną dłoń...:) Wszystkiego dobrego Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artystyczna forma wyrażania uczuć zawsze będzie miała przeciwników i zwolenników.Im więcej przeciwników tym większe emocje.A w artyźmie właśnie emocje są interesujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoniemialy
Artyzm to sztuka. Tak samo pojmowania jak I wypowiedzi. Artysta potrafi zaklac emocje w slowa, nuty, przeniesc na papier czy zaklac w bezruchu. Ale zawsze jest to wrazliwosc ktora porusza wyobraznie. Uwodzenie tez jest sztuka. Nie widze artyzmu w biedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż. ... poznali się na mnie ! Przejrzali na wylot ! Starzy kafeteryjni wyjadacze. Nic nie poradzę. Muszę chyba uciekać zanim wydłubią mi oczy a moja dusza wykrwawi się do reszty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemy III Świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomantyczna nie dla Ciebie
Tak, Autorze. Pora na Ciebie. Za bardzo się skompromitowałeś. Idź na forum psychologiczne tak jak radziłam ;) I nie mógłbyś liczyć na dotknięcie czegokolwiek. Jestem zbyt piękna i zbyt na poziomie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomantyczna nie dla Ciebie
gośćoniemialy dziś Jak mozna miec tak mala makówkę!!! Autorze jestes psychicznie niezrownowazonym gnojkiem. Z artysty masz jedynie biede, bo ani duszy ani wrazliwoci a poziem jaki prezentujesz moge ocenic na "smutny" X Hahaha. Dobre . "smutny" jak na kasie w biedronce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caffe, nie wiedziałam że i Ty lubisz dostawać kwiatki...Nawet nie wiem jak się ją robi jak robi się niezapominajkę.Zaaaapomniałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero tutaj , dopiero ci wszyscy pomarańczowi uświadomili mi iż muszę zrobić rachunek sumienia aby stać się lepszym , aby przestać być podłym . Aby pracować nad sobą i przestać być pseudo artystą ! Uwidaczniacie moją podłość i za to jestem Wam bardzo wdzięczny! Nie jestem wężem.....ale mogę stać się kameleonem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy od wszystkich czegoś oczekują.....zapominając, że niedomówienia będą zawszeeeeee.Ale człowiek myślący zawsze będzie szukał scieżki innej nie tej, która prowadzi do niesnasków,ale będzie szukał takiej drogi, która zaprowadzi do zgody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam tylko kulka wpisow i po raz kolejny potwierdza to moja teze, ze o kobietach "na poziomie", z klasa, romantyznych szukaja faceci agresywni i slabi, a przez te okreslenia rozumieja osoby ciche i slabsze od nich ktore beda mogli wykorzystac i ustawic po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×