Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Choroba umysłowa tz kobiet niezależnych

Polecane posty

Gość gość
Lesba I tyle. Wg nich Kopernik był kobietą? Hahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się kłócić z idiotką? Sprowadzi dyskusje do swojego poziomu i pokona wszystkich doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu dyskutowac z debilami rodzaju męskiego. Oni zawsze "wiedzą lepiej". Lesbą nie jestem, jestem aseksualna. Doradzam sprawdzenie terminu. Nikomu doopska nie mam obowiązku nadstawiać. Nie mam też obowiązku trzymać jakiegoś śmierdziela w domu. Dla mnie facet to kundel i generator problemów. Trzeba takiego obsługiwać, znosić jego monologi i zmuszać się do tego żeby dla własnej radochy taki się w kobiecie wysrywał. I na dokładkę rozpychał się w moim łóżku. Lubię wygodę i komfort, żaden kundelek nie będzie mi zawadzał w moim domu. Nie mam zamiaru bawić się w masochizm. Szukajcie sobie takich które godzą się na takie niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ciebie nikt nie chce, chyba że jakiś desperat dlatego masz taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To raczej ciebie śmieciu ludzki nikt nie chce. Stąd to twoje przesiadywanie na babskim forum frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest taki typ baby że jak straci pracę i będzie musiała sprzedać samochód to wszystkim w koło rozpowie że nie potrzebuje tego grata,bo same koszty i popsuty wiecznie a tak wogole to jest ekologiczna i wszystkich będzie nawracać. Nikt jej nie chce to głośno krzyczy że ona nie chce by uprzedzić pytania dlaczego w tym wieku jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno po co Ty się wdajesz w dyskusję z kretynem? On poza tym pisaniem nic nie ma. G****a się nie tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech robią co chcą tylko niech nie robią sobie bachora aby nie być same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.06 frajer jakiś zawsze się znajdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×