Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za chiny nie urodze naturalnie !!! Koperta na stół i cc, jedyne wyjście.

Polecane posty

Gość gość
Nie kumam- po co koperta i łapówkarstwo? Przecież to przestępstwo, można zamówić cc prywatnie, płacisz i wymagasz, są prywatne kliniki i jeszcze będą skakać koło ciebie... Mnie z kolei ciarki przechodzą na myśl o rozcinaniu brzucha i macicy, dlatego chciałam wykorzystać każdą szansę na sn, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta jest inna. Zawsze to powtarzam tym bardziej jesli ktos mial doswiadczenie tylko jednej opcji lub nie przezyl nic w ogole. Ja mialam i to i to. Porod to bol okropny ale po cesarce tez bajki nie ma. Sa zalety i wady wszystkiego. Blizna i tak zostanie i tu i tu. Ta przy pochwie jest bardziej dyskretna w moim przypadku. Cesarke mialam 2 lata temu, a mam taka skore, ze blizna jest czerwona i gruba, a do tego mialam dlugie ciecie. Doslownie od biodra do biodra. W SN koszmarny jest porod, a w CC koszmarny jest pierwszy tydzień pologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam cc i wcale nie jest tak źle jak to niektóre opisują. Normalnie na drugi dzień poszłam sama pod prysznic itd i wkurza mnie jak piszą o tych zrostach. Znam wiele osób które miały po kilka cc o noc im nie jest a za to te które były nacinane przy mają tam bol przy zmianie pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto cię rozciął od biodra do biodra? Jezu. ... rodzilas w masarni i ciął cie rzeznik? Moja blizna ma 13 cm i jest prawie niewidoczna. Ja cc wspominam super, za to 12 godzin bólu zanim zrobili cc to największa trauma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziłam dwójkę dzieci naturalnie, teraz jestem w 3 ciąży i mam nadzieję, że poród też będzie naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie oburza was Łapówkarstwo????????? To jest ok???????? Będziecie się tu kłócić sn kontra cc, a nie o to chodzi. Chcesz cc to idź do prywatnej kliniki i miej wymagania, a nie lewizne w państwowym chcesz odstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak mnie pocieli i co mam zrobic. widocznie poszli na latwizne bo latwiej bylo dziecko wyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraża was rozcięcie a przeżywanie bólu przez kilkanaście godzin i leżenie z rozłożonymi nogami i darcie się oraz to ze mozecie popekac i tez będzie blizna ...już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam i cc i rodziłam naturalnie i powiem tak autorko masz przeje/bane bo i to i to jest rzezią masakryczną i Ja Ci współczuję z całego serca bo po obejrzeniu filmu Botoks utwierdziłam się jeszcze w większym przekonaniu że to cud że ja w ogóle to przetrwałam .Ja miałam cc po 24 godzinach męki o osiągnięcie 10 cm rozwarcia , faszerowania mnie oxytocyną i czopkami :-( stwierdzili że nie współpracuję i jestem okropna na stole operacyjnym traktowali mnie jak zwierzę mimo że za wszystko płaciłam bo nie było to na nfz nie miałam ubezpieczenia więc tak jakby państwowo i prywatnie No i perełka już po wszystkim okazało się że nie zareagowałam na znieczulenie w kręgosłup prawidłowo i w sumie to lekarze sami się dziwili że przeżyłam :-) Tak że powodzenia Po naturalnym kilka lat później nie było wcale lepiej ból krocza okropny bo zależało mi żeby grażyna została grażyną a nie jakimś wiadrem :-o Było koszmarnie czy tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:02 przestan straszyc autorke, cc to nic strasznego, to ze nie zareagowalas na znieczulenie do kregoslupa to sie zdarza bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam dwa razy i ci.pka mi się nie rozerwala. Raz byłam nacięta, a raz normanie poszło. Nie było tak źle, a zaraz biegałam jakbym nie rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie dawać łapówki, głupie baby! Chcesz cc to idź do prywatnej kliniki, bo jak dajesz kopertę na państwowym to przyczyniasz się do tego, że ta która nie dała może być traktowana gorzej. Tylko co was obchodzą inni, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem role w zyciu odwracaja sie i mozemy nie miec kasy na lapowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozwalają pytania, że co mnie obchodzi, że ktoś dał łapówkę skoro to nie za moje pieniądze. No jasne, co mnie obchodzi, że służba zdrowia w tym kraju łapówkami stoi? To nie ma znaczenia, prawda? Tylko jak za kilkadziesiąt lat wylądujecie na geriatrii to te wasze dzieci urodzone dzięki cc na lewiźnie też będą musiały dać kopertę lekarzowi czy pielęgniarce, by was dobrze traktowali, bo "taki mamy klimat" i tego mamusia z tatusiem nauczyli swoje dzieci i do tego "dohtora" przyzwyczaili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też ciarki przechodzą na myśl o igle gdzieś koło rdzenia, rozcinaniu wszystkich powłok