Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam w salonie ściany pomaranczowo białe jakie zasłony

Polecane posty

Gość gość

brazowe , w pasy bezowo-brazowo-pomaranczowe( ale one srednio mi sie podobaja i takie oklepane ) pomocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
towez i przemaluj ile to robity. 1 popoludni jest zrobione.ja kilka razy w roju przemalowauje mieszkanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może gładkie białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jeszcze, że na skos połączone te kolory masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na skos , dwie sciany pomranczowe dwie białe ale tam gdzie beda zasłony sciana jest i biała i pomaranczowa wiec chyba białe odpadaja tym bardzie ze wzgledu n a dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brąz lub kawa z mlekiem . Jednolite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemaluj! To musi byc ohydne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, zasłony kawa z mlekiem... do tego najlepiej jeszcze firanki z lambrekinem i meble w okleinie "dąb sonoma", będzie już całkiem milutko i przytulnie... Autorko, czemu po prostu nie przemalujesz mieszkania? Trzeba naprawdę ogromnego wyczucia i niemałych pieniędzy żeby przy takich kolorach zrobić coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poerdole ale siara miec takie sciany. Kurwa to jest dobre dla starej 90letniej baby. Kurws leze i kwicze z bezguscia niektórych.:X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz problem z wybraniem zasłon do swojego domu, pokoju to najlepszym wyjściem będzie udanie się do krawcowej, która doradzi styl i kolor, a następnie uszyje na miarę. Przykładem takiej pracowni krawieckiej, gdzie możesz szukać inspiracji jest http://zaslonybianca.pl/. Jest to pracownia z Warszawy, więc jeżeli szukasz czegoś poza stolicą to potraktuj to jako przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarańcz na ścianach... ? to juz nie modne. Ale jak chcesz zostać przy tym kolorze, to weź jakieś sraczkowate zasłony, żeby pasowały stylem do reszty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto w tych czasach ma mieszkanie w takich kolorach. Teraz królują pastelowe odcienie, beże, szarości, mięta, juz nawet biały lepszy niż jakiś pomarańcz. Ja rozumiem - 10 lat temy modne były fiolety i pomarańcze, ale przecież moda się zmienia. No ale jak ktoś jest bezguściem, to potem mieszka w takich pomarańczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, wszystkie takie mądre. Autorko, jeśli nie chcesz zmieniać kolorów ścian, to dobrałabym zasłony jednak białe, żeby nie wprowadzać jeszcze większej ilości kolorów. Ewentualnie jasny beż, wszystkie dodatki też jednolite w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo szare płótno o grubym splocie, takie same poduszki a kanapę, narzuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×