Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyjestemgorsza

Nie mam orgazmu podczas stosunku

Polecane posty

Gość czyjestemgorsza
Ja mialam trzech partnerow i kazdy pytal o orgazm i z zadnym nie mialam. Juz przy moim pierwszym razie zapytal sie czy czuje zblizajacy sie orgazm i jego byla miala tak ze jej sie siku wtedy chcialo i jak mam parcie to znak ze orgazm sie zbliza. Orgazmu nie bylo, a niesmak pozostal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z moim partnerem też podczas stosunku nigdy nie mam i nawet nie zabiegam o to, bo orgazm osiągam tylko (pisałam w innym wątku o tym) poprzez pieszczoty łechtaczki, dotyk a podczas stosunku czuję co prawda miłe napięcie ale nie umiałam nigdy osiągnąć orgazmu bez dodatkowej stymulacji łechtaczki. Nie czuję się przez to gorsza i nie przeszkadza mi, że mój partner szybko tryska bo zanim nim się zajmę albo pozwolę mu na stosunek to przez godzinę pieści mnie, dotyka, całuje i podnieca i w ten sposób dostarcza zwykle kilka nieziemskich orgazmów podczas których jestem tak mokra, jakbym się zsiusiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moim facetem jest podobnie. Spuszcza się po niecałej minucie ale wynagradza mi pieszczotami i orgazmami. Ale ostatnio z ciekawości puściłam się z innym, który bzykał mnie 20minut i raczej nie pociągało to mnie. Po prostu wolę pieszczoty łechtaczki. Nie czułam bólu ale też nie dostałam orgazmu.Niestety nie było żadnych pieszczot i gry wstępnej. Prawie od razu wsadził. Byłam podniecona samym faktem ale poza lekką przyjemnością nic nie czułam. Ze wstydem udawałam orgazm i czekałam aż już skończy bo dla mnie to za długo było. On po prostu myślał, że jak tak długo może (miał tą świadomość, że jest "dobry w te klocki") to każda kobieta dojdzie. Pewnie wiele, które lubią orgazm pochwowy tak ale ja akurat nie dlatego już teraz nie szukam takich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta jest inna, ja natomiast lubię jak mężczyzna może długo, mój mąż po 2 minutach kończy i usypia i nawet ja nie poczuję go tylko sperma spływa mi po rowku, ale miałam wiele stosunków z Panami którym pół godziny było mało, powiem szczerze, cipka trochę bolała ale warto było, po kilku stosunkach w nocy rano ledwie chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×