brzucha, wyszarpywaniu dziecka i bólach po operacji. Już wolę rodzić drogami, które są naturalnie do tego przystosowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:51 ciekawe czy bedziesz taka optymistka jak po sn nie bedziesz mogla siedziec przez 2 tygodnie, bo takie kobiety tez sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko straszyć potraficie. Jedna z drugą prześciga się w opowiadaniu horrorów. Potem nie dziwota, że pierworódki wychodzą z założenia, że jak nie dadzą łapówki to na bank nie wyjadą z porodówki z żywym i zdrowym dzieckiem. Każda uważa, że bez łapówki i prywatnych wizyt u ordynatora ani rusz. Brednie. Polecam wydać kasę na dobrą szkołę rodzenia zamiast "przygotowywać się" do porodu w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi nie nacinali i nie szyli. I nie mam blizny na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.5 tys dla lekarza ktory robił zaplanowaną cesarkę .Cennik taki sam od kilku lat.Szpital w duzym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:01 rodziłam naturalnie, znam te bóle, to cierpienie, ale nic nie poradzę na to, że bardziej boję się operacji niż bólu fizjologicznego. Przy pierwszym i jak na razie jedynym porodzie modliłam się, zeby nie trzeba było iść na operację. Poza tym z przeżytego porodu wyciągnęłam wniosek, że więcej było u mnie strachu niż bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w ciąży czytałam fora i dziwilam się, że kobiety to takie mieczaki, byłam pewna, że wiem co to ból i poród nie może być aż taki straszny. Serio. Balam sie ze bede musiala miec cesarke (dziecko wazylo 4.5, ja bardzo drobna, wiec chyba powinni bez zastanowienia zrobić mi cc). Bardzo chciałam przeżyć porod siłami natury. I przeżyłam. Ledwo. I moje dziecko też. . Miałam zakładane vacum, bo dziecko bez tętna, po kilkunastu godzinach porodu, zaklinowane w drogach rodnych. Naciecie + pekniecie krocza 3 stopnia do samego o***tu. Nadal mam problemy z nietrzymaniem moczu i kalu. Stale jezdzimy z mezem na zabiegi.Dziecko fioletowe jak wegierka z wielkim guzem na glowie a ja nieprzytomna. Dodam, że byłam wysportowaną, silną osobą. Urodziłam niemal pół roku temu, do teraz nie doszłam do siebie. O innych powikłaniach nie wspomnę, popelniono szereg bledow, w szpitalu spędziłam 2 tygodnie, dlatego gdy tylko dojdę do siebie, sprawę zakończę gdzie trzeba. I to nie jest zmyslona historia, mam 25 lat i ciało oraz zdrowie staruszki:(.. Moja córka jest zdrowa i wspaniala, ale ja nadal nie mogę się nią w pełni cieszyć. Drogi lekarzu, który mi to zrobiłeś - idź i strajkuj o podwyżkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy cc bałam się jedynie tego ze będzie konieczność narkozy ale naszczescie skończyło się znieczuleniem w kregoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mamy zupełnie odwrotnie, gdyby mi robiono cc to wolałabym w uśpieniu. Bałabym się zastrzyku koło kręgosłupa. Niewybudzenie się z narkozy nie jest takie częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastrzyk do kręgosłupa nic nie boli a po natkozie mogą cię męczyć wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 twój poród to niestety brzmi jak jeden wielki błąd w sztuce, w innym szpitalu by ci tak nie zrobili i porody SN aż tak nie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.56 Powiedz dokładnie gdzie, żeby takiego lekarza zgłosić gdzie trzeba! Ludzie, bierzecie udział w przestępstwie! Tak pięknie to nazywacie, że lekarze sobie "dorabiają". Jakoś żadna nie nazwie rzeczy po imieniu. Swoje dzieci także będziecie uczyły o maleńkości kombinowania, łapówkarstwa? Zamiast kombinować z kopertami, idźcie sprawę załatwić oficjalnie, według cennika, w prywatnej klinice. Coś mnie strzela jak się chwalicie, że sobie coś "załatwiłyście", bo dałyście w łapę albo ciotka kuzynki waszego szwagra jest kochanką ordynatora i dlatego macie chody. Jest się naprawdę czym chwalić? Porody jak ten opisany wyżej to margines, a wy się naczytacie i wydaje wam się, że poród rodem z horroru to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj mnie tez kiedys taki jeden doktorek zalatwil , peknieta kiszka stolcowa, zlamane zebro , lyzeczkowanie za zywca i poros sn na sile pomimo ze po ponad 24 godz po podaniu oxy nie bylo rozwarcia ale wiesz co mnie sie wydaje , w przypadku ginekologow to nie o podwyzke chodzi ,tylko o zwykly mizoginizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak krzycza ze podwyzki chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś jakaś nawiedzona zła reakcja na znieczulenie w kręgosłup jest bardzo ciężka dziewczyna z 19 02 ma rację że oba są koszmarne i nic tego nie zmieni właśnie przez takie p******e torby jak wy które nauczyły lekarzy bardziej liczyć na kopertę niż na pensję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×