Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość z Paryża
Miłość która trwa wbrew wzzystkiemu i wszystkim. Tutaj z kolei widzę mocny wplyw Disneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak satanisty kochającego inną kobietę, ale nie mogącego z nią być, bo ona z satanistą nie będzie, więc on twierdzi, że kocha taką, której jego satanizm nie przeszkadza. To ma być miłość wbrew wszystkiemu i wszystkim?:P To raczej wyprachowanie, on nie może być z tą, z którą chce a ona będzie z bogatym, to nic że satanistą?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria - forum dla sfrustrowanych kalek emocjonalnych , nieudaczników, pomarańczowych hejterów . większość tych stworzeń omyłkowo zwana ludźmi nic sobą nie reprezentuje i mogą dać tu upust swojej frustracji .wyjątkowo "atrakcyjne damy " których ostatnią deską ratunku jest to denne forum bo ich podły charakter do życia w realnym świecie się nie nadaje ! więc siedzą tu dzień i noc szczęśliwe że mogą od czasu do czasu komuś dokopać.....a potem w nocy płaczą w poduszkę bo ich nienawiść sama ich przerasta ! pozdrawiam kilka wyjątków które tylko potwierdzają tą regułę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż..to tylko potwierdza moje zdanie o gościach z pomarańczy:) Oj jak fajnie wam pisać nie narażając się .Prawda.zawsze można się wyprzec :że to przeciez nie ja to pisałam ;) Bawcie się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam login, wciąż twierdzę ,że moje serce jest zajęte Dopóki ona nie powie ,że mnie nie chce jasno i wyraźnie i nie wbrew sobie. Kocham ją i tylko ją!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci wielcy "pomarańczowi odważni " i mocni w gębie przesiadują tu głównie z NUDY . szukają urozmaicenia w swoim marnym życiu , szukają zdrady i kochanka ( wiem coś o tym ) nazywając to "romantyzmem".....uciekają szmaciska od swojego realnego życia i anonimowo tutaj mają przyzwolenie dla swojej podłości , niewierności i wszystkich tych cech które reprezentują kobiety z rynsztoka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.45 - w poduszkę w nocy płacze pingwinica akceptująca satanizm ukochanego bogatego, wszyscy mówią, że jest wredna, masz rację, na taką opinię pracowała 35 latami Rozpoznawalna? Hakerzy piszą z cudzych kompów i telefonów a ty mówisz o rozpoznawalności? Nie żartuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Hoho, te "szmaciska"to kto? Każda ktora osmieli sie oprzec Twoim wdziękom czy po prostu każda która pisze to co myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy tu zaczynałęm "karierę " parę dni temu....pisałem pełen optymizmu i pozytywnego myślenia wierząc w dobro i człowieczeństwo ! "dziękuję"niektórym którzy uformowali mnie przez te 4 dni na bydlę jakim się powoli staję MIMO WOLI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Mimo woli? Nie masz wlasnego rozumu? Brać to forum na serio to naprawdę dziecinne. A swoją drogą to co Ci tu kto zrobil takiego strasznego, bo nie wiem jaki jest powod tej histerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
:-) mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE NUMER ! Ale fałszywa ta Romantyczna.....Pluje na mnie jadem, obraża a teraz na maila dostałem od niej masę jej nieprzyzwoitych zdjęć i propozycji romansu gdyż jak się przyznała mąż z nią już sypiać nie chce! co za obłuda ! szok. patrzcie z kim macie do czynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzimy. Brak dyskrecji przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoniemialy
Ta jasne. Watpie by ktokolwiek ci cokolwiek napisal. Jestes zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoniemialy
Nawet jako projekt jestes beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czego się jeszcze można posunąć nawet żartując? Też oniemiałem.Szkoda słów i klawiatury.jak mają Ci uwierzyć ludzie.Myślę ,ze nie ma już takiej frustratki ,która by uwierzyła i zaufała,bo kim by była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byl dopiero artyzm! Pokazal na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoniemialy
Idiota Nawet nie waz sie nic wstawiac pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoniemialy
Ona nie musi. Sam to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego to Robisz? Nie słyszałeś o tajemnicy korespondencji? Nawet jeśli coś otrzymałeś(w co wątpię) to uszanuj to i zachowaj dla siebie. Kiedy decyduję się na DZIEŃ Z KAFETERIĄ, przypominam sobie bardzo szybko dlaczego robię to coraz rzadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×