Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do Mam dzieci autystycznych z Katowic i okolic

Polecane posty

Gość gość

Czy byłyście może w przychodni PERSEVERE?jesli tak to jakie macie odczucia?czy podchodzą do tych dzieci z sercem i czy warto tam w ogóle konsultować dziecko?jesteśmy na początku drogi także każda opinia na wagę złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej warto - pracują tam specjaliści z doświadczeniem, jesteśmy pod opieką dr Kazek już trzeci rok - rewelacyjny lekarz , bada dziecko całościowo, ma ogromną wiedzę - jak Górny Śląsk to tylko Persevere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za opinie,właśnie do dr.Kazek się wybieramy z polecenia naszych terapeutek.Jeśli mogę spytać to czy Twoje dziecko jest na diecie?bo czytałam że to bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wierzę w moc diety. Oczywiście ograniczamy cukier. Tylko terapia- syn funkcjonuje świetnie, prawdopodobnie do szkoły pójdzie już jako normalne dziecko bez orzeczenia. Dobre przedszkole, logopeda, pedagog- to klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie badania pani doktor zleciła Twojemu dziecku na początku jeśli pamiętasz?piszesz ze nie wierzysz w moc diety,ale dlaczego?stosowaliscie i nic nie dała? Pytam bo jesteśmy dzisiaj po pierwszej wizycie i lekarka poleciła przede wszystkim odstawić nabiał pod każdą postacią.Zrobimy to chociaż jakoś nie jestem przekonana że mleko aż tak może szkodzić.U nas jest największym problemem wybiórcze jedzenie.jesli chodzi o terapię to syn uczęszcza w ramach wczesnego wspomagania rozwoju ale jakiś spektakularnych efektów nie ma dlatego wybraliśmy się do persevere żeby mi poradzili co dalej.Jesli chodzi o samą Panią Krążek to rzeczywiście sprawia wrażenie że zna się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Pani Kazek chciałam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mieliśmy ten problem - syn przez 1,5 roku jadł tylko kilka produktów. To był dramat. Zaczął jeść w przedszkolu. Mleko na kazeine i ona ponoć ma nie za dobry wpływ. My przez jakiś czas podawalismy mleko roślinne. Dziecko które tak mało je i jeszcze dieta to było dla nas nie do przyjęcia. Badań była cała masa - głównie na grzyby candida, których wyszło bardzo dużo . Badanie słuchu, eeg. Dr Kazek powinna Was pokierować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×